2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":1pajmvd1]Guard için J.R. HOLDEN NI DA DÜŞÜNE BİLİRİZ GERÇİ GEÇEN SENE CSKA NASIL SEZON GEÇİRDİ TAM BİLMİYORUM AMA HER ZAMAN İİİ GURD OLMUŞTUR

mithat bey guzel sakaydi !!![/quote:1pajmvd1]

Arasıra yapmak lazım öyle guard isimleri geçiyor ki şaka gibi küme düşen alpelanın ne olduğu bilinmez guardına bu forma yakıştırılıyor peki adamın huyu nasıl profesyonelliği nasıl bakan yok hele bu takımın oyuncusumu onu tartışmıyorum bile zamanın da lyod daniles transfer etmiştik adam fena şutör kafayı basketebola takınca tek başına takım rahmetli Aydan hoca geldi takımın başına sanırım Tolga tuğsavul yerine geçmişti sonra ikinci maç lyodu takımdan kesti.Şimdi biz isyan ediyoruz bu adam kesilir mi falan diye tabi hocanın kulağına gitmiş.Bizde tırım tırım hocadan kaçıyoruz rahmetli kızdığı zaman kaçmaktan başka çareniz kalmazdı.Sonra aldı bizi takımsahadayken soyunma odasına götürdü odada yalnızca lyod ve paketi var adam çekmiş bir güzel yüz kıpkırmızı gözler kayık burun beyaz işte o zaman rahmetli Aydan siyavuşa bir kez daha hayran kaldık tabi yaşadığımız utancın tarifi mümkün değil bu vesileyle andığım sevgili hocam AYDAN SİYAVUŞ'a allahtan rahmet dilerim şimdi konuya dönersek o oyuncu bizim takımda oynaması bize yarardan çok zarar getirir.

ayni seyi soyluyoruz ama oyle kisiler cikip stricklandi buldukta begenmiyoruz yorumlari yapiliyor saka gibi ama gercek strickland ti papaloukas gibi gorenler var bu kadar cok oynuyorsa bu oyuncu iyiyse neden 3.5 asist ort var sade bu sezon degil gecen sezon omer kinloch lada oynadi yine ayni bence ismi bizimle anilmasi bile seviyemizi dusuruyor bjk bile parasi yok diye dalga gecerken adamlarin yaptiklari yerli ve yabanci transferlere bak chatman gibi ulebi kazanan bir guard aliyorlar onun karsinda kume dusen alpellanin gururu strickland guard konusunda bu kadar kalitesiz ben bir guard takimimizda hatirlamiyorum bir ara play-out oynadigimiz donemde bu kadar kalitesiz bir guardimiz vardi o kadar baska hatirlamiyorum !!!

Bu oyuncunun ortalama 38 dakika süre alarak bunları yaptığınıda hemen belirtelim.Gerçekten o kadar top kullanıp arasıra pas vermeyi düşünen birisini bu takıma yakıştıranlara inanamıyorum.

Hosley bize uymaz sokak basketbolu oyuyor takım oyunundan uzak bizde o kadar süre ve top kullanamaz diyenler Strickland'ı sanki bu istatistiklerini 10-15 dk. ortalamayla elde etmiş gibi pofpoflayıp duruyorlar! Kaldıki bu cevheri ne hikmestse ligimizin üstlerine oynayan takımların hiç biri göremiyor ama bizimkiler hemen talip oluvermişler.

----------------------------------

Bugünkü Dedehayır'ın açıklamalarında 3 tane daha flaş oyuncu getiricez demiş,sanmıyorumki bu oyuncuyu flaş diye bize yedirmeye çalışmazlar sanırım.1-2-5 numara olarak gözüküyor bu söylediklerine bakılırsa 3 numara yine yok acaba yine 2'den bozma 3 numara mı bulacaklar!

''Cenk Akyol da kiralıktı, geri döndü. Fatih Solak ayrıldıktan sonra uzun rotasyonumuzu güçlendirmek için Zizic'in yanı sıra Polat Kocaoğlu'nu kadromuza kattık. Sözleşmesi devam eden Hüseyin Beşok, Tufan Ersöz, Murat Kaya ve Cemal Nalga dışında yine geçen sezonki oyuncularımızdan Erdem Türetken ve Cüneyt Erden ile sözleşme yeniledik. Bunun dışında oyun kurucu ve skorer oyun kurucu pozisyonlarında iki yabancı oyuncuyla anlaşmak üzereyiz. Aynı zamanda en az Zizic kadar ses getirecek uzun oyuncuyla anlaşmak üzereyiz. Yani üç flaş yabancı transferi yapacağız.''

Ali Demirci' Alıntı:
Bu oyuncunun ortalama 38 dakika süre alarak bunları yaptığınıda hemen belirtelim.Gerçekten o kadar top kullanıp arasıra pas vermeyi düşünen birisini bu takıma yakıştıranlara inanamıyorum.

Hosley bize uymaz sokak basketbolu oyuyor takım oyunundan uzak bizde o kadar süre ve top kullanamaz diyenler Strickland'ı sanki bu istatistiklerini 10-15 dk. ortalamayla elde etmiş gibi pofpoflayıp duruyorlar! Kaldıki bu cevheri ne hikmestse ligimizin üstlerine oynayan takımların hiç biri göremiyor ama bizimkiler hemen talip oluvermişler.

stricklandın pofpoflanmayacak bi oyuncu olduğu herkes biliyor ama şu anda fazla seçim şansımızın olduğunu düşünmüyorum...penn mi strickland mı desen düşünmeden penn derim ama reese mi strickland mı desen düşünmeden strickland derim ;)

Furkan Şimşek' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":2y76tza3]Bu oyuncunun ortalama 38 dakika süre alarak bunları yaptığınıda hemen belirtelim.Gerçekten o kadar top kullanıp arasıra pas vermeyi düşünen birisini bu takıma yakıştıranlara inanamıyorum.

stricklandın pofpoflanmayacak bi oyuncu olduğu herkes biliyor ama şu anda fazla seçim şansımızın olduğunu düşünmüyorum...penn mi strickland mı desen düşünmeden penn derim ama reese mi strickland mı desen düşünmeden strickland derim ;)[/quote:2y76tza3]

ben reese derim hem turk olur bize gelirse hemde 2 numara oynadiginda iyi katki verir tabiki yabanci kontejaninda kesinlikle dusunmem ama kisa yerli yokken ve bu konuda sakatlik yasayacagimiz dusunulurse bence reese alinabilir ama turk oyuncu olarak !!!

reese 32 dk , 18 sayi , 4 rib , 4.5 asist , 1 tc , 2.3 top kaybi %41.5 ucluk yuzdesi (bizim mac disinda kotu oynadigi mac yok o yuzden o maci izledigimiz icin herkeze kotu gozukuryor)

strickland 37 dk , 16 sayi , 3.2 rib , 3.8 asist , 1.5 tc , 3.5 top kaybi %33 ucluk(oda tam tersi bizim maclarda iyi oynamis)

ve bir takim kume dusmus otekisi onunda katilimiyla play-off u kacirmis birisi gelince turk statusunde oynayacak digeri 4 yabnci hakkimizdan biri olucak !!!

stricklandın pofpoflanmayacak bi oyuncu olduğu herkes biliyor ama şu anda fazla seçim şansımızın olduğunu düşünmüyorum...penn mi strickland mı desen düşünmeden penn derim ama reese mi strickland mı desen düşünmeden strickland derim ;)[/quote]

ben reese derim hem turk olur bize gelirse hemde 2 numara oynadiginda iyi katki verir tabiki yabanci kontejaninda kesinlikle dusunmem ama kisa yerli yokken ve bu konuda sakatlik yasayacagimiz dusunulurse bence reese alinabilir ama turk oyuncu olarak !!!

reese 32 dk , 18 sayi , 4 rib , 4.5 asist , 1 tc , 2.3 top kaybi %41.5 ucluk yuzdesi (bizim mac disinda kotu oynadigi mac yok o yuzden o maci izledigimiz icin herkeze kotu gozukuryor)

strickland 37 dk , 16 sayi , 3.2 rib , 3.8 asist , 1.5 tc , 3.5 top kaybi %33 ucluk(oda tam tersi bizim maclarda iyi oynamis)

ve bir takim kume dusmus otekisi onunda katilimiyla play-off u kacirmis birisi gelince turk statusunde oynayacak digeri 4 yabnci hakkimizdan biri olucak !!![/quote]

reesenin büyük takımlarda etkili olamadığını beşiktaş macerasından biliyoruz ama strickland için aynı şeyi söyleyebilirmiyiz??

Seçkin sana katılıyorum yürüttüğün mantık çok gerçekçi ve bize artı yönleri katacak bir durumu ortaya çıkarıyor.

Arkadaşlar bu yılda isterseniz deneme yanılma durumlarını bir kenara bırakalım.İlk 2 yıl anlaşılan bazılarımıza ders olmamış!!

Bizim ya tutarsa mantığında değil geldiğinde bize yüksek performans vereceğine inandığımız,namı yerinde düzgün birisi lazım.

Lütfen ya 1 numara gözüyle baktığınız oyuncu geçen yılın küme düşen takımının ve kendine oynayan takım oyunundan uzak birisi 38 dk. o ortalamaları yapmış tek başına oynamış,bize yarar sağlamaz!

2 Numara içinde Seçkin'in öne sürdüğü mantık çok makul ama umarız bu 2 oyuncuda söylemlerde ve düşüncülerde kalır yoksa geçen yılkilerden daha kalitelisini getireceğiz deyipte naralar atanlar bizi büyük hayal kırıklığına uğratmış olacaklar.

adamin hicbir tecrubesi yok takimdaki tek sorumlu buna ragmen kimse iyi bir sezon gecirdi diyemez sonucta kume dustun huseyin topu bana at dedi mi kafasini egecek kendi takimindaki gibi 20 yasindaki oyuncularla oynamayacak reese bunlari gecirmis bir oyuncu bjk 15 sayi , 4.7 rib , 4 asist , 1.6 top calmayla oynamis o sezon dagilan bir bjk ona maletmek yanlis olur o sezon takiminin en iyi istatislerine sahip oyuncu !!!

Stickland gelsin mi gelmesinmi diye tartışıyoruz...Ama şu anki bütcemizle daha iyisini alacagımızı sanmıyorum..Willie solomonu getirelim o zaman boşta zaten...Arkadaşlar şunu anlamanız lazım iyi oyuncular dogustan iyi degildirler...bir takımda patlama yaparlar ve böylece büyük oyuncu olurlar...Stickland bunu yapacak...Yetenekli bir oyuncu diye düşünüyorum...penn gelsin diyorlar...Penn gelirse uleb ide tbl yide unutun...Adam eger 2 kere üst üste sut kacırınca bi kere daha kullanmıyor...oyuna hakim degil...yani stickland gelmesin diyenler penn de gelmesin demeli...

--Ama dün gecede yazdım..Stickland filan ismi geciyor ama benim düşüncem forumda adı gecmeyen bir pg alıcaklar..

PG olarak 2005-2006 senesinde p.karşıyakada oynayan Taliek Brown u öneririm yönetime oyunu cok iyi okuyan bir oyuncu sayısıda fene sayılmaz..

eyvah yaaaa!!!! bula bula onumu buldular reese ı alsalardıya . inş gelmez hem winner 1 numara gelecekdi bayram öle söledi bekleyelim görelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...