2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Sevgili Bayram,

Bize söylenen isimler belli. Bir yerimizden uydurmuyoruz.

Gelmeye de bilirler ama Strickland ismi gerçek. İsteyen inanır isteyen inanmaz.
Uyduruyorsunuz demedim öyle düşündüyseniz özür dilerim demek ki bilmediğim bişey var ... Benim bildiğim strickland ile en ufak bir görüşme bile olmadığı yönünde ama yanlış biliyorum demek

Tam forumun seviyesi düzelmeye başladı diyoruz hevesimiz kursağımızda kalıyor.

Sınırları iyi belirleyelim, forumda eleştiri yapmak serbest ama laf sokmak yasak.

Ayrıca dilimizde kullanılan noktalama işaretleri arasında "..." vardır ama "!!!" yoktur. Uyarıyı almayıp yanlış anlaşılmalara neden olabilecek şekilde iletilerinde "!!!" kullanan üyeler önce uyarı sonrasında ceza alır.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Şimdi ;
1-Bütçemizin çok iyi olduğunu biliyorum o konuda hala endişeşi olan arkadaşlarım varsa rahat olsunlar ... Bizim şuan 4 tane daha zizic getirebilecek kadar bütçemiz var ...
2-Strickland gibi oyuncularla ilgilenmiyoruz arkadaşlar böyle birşey yok çok şaşırıyorum bu tür oyuncularla ilgilenecek olsak elimizdeki yabancıları göndermezdik daha iyileri gelecek bu bir gerçek ...
3-Avrupa'da isim sahibi olan oyuncularla görüşüyoruz zaten bunu Murat Hoca'da söylüyor Ahmet Dedehayır'da ama şuan tek sıkıntı bu oyuncuların Türkiye'ye gelmek istememesi para sorun değil !!
4-Gerçekten herkesi memnun edecek bir Guard geliyor ben bugün artık açıklanmasını bekliyordum halada bekliyorum olumlu veya olumsuz bir haber inşallah bu transfer gerçek olur diyorum ...
5-Geçen Yıl en büyük kayıp Tufan'dı koca sezon'u malasef sakat olarak geçirdi Tufan Ersöz bu takım için çok değerli bir oyuncu ve bu yıl sakatlık yaşamazsa yüzümüzü çok güldürecek hatırlıyorsunuzdur Gerald Fitch'li kadromuzda nasıl oynadığını ama o zamanda kadro yetersizdi birçok şey Tufan'a kalıyordu geçen yıl Tufan için çok iyi olacaktı ama şansız sakatlık herşeyi alt üst etti ... Ben inanıyorum ki Tufan bu sezon göstereceği performansla Milli takıma çağırılacaktır ...

Ve son olarak Güzel gelişmeler olacak transfer konusunda bu güzelliğin derecesini bilemeyiz belki çok çok güzel gelişmeler olacak belkide sadece güzel gelişmeler ama olumsuz birşeyin olmayacağını düşünüyorum transferler konusunda ... İyi isimler gelecek
bayramın yazdıklarına bakarsak gayet iyi yoldayız bütcemizde iyimis ayrıca benim gelmesinden korktuğum strickland ile ilgilenmediğimizin haberi beni cok sevindirdi , benim istediğim daha doğrusu bayramın bana msn den saydığı özellikler doğrultusunda lyn greer , mcntyre , s.williams yada JR holdan dan 1 i gelecekmis gibi gelio . bunlar olmassada reese i alırız , 2 numaraya cok iyi bi yabancı alırız piyasa bos değil nası olsa

khimki'ye bak sen yaaaaa detroit istiyordu delfino'yu nasil aldiysalar buyuk basari nba'de basariliydi hem gricek icin kapisirken buyuk klupler khimki bombayi patlatti !!!

bence takımın kesinlikle 3 numaraya ihtiyacı var eğer 3 numaraya adam almazsak geçen seneki gibi başımız çok ağrıyabilir o yüzden türk oyuncu alamayacağımıza göre 5 yabancı hakkını kullanmalıyız tekrar söylüyorum 3 numara şart bu takıma

Alper Gülgen' Alıntı:
bence takımın kesinlikle 3 numaraya ihtiyacı var eğer 3 numaraya adam almazsak geçen seneki gibi başımız çok ağrıyabilir o yüzden türk oyuncu alamayacağımıza göre 5 yabancı hakkını kullanmalıyız tekrar söylüyorum 3 numara şart bu takıma

gecen sene 3 numaradan ben cok cektigimiz fikrine katilmiyorum avrupada bize karsi oynayan butun 3 numaralar en kotu maclarini oynadilar (conley,english,shumpert) biz hep guard ve 2 numaralardan cektik bencede 3 numara alinmamali 2 numara ilk tercihim 2 numaran iyi oynarsa fark yaratiyorsun ornek hite'in final-eight performansi yada rudy fernandez'in performansi !!!

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":2877msm6]bence takımın kesinlikle 3 numaraya ihtiyacı var eğer 3 numaraya adam almazsak geçen seneki gibi başımız çok ağrıyabilir o yüzden türk oyuncu alamayacağımıza göre 5 yabancı hakkını kullanmalıyız tekrar söylüyorum 3 numara şart bu takıma

gecen sene 3 numaradan ben cok cektigimiz fikrine katilmiyorum avrupada bize karsi oynayan butun 3 numaralar en kotu maclarini oynadilar (conley,english,shumpert) biz hep guard ve 2 numaralardan cektik bencede 3 numara alinmamali 2 numara ilk tercihim 2 numaran iyi oynarsa fark yaratiyorsun ornek hite'in final-eight performansi yada rudy fernandez'in performansi !!![/quote:2877msm6]
en çokta guard'dan çektik ismini söylemek bile istemediğim oyuncudan çektik

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mehmet Güneş selam!

Salon konusunun benimle bir alakası yok kesinlikle, hatta tüm yöneticler, idareciler, teknik personel A.Şahenk'i istiyor desem yalan olmaz.

Kaldıki ben sıradan bir taraftarım benim lafımla salon değişmez, ama tüm taraftarlar ortak fikir yaratabilseydik belki topluca gidip A.İpekçi diyebilirdik, fakat bu konuda tekses değiliz malesef.

Daçka yönetimi bize salonunu vermek istemiyor, olay bundan ibaret, önce 250.000 dolar gibi fahiş bir salon kirası istediler, yönetim bunu kabul etti, şimdide Efes Daçkaya sponsor olduğu için para problemleri yok bu yüzden bizi bu salonda istemiyorlar.
Diğer bir nedende Efes lig maçlarını bu sezon A.Şahenk te oynayacakmış, buda bir neden olarak gösteriliyor.

Fakat hala yöneticilerimiz Daçka ile görüşüyormuş, belki ikna edilebilir.

Kendi adıma A.İpekçinin bizim için en iyisi olduğunu düşündüm hep, ama salon neresi olursa olsun hep takımımın yanında olacağım, lütfen herkeste böyle yapsın.[/quot

eyüp abi paylaşım için teşekkürler zaten bunu dememdeki asıl amaç senin a.ipekçi ne kadar çok istediğini bilmemdir, ben de aynı şeyleri düşündüğüm için o an aklıma ilk sen geldin.

mehmet e. güneş' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":29z6wc2h]Mehmet Güneş selam!

Salon konusunun benimle bir alakası yok kesinlikle, hatta tüm yöneticler, idareciler, teknik personel A.Şahenk'i istiyor desem yalan olmaz.

Kaldıki ben sıradan bir taraftarım benim lafımla salon değişmez, ama tüm taraftarlar ortak fikir yaratabilseydik belki topluca gidip A.İpekçi diyebilirdik, fakat bu konuda tekses değiliz malesef.

Daçka yönetimi bize salonunu vermek istemiyor, olay bundan ibaret, önce 250.000 dolar gibi fahiş bir salon kirası istediler, yönetim bunu kabul etti, şimdide Efes Daçkaya sponsor olduğu için para problemleri yok bu yüzden bizi bu salonda istemiyorlar.
Diğer bir nedende Efes lig maçlarını bu sezon A.Şahenk te oynayacakmış, buda bir neden olarak gösteriliyor.

Fakat hala yöneticilerimiz Daçka ile görüşüyormuş, belki ikna edilebilir.

Kendi adıma A.İpekçinin bizim için en iyisi olduğunu düşündüm hep, ama salon neresi olursa olsun hep takımımın yanında olacağım, lütfen herkeste böyle yapsın.[/quot

eyüp abi paylaşım için teşekkürler zaten bunu dememdeki asıl amaç senin a.ipekçi ne kadar çok istediğini bilmemdir, ben de aynı şeyleri düşündüğüm için o an aklıma ilk sen geldin.
[/quote:29z6wc2h]Mehmet'cim saol iyi düşüncelerin için.

İnşallah hangi salon takımımız için iyi olacaksa orada oynarız, bu salon ipekçi olursa bunada sonuna kadar inanıyorum.

@Bayram

Estağfurullah. Sadece yanlış anlaşılma olmasın diye yazdım. Kusura bakma sen de. İnşallah en güzel oyuncular gelir ;)

Bu arada A. Dedehayır 3 tane daha flash transfer demiş Ziziç'in imza töreninde
Strickland'a flash demezdi sanırım tabi yanılma payı var.

Mert Uyguç'a
aldığım tepki gülücüktü tabii.. :p

Ayrıca alpellalı guard konusunda tereddütünüz olmasın arkadaşlar adamı bekliyormuşuz yani sözleşmeyi yollamışız imzası bekleniyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...