2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmed dedehayır , zizic gelmesse seni allaha havale ediyorum

abiler ben yatıyorum hepinize iyi geceler

Yaklaşık 15 sayfa hiç durmadan okudum.15 sayfada oyuncular getirdiniz yolladınız kesinleştirdiniz sonra da olmuyor dediniz.Sonra vergi hesaplamaları bile yapıldığını gördüm.
Galatasaray Taraftarında SABIR kavramı oluşmamış.Bu haberlerin çıkması sitede çıkması beni rahatsız ediyor lütfen kimse duyduğu transferi belirtmesin ya gelmeyince şevkim kırılacağına hiç duymayalım daha iyi.

Zizic gelmezse ne olur derseniz kendi açımdan birşey değişmez.Görülüyor ki forumda fırtınalar esecek.

Burak Barut' Alıntı:
Yaklaşık 15 sayfa hiç durmadan okudum.15 sayfada oyuncular getirdiniz yolladınız kesinleştirdiniz sonra da olmuyor dediniz.Sonra vergi hesaplamaları bile yapıldığını gördüm.
Galatasaray Taraftarında SABIR kavramı oluşmamış.Bu haberlerin çıkması sitede çıkması beni rahatsız ediyor lütfen kimse duyduğu transferi belirtmesin ya gelmeyince şevkim kırılacağına hiç duymayalım daha iyi.

Zizic gelmezse ne olur derseniz kendi açımdan birşey değişmez.Görülüyor ki forumda fırtınalar esecek.

Valla forum Wiki'yle bile oynamaya başladı. Wiki'de bir ara Winston 2008-09 sezonu için bizde oynuyodu ama takımı F.Ülker'di şimdi baktım takımı Benetton Treviso olmuş. :) :)

dedehayır pembe gömlekli dedik bizden dedik o kadar şey dedik ya çık tv ye aslanlar gibi attı imzayı de ya da otur evinde dizi izle çıkma televizyona filan

Zizic'ten haber bekleniyor.

Cüneyt Erden ile tekrar anlaştık.

Not: Hiçbir bilginin yüzde yüz doğruluğunu iddia etmiyorum. Burası Galatasaray :)

Mustafa kimden alındığından çok bugün a diye bildiğimizin yarın b olabileceğini aklımızdan çıkarmayalım. Bunu yöneticimiz de söylese, hocamız da, oyuncumuz da. Bana söylenen Cüneyt kaldı. :)

Çağrı Çankaya' Alıntı:
Polat Kocaoğlu beyaz gölge kampına katılmış ve orda Murat Özyerle anlaşarak tavsiye üzerine Pınar Karşıyakaya gitmek yerine Galatasaraya gelmiş..
Murat hoca'nın vizyonu bu kadar, fazlası değil. gel de şampiyonluk bekle, kupa bekle...

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Çağrı Çankaya":30vr90ru]Polat Kocaoğlu beyaz gölge kampına katılmış ve orda Murat Özyerle anlaşarak tavsiye üzerine Pınar Karşıyakaya gitmek yerine Galatasaraya gelmiş..
Murat hoca'nın vizyonu bu kadar, fazlası değil. gel de şampiyonluk bekle, kupa bekle...[/quote:30vr90ru]

Kaya Peker'i aldılar da mı Murat hocanın vizyonu bu kadar diyorsun?
Adam yeniden göreve başlayalı iki hafta olmadı. Piyasada başka yerli oyuncu mu kaldı?

Yönetimin basiretsizliğini Murat ÖZYER'e mâl etmeyin!...

Her fırsatta mesnetsiz iddialarla üzerine yüklendiğiniz kişi, Galatasaray Baş Antrenörü'dür!

Biraz düşünün, bu davranışlarınızın kime faydası var?!

eleştirmek yasak mı ? sizler gibi hoca'yı şuursuzca, Galatasaray'ın önüne koyarak savunmak mı gerek ? hem ben birşey iddia etmedim, hoca da gram vizyon yok. iki senedir harcadığı paralarla yaptıkları ortada... Polat Kocaoğlu kimdir, bize ne yarar getirir, siz bunu düşündünüz mü ? bu adamlara verilenlerin çakıl taşı olmadığının farkında mısınız ? almak için adam alınmaz Galatasaray'da !

Bencede Polat Kocaoğlu transferi bu kadar beklemeden sonra saçma oldu.Biz yıldız beklerken,yönetimin bizi mutlu etmesini beklerken Polat Kocaoğlu transferi gerçekleşiyor.Bu adamıda ilk defa duydum desem yeridir.Bu adam hakkında bilgi verirseniz sevinirim,cahilliğimin kusuruna bakmayın artık :)

polat hakkindaki soyleyecegim en olumlu sey ayhan sahenk'te en iyi yilini gecirmisti ve dis atislari yuzdeli sokuyor eli duzgun ama icerden bitiriciligi hemen hemen "sifir" tek silahi ucluk ben ribauntlarda da cok iyi bir oyuncu oldugunu gormuyorum galatasaray'a en cok yakisan ozelligi kisiligi diyebiliriz.

bu yuzden ben cok agir bir elestri yapmiyorum formu filan okuyorsa uzulmesin diye yoksa bende kesinlikle agir bir elestri getirirdim.

Cüneyt Kaptan dün akşam imza atacaktı ne oldu bilmiyorum.
Zizic te haber verecekti o da belli değil. Şubede hiçbir şey kesin görünmüyor :)
Cidden ilginç bir hal aldık bu şube sayesinde sonumuz hayrolsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...