2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese selamlar...Arkadaslar konudan çıkmasak da takımla ilgili bilgileri paylaşsak sadece geri kalanı özel msjla çözsek bu kadar ileti kirliliğinden kurtuluruz...Asist programındaki sıkıntı ve neden hala resmi açıklama yok bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim...Saygılar herkese...

arkadaslar perşembe günü bayan basketbolda yeni transferler basına tanıtılcakmıs ahmet dedahayırda katılcakmıs belki orda acıklar zizic olayını..

Kerem SEÇER' Alıntı:
Resmi açıklama kısa zaman içerisinde yapılacak. Diğer isimler üzerinde konuşalım artık bence ;)

kerem bey benim bildigim kadar yonetime yakın tanıdıklarınız var. benim sizden ricam yeni transferlerin takıma katılması için belirledikleri son bir tarih var mı.bide bir ara bir yabancıyı turk yapma isi konusuluyodu ondaki son durum nedir bilgilendirirseniz sevinirim...

Transfer her zaman açıktır Galatasaray'da o kesin.

Türk olarak yabancı işlemi de düşünüldüğünden zor. O nedenle garanti gözüyle bakmayın o konuya. Yabancı olarak transfer edilip daha sonra denenicek sanırım Türkleştirmek.

kerem abi diğer yabancılar üzerinde duralım dedin , varmı bi gelisme varsa paylaşırmısın bi zahmet

evet kerem abi diğer yabancılarla ilgili gelişme var mı mesela winston olayı doğru mu?son olarak transfer etmeyi düşündüğümüz 4 numara hakkında bilgin var mı?
teşekkürler

Ya Zizic'den gına geldi artık. İnanan inanır inanmayan inanmaz. Adam imzaladı.

Diğer oyuncular üzerinde uğraşıyorlar. 1'i hariç kimseyi bilmiyorum isim olarak. Onu da söylemiyorum. Söyleyince de hala resmi açıklama bekliyorsunuz.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ya Zizic'den gına geldi artık. İnanan inanır inanmayan inanmaz. Adam imzaladı.

Diğer oyuncular üzerinde uğraşıyorlar. 1'i hariç kimseyi bilmiyorum isim olarak. Onu da söylemiyorum. Söyleyince de hala resmi açıklama bekliyorsunuz.
bare mevkiğini söle . kendi adıma söz veriyorum resmi acıklama beklemicem

Zizic dışında hangi oyuncularla ilgileniyoruz?Bekir haberi çıkmıştı noldu?Sonra winston mu vardı?Acaba solomonu düşünmezmiyiz??

Eyüp abi gel cevapla merak ettiklerimizi. :)

öncelikle bilgi için teşekkürler
bildiğiniz oyuncu hakkında biraz ipucu verebilirmisiniz?mesela hangi pozisyonda oynuyor,amerikalı mı,kesin olarak anlaşıldı mı gibi ipucular verebilirmisiniz
şimdiden teşşekkürler

berkancatal' Alıntı:
Zizic dışında hangi oyuncularla ilgileniyoruz?Bekir haberi çıkmıştı noldu?Sonra winston mu vardı?Acaba solomonu düşünmezmiyiz??

Eyüp abi gel cevapla merak ettiklerimizi. :)
Benden şu andan itibaren uzunca bir süre bilgi beklemeyin, andropoza girdim biraz toparlanmam lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...