2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emin Doğanca' Alıntı:
ilk yabancı transferimiz tüm galatasaraylılara hayırlı olsun

inşallah 2. yabancı transferide en kısa zamanda yaparız . gerci kokusu gelio bana arkadasımız BAYRAM KURTULMUS bu hafta icinde cok önemli bi oyuncuyla anlaşcağımızı söylemişti sonra abimiz MURAT İNAL spekulasyon dedi . cok net söylüyorum transfer konusunda bi bit yeniği var (ama iyisi tabi :) :) ) . en yakın zamanda 2. yabancı transferimizide yapıcakmısız gibime gelio . bu hafta cok heyecanlı gececek ayrıca basketbol programlarınıda kacırmayalım
Spekülasyon denilmesi normal ama bu hafta içinde önemli bir oyuncuyla anlaşacağımızı yineliyorum ..

Tugay Aktepe' Alıntı:
Shumpert'ı Beşiktaş yolladı ve Efes almadı ise..

Hiç fena olmaz yani.. :roll:

Hatta süper olur süper. 8)
gs ya da herhangibir türk takımı olduğu sürece bonservis ödemek zorunda federasyonun kurallarına göre . Bu nedenle bu transfer olamaz tıpkı nicevic olayında olduğu gibi fakat yine de şartlar zorlanabilir...

zizic transferinden sonra guard konusundaki butun goruslerim degisti daha cok takimi oynatan topu elinde cok fazla tutmayan ceza sutu ve en onemlisi(dee den bu konuda cok cektik) serbest atis konusunda iyi olan cuzii bir guardla anlasip 3 numaraya yonelmeliyiz owens'ta yuksek ucretler almadigini dusunursek onunla anlasip 5 yabanci yada 4 yabanci alip 3 numaraya alicagimiz oyuncuya iyi bir butce ayirabiliriz. ***winston***

Seckin Hasseli' Alıntı:
zizic - huseyin biri birini pota altinda tamamlayan oyuncular zizic o sertligi getirecek bu yuzden gaines'i aratmayacagi gibi birde fiziksel olarak avantaj saglayacak 3 numaraya kesinlikle iyi bir atlet almaliyiz huseyin ve zizic'in tek eksiklikleri bu ve bu iki oyuncu hucumdayken birebirde savunulacak oyuncular degil ikili sikistirmalar cok sik gorucegimize pasi iyi oyuncularda kurulursak topu iyi cevirip bos sutlar yaratiriz tabi guard ta kontrollu olmali cunku pota altinda 2 iiyi pivot varken onlari kullanmali 2 ve 3 ozellikle bos sutu kacirmamali gerci tufan saglam oldu mu ona fark etmiyor savunma o yuzden 3 atletik ve bos sutu iyi olmali winston kesinlikle agir basiyor

penn-cucu
murat-tufan-polat kaya
winston-erdem
zizic-polat-owens
huseyin-cemal

2 numaraya polat kaya yerine english , ayuso tarzı oyuncular olursa cok iyi olur . 1 numarada penn i tercih etmissin , hic katılmıyorum . penn son senelerde gayet formsuz nerdeyse kişisel yeteneklerinin coğunu yitirmiş görüntüsündeydi . oraya shammod williams , steve brutt tarzı guardlar cok uyar . birde polat 5 numara :) :) . görüşlerine saygı duyuyorum

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":6fkzg1pn]Shumpert'ı Beşiktaş yolladı ve Efes almadı ise..

gs ya da herhangibir türk takımı olduğu sürece bonservis ödemek zorunda federasyonun kurallarına göre . Bu nedenle bu transfer olamaz tıpkı nicevic olayında olduğu gibi fakat yine de şartlar zorlanabilir...[/quote:6fkzg1pn]
abi shumpert tam aradımız 3 numara gerektiinde 4 numarayada çekilebilir türkiyeyede ısındı 3 lükleri pasları müthiş takımda görülebilecek süper bi oyuncu şartlar zorlanmalı bize sınıflar atlatacağına inanıyorum hep sponsor parasına bakmamak lazım birazdfa yönetim eklemeli...

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":2wrtpq0e]Shumpert'ı Beşiktaş yolladı ve Efes almadı ise..

gs ya da herhangibir türk takımı olduğu sürece bonservis ödemek zorunda federasyonun kurallarına göre . Bu nedenle bu transfer olamaz tıpkı nicevic olayında olduğu gibi fakat yine de şartlar zorlanabilir...[/quote:2wrtpq0e]

Hülle olayını kullanabilir miyiz ? :)

tugay biz daha önmüzü göremiyoruz hülle yapacak kadar isteğimiz yok ki :shock:

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":2k88u2ar]zizic - huseyin biri birini pota altinda tamamlayan oyuncular zizic o sertligi getirecek bu yuzden gaines'i aratmayacagi gibi birde fiziksel olarak avantaj saglayacak 3 numaraya kesinlikle iyi bir atlet almaliyiz huseyin ve zizic'in tek eksiklikleri bu ve bu iki oyuncu hucumdayken birebirde savunulacak oyuncular degil ikili sikistirmalar cok sik gorucegimize pasi iyi oyuncularda kurulursak topu iyi cevirip bos sutlar yaratiriz tabi guard ta kontrollu olmali cunku pota altinda 2 iiyi pivot varken onlari kullanmali 2 ve 3 ozellikle bos sutu kacirmamali gerci tufan saglam oldu mu ona fark etmiyor savunma o yuzden 3 atletik ve bos sutu iyi olmali winston kesinlikle agir basiyor

penn-cucu
murat-tufan-polat kaya
winston-erdem
zizic-polat-owens
huseyin-cemal

2 numaraya polat kaya yerine english , ayuso tarzı oyuncular olursa cok iyi olur . 1 numarada penn i tercih etmissin , hic katılmıyorum . penn son senelerde gayet formsuz nerdeyse kişisel yeteneklerinin coğunu yitirmiş görüntüsündeydi . oraya shammod williams , steve brutt tarzı guardlar cok uyar . birde polat 5 numara :) :) . görüşlerine saygı duyuyorum[/quote:2k88u2ar]

english al sonra savunmada tel tel dokul , ayuso'ya param yetmedi , penn konusunda ise benim begendigim bir oyuncu ve sozlesmesi yok transferi ikna acisindan kolay 2 senedir yaz kamplarini takimlarinda kaciriyor bu yuzden sonra toparlaniyor vede ligi taniyan bir oyuncu bence dogru tercih olur polat asil 4 numara ama 3-4-5 oynayan bir oyuncu sen boyuna bakarak 5 deme 3 bile oynamis oyuncu polat !!!

Bekir Sayım' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":r0rcr3he]orası öyle de bizimkilerin aklına gelmez
:)[/quote:r0rcr3he]
ergun gürsoy yönetimde olsa şimdi hürriyetin haber şuydu
SHUMPERT GALATASARAYA MI GELECEK
Beko Basketbol Liginde geçen sezon Beşiktaş Cola Turca forması giyen ABD'li oyuncu Preston Shumpert'in gizlice Galatasaray tarafından hülle yoluyla alındığı ve şu anda Bordum'da Ergün Gürsoy'Un ayarladığı otelde tail yaptığı öğrenildi.Yıldız oyuncunun transferinin 1 hafta içinde yabancı bir klüp tarafından sonuçlandırılacağının ve yaklaşık 1 hafta sonra ise hülle ile Galatasaray'a katılacağı öğrenildi.Haim Fresco'nun devreye girmesiyle birlikte Asvel'e imza atması beklenen Shumpert'in yakın çevresine ''Galatasaray'a gelmemde en büyük sebep kesinlikle Haldun Üstünel'' dediği öğrenildi...

Dedehayır umarım takım oyunu içinde yıldızlaşan yabancılar alır, göz boyayacak adamlardan kaçınırlar umarım.

Bakınız Fener işini biliyor; iki sene önce aistçi yönüyle TBL'de öne çıkan, gerçek bir oyun kurucu olan bir gard aldılar, geçen yaz yazmıştım buraya almalıyız diye ama Fransa ligine gitmişti, bu sene de FÜlker'de. Umarım bizim yöneticiler biraz ders alırlar. Yine Amerikadan çaylak bir oyun kurucu veya TBL'den vasat bir oyun kurucu ile anlaşırlarsa yazık ki ne yazık!!!!

Burak Barut' Alıntı:
Şu haberi çoğu kişi gerçek sanacak yapmayın kardeşim ya :)
2-3 gün sonra bi yerde böyle birşey çıkarsa shumpert gelip bi elimi öper heralde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...