2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Strickland geliyor işte. Alın size isim aa :)

Bir de şutör oyuncu gelebilir.

3 numara yine yok kulislerde.

4 numara da tam bir gizlilik içinde gidiyor. ipucu bile yok şu an.

Tabii olarak Zizic'ten sonra Strickland kimsenin ilgisini çekmiyor. Araya sıkıştırılmış bir transfer olarak kabül edilecek. Belkide iyi işler yapar, kim bilir...

Strickland'dan sonra diğer transferlerin önemi daha da arttı...

Zizic'i alabiliyorsak, o klasta 1-2 oyuncu daha almamız lazım, ki Zizic'in bir anlamı olsun.

Beşiktaş, Mire Chatman'dan sonra Mario Austin'i de alırsa çok ses getirir. İkiside çok kaliteli oyuncular... Adamlar bunca aksaklığa rağmen üst düzey oyuncularla ilgileniyor. Dilerim ellerinden kaçırmazlar da ligin kalitesi düşmez.

Murat İnal' Alıntı:
Strickland geliyor işte. Alın size isim aa :)

Bir de şutör oyuncu gelebilir.

3 numara yine yok kulislerde.

4 numara da tam bir gizlilik içinde gidiyor. ipucu bile yok şu an.

Bilen bilir İlk guard ismi atıldığında ortaya Strickland demiştim :) Yanılmadı rüyalarım ;)

Strcikland takıma level atlatır mı bilinmez fakat yeni takımda bu yeni ve kaliteli isimlerle level atlayacak bir isim olacaktır.Son yıllarda takımımıza gelen en dominant guarddır.

Bjk'ye gelince Türk rotasyonları 40 yaşındaki Haluk'a ve tek ayak Muratcan'a kalmış bir takım yabancılarla ses getirmeye çalışacaklar.Göze hoş gelen basketbol oynayacakları kesin fakat Türkiye Liginde kafada olacaklarına inanmıyorum.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Seckin Hasseli":1z9yfzpk]levent topsakal soyledi canli yayinda guardla anlasmak uzereyiz dedi gelecek ilk transferimiz guard olucak !!!

Strickland mı yani ?[/quote:1z9yfzpk]

orasini bilmiyorum ama guardimizla anlasamak uzereyiz dedi demek ki tek bir isim kalmis ve imzalamak uzereler yarin buyuk ihtimal aciklarlar bu arada 3 numara degil diger 2 transfer 2 ve 4 numaraya olucak !!!

sasirdigim konuysa levent topsakal 4 yabancimizda cok kaliteli olucak cunku yerlilerde dezavantajliyiz demisti strickland cikti ama oda bos oyuncu degil gecen sene fulker aliyordu kinsey gelmeseydi zaten !!!

Bu arada Strickland alınsa dahi 4 yabacı ile mi başlıyacağız sezona acaba ?

Bir de eğer alınacaksa bir daha ki sezon T.C. vatandaşı olarak mı oynatmayı planlıyoruz ?

Kutay Çamcı' Alıntı:
Bu arada Strickland alınsa dahi 4 yabacı ile mi başlıyacağız sezona acaba ?

Bir de eğer alınacaksa bir daha ki sezon T.C. vatandaşı olarak mı oynatmayı planlıyoruz ?

buyuk ihtimal plan o bide onu simdiden yapip milli takim icin dusuncede var kinseyden sonraki en buyuk aday strickland zaten artik 1 yillik sozlesme yapmayacaz gibime geliyor !!!

cıta yukseltmek ıstıyorsak ıyı bır guard almalıyız stıcklındla bu ıs yurumez eger ole bı olay varsa tabı neden 5 yabancı almıyoruz yoksa yonetım para vermektenmı korkuyo 5 yabancı oynayınca

özkan canpolat' Alıntı:
cıta yukseltmek ıstıyorsak ıyı bır guard almalıyız stıcklındla bu ıs yurumez eger ole bı olay varsa tabı neden 5 yabancı almıyoruz yoksa yonetım para vermektenmı korkuyo 5 yabancı oynayınca

strickland'in en buyuk avantaji bize diger 2 yabancimiz icin cok iyi butce ayirma sansi yaratiyor olmasi bize !!!

özkan canpolat' Alıntı:

5 yabancı aldık da ne oldu?
Sorun 5 yabancı alıp almamakta değil,sorun kaliteli oyuncu almakta.
Zizic gibi oyuncular lazım o kalitede.Vasat oyuncuyla anca playoffa kalınır.

özkan canpolat' Alıntı:
ama guardın bırıncı sınıf olması onemlı degılmı bence once gurad dee donemlerıde gorduk yanı seckın abı

aslinda bende senin gibi dusunuyordum ama murat ozyer oyun kurgusunu 4 ten kurup guardi 2 numara gibi sutor biri olmasini istiyor zaten bu profilede uyuyor strickland !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...