2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gaınes bazı hucumlara dee browndan bıle hızlı cıkıyordu ben daha once bu kadar hızlı bı 4 numara gormedım tek sorunu cogu macta 5 oynamak zorunda kalmasıydı kendınden hep 10 cm uzun adamlarla bogustu ama hıc ezılmedı eger saglam bı bes numaramız olsaydı oda cok daha verımlı olurdu ben hala gecen seneyı bozmak hataydı dıyorum

Lollis'te süper bi oyuncuydu.Boyu kısa olmasına mücadelesiyle 5 lerden çok daha fazla ribound potansiyeli vardı.Bu tip 4 ler Jagla gibilerinden daha faydalı olacaklardır

Murat İnal' Alıntı:
Gaines ' i Lollis e benzeten bir tek ben mi vardım acaba.

Lollis Hanglotten :eek:key Murat Didin :shock:

O sene ki takımımız çok iyiydi.Murat Didin bizi satıp Ülker'e gitmişti.Ömer Petorak takımın başında devam etmişti sonra da Fehmi Sadıkoğlu getirilmişti takımın başına.

Lollis Hangloten Mujezenovic vardı bir de bunlar tarihin ta kendileri ya :)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Murat İnal":2rw5zxz9]Gaines ' i Lollis e benzeten bir tek ben mi vardım acaba.

Lollis Hanglotten :eek:key Murat Didin :shock:

O sene ki takımımız çok iyiydi.Murat Didin bizi satıp Ülker'e gitmişti.Ömer Petorak takımın başında devam etmişti sonra da Fehmi Sadıkoğlu getirilmişti takımın başına.

Lollis Hangloten Mujezenovic vardı bir de bunlar tarihin ta kendileri ya :)[/quote:2rw5zxz9]

O dönem menajer de Hakyemezdi sanırım ama adamlara ödeyemeyeceğimiz paraları vaad edip 4.hafta film kopmuştu diye hatırlıyorum.

Aynen öyleydi Ali Abi :) Basketbolla gözlerimi yeni açtığım dönemdi. Hatta Doğan Hakyemez 'oyuncuların parasını Fatih Terim verdi dedi.' diye kovulmuştu diye de hatırlıyorum.

Peki herkes 4 numara bekliyor(Yıldız).

Diyelim 4 numara olmadı ve yerine Owens ve Shumpert alındı bu sitede kaç kişi sevinmez buna ?( Ali Abi Hariç :) )

Burak Shumpert imkansız. Adamlar Efes'e vermiyorlar bize hayatta vermezler. Yani fiyatını düşürmüyorlar.

Ama 5 yabancı istemesem de sene içinde yanlış tercih yapmamak için benim gerçek tercihim Owens ve savunması iyi ve arada asist de yapabilen bir 3 numara.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Burak Shumpert imkansız. Adamlar Efes'e vermiyorlar bize hayatta vermezler. Yani fiyatını düşürmüyorlar.

Ama 5 yabancı istemesem de sene içinde yanlış tercih yapmamak için benim gerçek tercihim Owens ve savunması iyi ve arada asist de yapabilen bir 3 numara.

Ben örnek olarak söyledim abi sadece merak ettim.Bende biliyorum Efes bu sene pirana gibi her yere saldırıyor. Ergin Ataman buldu altın madenini sanki :?

Ergin Ataman buldu altın madenini sanki

Utanmasa Akatlar da oynayalım diyecek Burak :)

BJKCT Sömürdü resmen Kaya,Sinan,Shumpert,Ufuk Sarıca hatta Niçeviç de söyleniyordu ama o İtalya'ya gitti.

Yok artık 4 numara da Owens kalırsa hemen isyan çıkar bu kesin :)

Hem herkesi yerinden oynatacak 4 numara naraları sonra da Owens'a talim olmak düşünmesi bile kötü! Bu kadar tasarrufu boşuna mı yaptık :)

Hüseyin , Zizic , Polat ve Cemal bu oyunculardan sadece Cemal pota altı sertilgi getirebilri ve ribauntlarda biraz etkli olabilir bunu için bence alınacak 4 numara atletik ve ribauntlarda etkli ve skor yönü olan bir oyuncu olmalı ,ve bu oyuncu Owens olursa iyi olur , bir tane daha mücadele gücü çok yüksek olmayan bir oyuncu alırsak daha pota altı savunması çok düşer ve ribauntlarda zorlanırız .

Kenan Inan' Alıntı:
Hüseyin , Zizic , Polat ve Cemal bu oyunculardan sadece Cemal pota altı sertilgi getirebilri ve ribauntlarda biraz etkli olabilir bunu için bence alınacak 4 numara atletik ve ribauntlarda etkli ve skor yönü olan bir oyuncu olmalı ,ve bu oyuncu Owens olursa iyi olur , bir tane daha mücadele gücü çok yüksek olmayan bir oyuncu alırsak daha pota altı savunması çok düşer ve ribauntlarda zorlanırız .
Gerçek bir yorum olmuş dediklerin doğru agresif bir 4 numara lazım gaines geliyor aklıma ne diyim en iyisi olsun bu takım için :)

burada o kadar önerdiğim alınırsa süper olur dediğim guard chris lofton mersinle anlaşmış ahmet kandemir i tebrik etmek lazım ncaa den alınabilcek en iyi guard lardan birini aldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...