2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Resmi teklif akşam yapıldı daha oyuncuya.

@Gökçe

Oynadığı maçların da yarısında iyi oynamış, yarısında oynamamış. ULEB'de de kendisi için oynadığına bahse girerim. Herşeyi geçtim disiplinsiz bir oyuncu. Ben istemiyorum.

Alper Gülgen' Alıntı:
galiba zizic transferinde %1 lik ihtimal tuttu gelmeyecek a.dedehayır efendi dün akşam dedi ki yarın büyük ihtimalle açıklarız dedi ama ortada birşey yok seni alkışlıyorum dedehayır kayadan sonra 2.vaka olursa bence o şubede durmanın anlamı olmadığını anlamışsındır

valla arkadasım bende senin hibi dusunuyorum %1 ihtimal gerceklesti sanırsam...

Resmi teklif akşam yapıldıysa nasıl oluyor da transferi bitme aşamasına geliyor ? Gayri resmi bir şekilde mi anlaştık biz adamla?

Tekrarları seyrederken dikkatimi cekti, Hite genel kanının aksine o kadar iyi bir sutor degil. Hite'ın asıl ozelligi zor anlarda sorumluluk alıp ortaya cıkabilmesi ve ayrtca uleb cup'ta cok iyi oynamsı algımızı etkilemiş olabilir.

İstisnası var ama Fitch Dee falan buyuk/zor maçlarda performansları duserken Hite biraz daha on plana cıktı. Ama Hite'dan iyisi bulabilir ve bulmalıyız.

Zizic'i beklerken... :)

Ya herşeyde sitem etmeyi bıraksanız. Adamın sözleşmesi bugün feshedildi daha Pana ile. Nasıl sözleşme imzalayacağız.

Timur Saglam' Alıntı:
Tekrarları seyrederken dikkatimi cekti, Hite genel kanının aksine o kadar iyi bir sutor degil. Hite'ın asıl ozelligi zor anlarda sorumluluk alıp ortaya cıkabilmesi ve ayrtca uleb cup'ta cok iyi oynamsı algımızı etkilemiş olabilir.

İstisnası var ama Fitch Dee falan buyuk/zor maçlarda performansları duserken Hite biraz daha on plana cıktı. Ama Hite'dan iyisi bulabilir ve bulmalıyız.

Zizic'i beklerken... :)

Paran varsa hite dan iyisini bulabilirsin ama...

Benim Hite için söylediklerimde şaşılacak bir taraf yok,eksik bile söyledim Kerem'in dediği gibi oyundan alınınca hocaya posta koyar gibi bakmalar,hareketler tamam belki iyi oynadığı sürelerde dışarı çıktı hocanın otorite sorunu olabilir ama bu tür hareketler yapmasına gerek yoktur.

40 Dakikadan kasıt,oyunda kaldığı 4 periyot boyunca aldığı sürelerde yaptıklarıdır.Saman alevi gibi yanıp sönmekte olan bir stil içindeydi.

Neyse daha iyisini bu yıl izleyeceğimizi ümit ettiğim için Hite üzerine konuşmaya gerek yok.

Buarada resmi teklif Ziziç'e bu akşam mı yapıldı ?

Görüşmeler yapılmadan %99 ihtimaller üzerine konuşmak olmaz ama burası Galatasaray Basketbol Şubesi ise umalımda bir fiyasko yaşamayalım.

Robert hite ulebde 16 sayı ortalamasıyla oynadı..ve en skorer oyuncuydu ulebde(gs adına)..peki türkiye liginde 9 sayı ortalamasıyla oynamış...sence aradaki fark ap açık belli...

Sana bir soru sorcan ama acık yüreklilikle cevap ver...

Şimdi dedehayır cıksa ulebde 16 sayı ortalaması olan bir guard alcaz dese...herkes havada ucusur yalanmı...

böyle bi adam elimizde varken kacırmamalıyız..

Umut erdem' Alıntı:
Robert hite ulebde 16 sayı ortalamasıyla oynadı..ve en skorer oyuncuydu ulebde(gs adına)..peki türkiye liginde 9 sayı ortalamasıyla oynamış...sence aradaki fark ap açık belli...

Şimdi dedehayır cıksa ulebde 16 sayı ortalaması olan bir guard alcaz dese...herkes havada ucusur yalanmı...

bence ligde 9 sayı ortalamasının nedeni ortada yabancı sınırlaması olduğundan.olmasa bence 16 yı geçerdi

bu arada hite uleb cup da her maçta oynamadı oynamadıkları maçlarda oynasa ve sayı atamasaydı ortalaması düşerdi ama 16 sayı ortalaması var ayrı.

Benim için öncelikli olan skorer kimliği olmadığı için yalan olurdu :)

Sonuçta o takımdaki aktifliği bizim sistemimizde de aynı randımanı vereceği anlamına gelmez.Heleki 16 sayı,5 top kaybı,1.2 asist ortalamaları ile oynayan birisinin bizi heyecanlandıracağını düşünmüyorum.

Umut erdem' Alıntı:

robert hite ulebde 16 sayı ortalamayla oynamış olabilir robert hite skorer bir oyuncu değil şutör de değil sadece statik şutu iyi,screenden çıkarak falan şutu yok,jump shotları çok kötü,şut atarken çok fazla zıplıyor o yüzden yakın mesafe şutları girmiyor
son yıllarda gs a 2 tane gerçek skorer geldi
1 malik dixon
2 gerald fitch
bu 2 oyuncu gerçekten skorerdi
ayrıca malik dixon hem muazzam skorer hem muazzam şutördü
gerald fitch ise malik dixon a oranla daha komple bir oyuncuydu
tek problemi kişiliği hakkında
gerald fitch robert hite a görede tarance kinsey e görede çok daha yetenekli çok daha skorer bir oyuncu hemde hite gibi saman alevi değil devamlı skorer bir oyuncu tek problemi ilk geldiği zamanlarda söyledim ahmet cömertin parkelerinde oynamak ona ağır geliyordu ve buna uyum sağlayamadı aklı nba deydi

şutörlük bakımından:malik dixon>gerald fitch>robert hite
skorerlik bakımından:malik dixon>gerald fitch>robert hite
yetenek bakımından:Gerald fitch>>robert hite

gerald fitch te robert hite ta komple oyuncuydu ama açıkça sölemek gerekirse fitch hite tan bir kaç gömlek daha üstün

Robert Hite ile ilgili yapılan yorumları şaşkınlıkla okumaktayım..

Sanki Fülker gibi geniş bütçemiz veya düşük bütçeyle çalışabilen KSK Scout'ları var takımımızda..

Gerçekten sizleri anlamak zor.

Disiplin,disiplin diyerek 2007'de Fitch'in,2008'de Hite'ın başını yiyen taraftar zihniyetine her türlü muamele mübahtır...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Robert Hite ile ilgili yapılan yorumları şaşkınlıkla okumaktayım..

Sanki Fülker gibi geniş bütçemiz veya düşük bütçeyle çalışabilen KSK Scout'ları var takımımızda..

Gerçekten sizleri anlamak zor.

Disiplin,disiplin diyerek 2007'de Fitch'in,2008'de Hite'ın başını yiyen taraftar zihniyetine her türlü muamele mübahtır...
buna da katılıyorum oyuncu çıkıp sahada sayısını atıyosa ribaundunu alıyosa disiplin olayına fazla takılamak lazım oyuncu da bir birey bırakın nasıl istiyorsa öle dawransın zaten murat özyerin de oyuncularından aşırı 1 saygı beklentisi olmaz çünkü onun öle kompleksleri yok
sadece şunu diyebilirim biz son yıllarda en büyük hatayı fitchi göndererek yaptık
fitch atletizm hariç her yönden robert hite a göre 2 3 gömlek üstündür ayrıca gerçek skorer we tam 1 WİNNER dır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...