2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaan bir önceki sayfada hocanın vizyonuna laf ediyorsun ama burada bizim işimiz scoutluk değil destek vermek diyorsun. Nasıl iştir anlamadım?

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kaan bir önceki sayfada hocanın vizyonuna laf ediyorsun ama burada bizim işimiz scoutluk değil destek vermek diyorsun. Nasıl iştir anlamadım?
Kerem zaten sorun burada ya.. başımızda transfer yapmayı bilmeyen bir hocamız var. taraftarın oyuncu önerdiği dünya'nın neresinde görülmüş ? görüldüyse de hangi yönetim kaale almış taraftarını ?

Peki bir gelişme yok mu?

Şimdi dieyeceksinizki olsa sanki yazmıyoruz ama işte virgülden,noktaya dönen yerler yok mu?

Gerçi bugün de Pazar,bu hafta belli olur herhalde,yarın büyük gün :):):)

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Furkan Şimşek":3nrrnz3n]ya arkadaşlar bu saatten sonra kimi almamızı bekliodunuz ki polat kocaoğluna kızıyorsunuz.Tamam oyun stilini bende sevmiyorum ama sonuçda herşey murat özyerin dışında gelişti,bu transferi eleştirenler onun yerine adam akıllı bi aday versinler o zaman
Furkancım, bu dediğin yönetimin ve hoca'nın işi. taraftar'ın görevi sadece takıma destek vermektir, scout'luk değil.[/quote:3nrrnz3n]

bende bunu demeye çalışıyorum zaten.Herşeyin güllük gülistanlık gitmediği ortda,ama bu kaos ortamını transfer döneminin yarısında takıma geri dönen koçun vizyonsuzluğuna bağlamak yanlıştır bence.....polat kocaoğlu murat özyerin amcasının oğlu değildir heralde :) ben murat özyerin bu transferi seve seve yaptığını düşünmüorm ama bize kala kala o kaldı :)

Zizic konusunda duyumu olan var mı acaba ? En azından transfer yattı ise bunu bilelim umut ile beklemek en kötüsü :( .

Kaan Can Garip' Alıntı:
... başımızda transfer yapmayı bilmeyen bir hocamız var. taraftarın oyuncu önerdiği dünya'nın neresinde görülmüş ? görüldüyse de hangi yönetim kaale almış taraftarını ?
Kaan, Murat Özyer´i geçen sezon yaptığı bazı tercihlerden dolayı eleştirebiliz ama bu sene için böyle bir hakkımız yok. Sözleşmeyi geciktirerek iyi yerli oyuncuların başka takımlarla anlaşmasına neden olan Özyer değil Kunter sevdalılarıdır.

Bu saatten sonra amaç üzüm yemek olsun, bağcıyı dövmek olmasın...

bence haislip ve zizic'i getirdikten sonra diğer transferlerin acelesine gerek kalmaz çünkü zaten potaaltı taş gibi olur mükemmel olur...winston da gelirse 3 numara da halledilmiş olur erdem de yedekler orayı
hüseyin zizic cemal
haislip polat
uzun rotasyonumuz böyle olduğunda erkes şut atabiliyor olacak cemal hariç ve haislip gibi bir savaşçımız olacak,aslında haislip cemal için iyi bir örnek şutla alakası olamayn birinin nasıl iyi üçlük soktuğunu görür ve belki kendisini geliştirmesi gerektiğini anlar
3 numaraya ise winston ve erdem iyi olur ikisi de şutları fena değil fakat içeri girince iyi bitiriyorlar 2 numara ise tufan ve murat'a kalır bu da aslında sahada 1 türk olacağının garantisidir
1 numara ise cüneyt ve reese oynar reese türk olursa 3 yabancımız rahat rahat oynar hatta dobie reese cüneyt olursa tadından yenmez bence ve 3 yabancımız istediğimiz kadar sahada kalır,hem reese hem dobie olunca da guardlarımız diri kalır özellikle cüneyt diri kalır

Deniz Baskın' Alıntı:
bence haislip ve zizic'i getirdikten sonra diğer transferlerin acelesine gerek kalmaz çünkü zaten potaaltı taş gibi olur mükemmel olur...winston da gelirse 3 numara da halledilmiş olur erdem de yedekler orayı
hüseyin zizic cemal
haislip polat
uzun rotasyonumuz böyle olduğunda erkes şut atabiliyor olacak cemal hariç ve haislip gibi bir savaşçımız olacak,aslında haislip cemal için iyi bir örnek şutla alakası olamayn birinin nasıl iyi üçlük soktuğunu görür ve belki kendisini geliştirmesi gerektiğini anlar
3 numaraya ise winston ve erdem iyi olur ikisi de şutları fena değil fakat içeri girince iyi bitiriyorlar 2 numara ise tufan ve murat'a kalır bu da aslında sahada 1 türk olacağının garantisidir
1 numara ise cüneyt ve reese oynar reese türk olursa 3 yabancımız rahat rahat oynar hatta dobie reese cüneyt olursa tadından yenmez bence ve 3 yabancımız istediğimiz kadar sahada kalır,hem reese hem dobie olunca da guardlarımız diri kalır özellikle cüneyt diri kalır

iyi dedin de haislip malagayla 1 sene daha uzatmadımı???

Dobie, Woolridge ve Reese arasına sıkışmış Strickland da bence değerlendirmeye alınası bir guard. Ben beğenirim kendisini.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Dobie, Woolridge ve Reese arasına sıkışmış Strickland da bence değerlendirmeye alınası bir guard. Ben beğenirim kendisini.
abicim biz her sene şampiyonluğu + avrupada basarıyı hedeflemiyomuyuz . peki bu guardlardan 1 i alınırsa biz nası şampiyon olucaz , bu guardlar bizi şampiyon yapabilecek kalitedemi sence . benim görüşüm eğer boştaysa shammond williams alınsın .

hee bu arada deniz marcuz haislip konusunda bildiğin bişimi var , kendi rotasyonunda haislipe yer vermişin

Maccabi Electra Tel Aviv'in, Willie Solomon'dan vazgeçtiği iddia edildi.

Euroleague Final Four'da geçen sezon final oynayan Maccabi Electra Tel Aviv'de değişim devam ederken dün İspanyol gazetelerinde ve internet sitelerinde yer alan bir habere göre İsrailliler, Solomon'dan vazgeçti.

Maccabi'nin gelecek yıl oyun kurucu mevkiinde sorun yaşamak istemediği ve bu nedenle de kendilerine verimli olacak isimlerle irtibata geçtiği belirtilirken Solomon'un artık bu isimler arasında yer almadığı ifade edildi. Yaklaşık 1 haftadır imza atması beklenen ABD'li ismin NBA'de takım aramaya devam etmesi nedeniyle İsrail ekibi Dinamo Moskova'dan ayrılan Mire Chatman ve Efes Pilsen'le yollarını ayıran Scoonie Penn'le görüşmelere başladı.

Maccabi aynı zamanda bir dönem adı Efes Pilsen'le geçen Sloven oyun kurucu Jaka Lakovic'i de gündemine aldı.

Bu durumda Willie Solomon, NBA takımlarından birinden anlaşamazsa Fenerbahçe Ülker'e geri dönecek. Ancak coach Tanjevic'in de Solomon'un 'takım oyuncusu' olmadığı gerekçesiyle başarılı oyun kurucuyu istemediği biliniyor.

bence almalıyız solomonu tüm imkanları zorlamalıyız hazır anlaşamamış maccabiyle fenerde istemiyor solomon istanbulu çok sevdiğini söylüyor almallıyız bu adamı final garanti olur

Alper Gülgen' Alıntı:
bence almalıyız solomonu tüm imkanları zorlamalıyız hazır anlaşamamış maccabiyle fenerde istemiyor solomon istanbulu çok sevdiğini söylüyor almallıyız bu adamı final garanti olur
solomon gibi bir adamı kesinlikle bu takımda görmek istemem her gs maçında attığı her sayıdan sonra tribünlere hareket çeken adamın bu takımda yeri yoktur.böyle karaktersiz basketbolcu istemiyorum
zamanında problemli diye istenmeyen gerald fitchi istemeyen zihniyet solomon a ne diyecek bakalım
ayrıca bizim takımın şampiyonluğu solomon a kaldıysa ki kalmadı solomona ödeyeceğin parayı hangi guard a verirsen onun yaptıklarının benzerini yapacaktır.bu takımı iyi takviyelerle malik dixon da şampiyon yapar
kesinlikle solomon büyütüldüğü kadar iyi bir oyun kurucu değildir tamam tbl nin üstündedir ama avrupanın en iyi pg si falan değildir

[quote="Can Akan"
solomon gibi bir adamı kesinlikle bu takımda görmek istemem her gs maçında attığı her sayıdan sonra tribünlere hareket çeken adamın bu takımda yeri yoktur.böyle karaktersiz basketbolcu istemiyorum
zamanında problemli diye istenmeyen gerald fitchi istemeyen zihniyet solomon a ne diyecek bakalım
ayrıca bizim takımın şampiyonluğu solomon a kaldıysa ki kalmadı solomona ödeyeceğin parayı hangi guard a verirsen onun yaptıklarının benzerini yapacaktır.bu takımı iyi takviyelerle malik dixon da şampiyon yapar
kesinlikle solomon büyütüldüğü kadar iyi bir oyun kurucu değildir tamam tbl nin üstündedir ama avrupanın en iyi pg si falan değildir[/quote]

Sonuna kadar katılıyorom solomon gibi çirkef bi adamın bizim takımda yeri yok

F.. u solomon diye her maçta bağırdığımız adamı almak ne kadar mantıklı?
Ki bu adam ne kadar kazanıyor, bizim bütçemiz 8 milyon falan değil yarısı kadar.

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":htefex4m]Dobie, Woolridge ve Reese arasına sıkışmış Strickland da bence değerlendirmeye alınası bir guard. Ben beğenirim kendisini.
abicim biz her sene şampiyonluğu + avrupada basarıyı hedeflemiyomuyuz . peki bu guardlardan 1 i alınırsa biz nası şampiyon olucaz , bu guardlar bizi şampiyon yapabilecek kalitedemi sence . benim görüşüm eğer boştaysa shammond williams alınsın .

hee bu arada deniz marcuz haislip konusunda bildiğin bişimi var , kendi rotasyonunda haislipe yer vermişin[/quote:htefex4m]
dobie ve woolridge birlikte gelirse iş yaparlar cüneyt i de sayarsak 40 dakikayı paylaşırlar hatta 10 dakika da çalarlar 2 numaradan ve 17 şer dakika alırlar bu tabi ki cüneyt 20 douby 20 wool 10 da olabili wool'dan sadece gerektiği anlarda yararlanıp dinç bırakabiliriz öte yandan haislip ise bize cuk oturacak adam fakatbiz düşünmüyoruzdur bile

biz polatları almaya devam edelim guarda reese gelsin düşmemeye oynayalım kaliteli oyun kaliteli basketbolcularla olur polatın bize verdiği katkı nolabilir ya

Alper Gülgen' Alıntı:
arkadaşlar yapmayın ya fbde oynadı diye adamı sıradan bir guard yaptınız :) solomon bize 3-4 sınıf attırır
fb de oynadı diye değil karaktersiz bir adam olduğu için problemli olduğu için
avrupa da solomon gibi 1 sürü üst düzey guard var solomon u alcak paran warsa onlardan birini alırsın bizim tribünlere yaptığı kol hareketlerini unutmicaz
fb den adam gelmesin diye bişe demioruz demir kaan gelirse gelsin gayet karakterli 1 adam bence
fb den gelecek oyuncuya karşı değiliz yeter ki düzgün karakterlş olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...