2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Emre Evren İçöz":2cfzoma5]guroviç kaç numara acaba??
[/quote:2cfzoma5]

3 numara da çok sorunlu adam.. Tutar bir maçta çentik işareti yapar ( ırkçı sırpların işareti ) ortalık birbirine girer.. yaşı da ilerledi.. geliceğini sanmam, istediğimizi de sanmam..

bu arada konuşulan isimlerden hedef küçülttüğümüz görülüyor.. bu konuşulan amerikalılarla geçen seneden daha iyi bir yere geleceğimizi sanmıyorum..

Siyah-Beyazlılar, Sırp pivot Jovo Stanojevic ile 1 yıllık anlaşmaya vardılar.

Nicevic'in Benetton'a transferiyle bu mevkiide oluşan boşluğu Sırp pivot Jovo Stanojevic ile kapatmayı planlayan siyah beyazlılar bu oyuncu ile 1 yıllık anlaşmaya vardılar. 1977 doğumlu 2.07 boyunda ki deneyimli pivot geçtiğimz sezon Polonya liginde Prokom Trefl formasıyla 35 maçta 10,3 sayı, 4,5 ribaund ve 1,5 asist ortalama ile oynadı. Beşiktaş Cola Turka Mire Chatman ve Mario Austin'i de kadrosuna dahil etmişti.

Basket Dergisi

NOT:parası yok dedigimiz takıma bakın.. :)

Ne oluyor bu Beşiktaş'a?!...

Adamlar çok tecrübeli bir Euroleague oyuncusu daha almış. Stanojevic bir aralar müthişti, geçen senede gayet iyi işler yaptı.

Kimileri BJK için küme düşmemeye oynar derken, zirveye kafa tutacak isimleri getiriyorlar.

3 günde, 3 kaliteli transfer...

Hayret!...

ABDİ İPEKÇİ MÜJDESİ

Daha demin ntv´de spor haberlerini dinledim. Ahmet Dedehayır Zizic´in basına tanıtılmasından sonra acıklamasında büyük ihtimal Abdi İpekçi´de oynayacağız demiş. Belki de siz bunu yazmışsınızdır ama ben yinede yazdım.

BJKCT gerçekten hayret!!

Onlarla dalga geçerken bizim ilgilendiğimiz oyunculara (Strickland,Resee) bakarsak kendi halimize gülmemiz gerekir.Gerçekten bir anda değişime uğramaları garip!! El altından desteklendikleri kesinde, onların bizlerden daha yüksek bir sponsor anlaşması olduğunu sanmıyorum.

Umalımda bizde BJKCT gibi biranda içinde bulunduğumuz 1-2 numara kabuslarından uyanalım.Formamızı taşıyacak,o ağırlıktaki kişilere formayı giydirmeye çalışalım.

Ali 4 milyon az diyen tek kişi benim burada. Hoca bile demedi. Edebiyat yaptığım falan yok. Her mesajında laf sokup duruyorsun. Devamlı eleştireceğine sen ver o zaman birkaç milyon da biz de kurtulalım.

Kerem,benim kimseye laf falan soktuğum yok!!

Sadece düşüncelerimi söylüyorum.Kimsenin para falan vermesine gerek yok düzgün kullanılsın sabit isimler üzerinde durulmasın yeter!!

Bu formayı hak eden kişilere verilsin formanın değeri düşürülmesin!!!

Bizim tek isteğimiz bu!!

O zaman üslubuna dikkat et. Ne demek edebiyat falan? Ayrıca o kullandığınız ünlemlerin ne anlama geldiklerini bilmiyorsanız kullanmayın. Burası forum ortamı. Forumların yazıda geçmeyen bazı görgü kuralları vardır. Onlar aşılırsa karşı taraftan aynı şekilde cevaplar geleceğini unutmayın. Tekrar söylüyorum ben aldığım bilgileri veriyorum. Edebiyat falan yapmıyorum. Strickland'a da razıyım çünkü gelecek bir 4 numara için ucuz bir oyuncu almak gerekiyordu. Hoca bunları düşünerek transfer yapıyor, bütçeyi aşmıyor. Dengeleri sağlamaya çalışıyor ama hala bazıları fantezi peşinde koşuyor.

Kerem SEÇER' Alıntı:
O zaman üslubuna dikkat et. Ne demek edebiyat falan? Ayrıca o kullandığınız ünlemlerin ne anlama geldiklerini bilmiyorsanız kullanmayın. Burası forum ortamı. Forumların yazıda geçmeyen bazı görgü kuralları vardır. Onlar aşılırsa karşı taraftan aynı şekilde cevaplar geleceğini unutmayın. Tekrar söylüyorum ben aldığım bilgileri veriyorum. Edebiyat falan yapmıyorum. Strickland'a da razıyım çünkü gelecek bir 4 numara için ucuz bir oyuncu almak gerekiyordu. Hoca bunları düşünerek transfer yapıyor, bütçeyi aşmıyor. Dengeleri sağlamaya çalışıyor ama hala bazıları fantezi peşinde koşuyor.

Sana kesinlikle katılıyorum...

Beşiktaş bile bu haliyle böyle yabancılar getiriyorsa bizim yerli transferide yapmayacağımızı düşünürsek avrupa'nın en kaliteli guardını en kaliteli 2 numarasını getirmemiz lazım !!!!

Ya biz Galatasaray'ız nefret ediyorum küçük düşünmekten en iyiler bizde olacak olmalı !!!! Beşiktaş böyle adamlar alabiliyorsa biz mutlaka daha iyilerini almalıyız ...

Şampiyon olmak istiyorsak en iyi yabancılar bizde olmalı iyiler değil en iyiler tamam zizic iyi transfer çok memnunum ama zaten hedefi olan takımlarda zizic ayarında transferler yapıyor o zaman bizim farkımız ne olacak yerli transferi yapma şansımız kalmadı kaya efes'te kerem başka bir klüple anlaştı o yüzden BU LİGİN EN İYİ YABANCILARI BİZDE OLACAK !!!!!!!!!

Destek için EN İYİLERİNİ GETİRMEK GEREK ahmet abi ....

Yalnız biz her sene BJK ile birşeyleri yarıştırırken başka birileri hedefe ulaşıyor hep geçen transfer dönemi de böyle idi.

Sonuçta hangi iyi yabacılar gelirse gelsin iki takımın kadrosu da FB,TT ve Efes'e göre oldukça dar .

En azından biz nispeten gerçekçiyiz.

kenny gregory gelse...

guard icin onerim david logan ! takim arkadasi thomas kelati de dusunulebilir.

eger pembe gomlekli parayi 4-5e yatirmaktan vazgecerse center onerim de adam chubb !

bence 5 değil 4 yabancıyla girmeliyiz sezon'a ben biliyorum ki 4'ü kaliteli olsa bile 5.uyduruk bir yabancı olacak o yüzden hiç gerek yok 5 yabancıya ...
5 Numara'ya Zizic'i Aldık şimdi alacağımız yabancılar 1,2 ve 4 Numaraya olmalı ... Ama bu yıl hiç kaliteli yerli transferi yapamamış olmak çok kötü en azından kaya'yı alsak yabancı transferlerimiz şuan 1,2,3 numara için olurdu ... Polat bence Galatasaray'da oynayacak oyuncu değil ...

Kutay Çamcı' Alıntı:
Yalnız biz her sene BJK ile birşeyleri yarıştırırken başka birileri hedefe ulaşıyor hep geçen transfer dönemi de böyle idi.

Sonuçta hangi iyi yabacılar gelirse gelsin iki takımın kadrosu da FB,TT ve Efes'e göre oldukça dar .

En azından biz nispeten gerçekçiyiz.
işte o yüzden bende diyorum ki bu açığı kapatmak için en iyi yabancılar bizde olmalı ...

biraz mantıklı düşünmeliyiz.....

bizim BJKCT gibi ek bütcemiz(!) filan yok onun için her mevkiye eurolig seviyesinde adam almak istememiz bu sponsorla bence biraz hayale kaçar

Furkan Şimşek' Alıntı:
biraz mantıklı düşünmeliyiz.....

bizim BJKCT gibi ek bütcemiz(!) filan yok onun için her mevkiye eurolig seviyesinde adam almak istememiz bu sponsorla bence biraz hayale kaçar
ek bütçe falan hikaye herşeye kanmayın çocuk değiliz heralde beşiktaş'a niye ek bütçe versinki ülker geçen yılda aynı muhabbetler vardı ülker çek vermişti sözde beşiktaş'a sonradan herkes öğrendi o çekin beşiktaş'ın uleb'i alması ile beşiktaş'ın olacağını ...

Hayal falan kurmuyoruz ... Bizim şuan bütçemiz beşiktaş'tan daha iyi yönetim'de yardımcı oluyor bütçe konusunda para olarak hiçbir sıkıntımız yok murat özyer'i dinledim geçen yıl istediğimiz oyuncuları alamadık dedi maddi imkanlarımız olmasına rağmen yani maddi imkanlarımız var önemli olan oyuncuları ikna edip getirebilmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...