2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5 hüseyin- uche nsowmu
4 kerem gönlüm- ümit türkoğlu-
3 hosley-boddicker(6. adam olarak müthiş işler yapar 3-4-5 oynar şutu var içten de oynar ribaundu da iyidir)
2 nicholas- murat kaya
1 malik dixon- cüneyt -barış güney(savunma yapsın 5 faul alsın çıksın ama müthiş baskı yapıyor )bu tür bir kadro müthiş olur ama takımda yine bu da kim diyeceğimiz bir sürü admlar olacak

1: Darius Washington , Cüneyt Erden
2: Murat Kaya , Robert Hite ( eger giderse Allan Ray )
3 : Tufan Ersöz , Rawle Marshall , Erdem Türetken ,(veye Bekir Yarangüme )
4 : Kerem Gönlüm , Charles Gaines ,( giderse Mario Austin veye Derrick Allen )
5 : Hüseyin Beşok , Asım Pars , Marcus Douthit

Bu sene yaşadıgımız sakatlıklar göz önünde bulundurulsa kadroyu geniş tutmakta fayda olur diye düşnüyorum .

Kenan Inan' Alıntı:
1: Darius Washington , Cüneyt Erden

Bu sene yaşadıgımız sakatlıklar göz önünde bulundurulsa kadroyu geniş tutmakta fayda olur diye düşnüyorum .
darius belki gelir de allan ray gelir mi ?yazdığına göre biliyorsun heralde şu anki durumunu acaba bize gelme ihtimali nedir?

Douthit gerçektende düşünebileceğimiz bir isim. Özellikle Hüseyin ile beraber çok iyi bir iş çıkarabilirler. Eğer o düşünülmezse asım pars veya Ermal Kuqo oldukça iyi olur. Gaines'in yerine fizik dezavantajı yaşamayacak bir isim alınabilir. Bekir Yarangüme oldukça iyi bir bench oyuncusu olur. Kaya Peker de düşünülebilir. Ayrıca kerem tunçeri'nin alınması ile yabancı kontenjanı hakkı başka bölümlere kaydırılabilir...

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Kenan Inan":1m1iy9xk]1: Darius Washington , Cüneyt Erden

darius belki gelir de allan ray gelir mi ?yazdığına göre biliyorsun heralde şu anki durumunu acaba bize gelme ihtimali nedir?[/quote:1m1iy9xk]

Ray bu yıl Lottomatica Roma da sezona kötü başladı ama sonradan performasını yükseltti ama son 2 aydır oynamıyor sakatlandı herhalde , Uleb de aldıgımız başarıdan sonra eger iyi bir teklif yaparsak gelebilir diye düşünüyorum .

1-) Dee Brown , Cüneyt Erden
2-) Gerald Fitch , Ersin Görkem ,Murat Kaya ( aslında Murat 2 numara ama o 1 i seviyor bence :) )
3-) Domercant , Tufan , Cenk
4-) Charles Gaines , Hosley
5-) Lavrinovic , Hüseyin

mustafakaya' Alıntı:
2-) Gerald Fitch , Ersin Görkem ,Murat Kaya ( aslında Murat 2 numara ama o 1 i seviyor bence :) )
5-) Lavrinovic , Hüseyin

gerald fitch dısında aynısı valla tebrik ederim (benimkinde sadece domercant ın pozisyonu değisik + owens )

benim kadrom

C hüseyin , lavrinovic
PF gaines , owens
SF tufan , cenk(erdem) , hosley
SG domercant , ersin görkem , murat kaya
PG dee brown , cüneyt erden

arkadaşlar asım parsa efes pilsen kanca atmış ve asım'a yıllık 600 bin YTL önermiş diye okudum ama bu bana göre balon bir haber çünkü 600 bin YTL basketbol için çok büyük bir para bence

Emin Doğanca' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:
5-) Lavrinovic , Hüseyin

gerald fitch dısında aynısı valla tebrik ederim (benimkinde sadece domercant ın pozisyonu değisik + owens )

benim kadrom

C hüseyin , lavrinovic
PF gaines , owens
SF tufan , cenk(erdem) , hosley
SG domercant , ersin görkem , murat kaya
PG dee brown , cüneyt erden

Kadrolarda 6 yabancı olduğunu görüyorumve bu 6 oyuncunun da maliyetlerinin çok ucuz olmadığını , triünde oturtulacak kadar yüksek bir para verilemeyeceğini düşünüyorum..Maksimum 5 yabancı alacağız gene bana göre..

C Hüseyin Beşok , Kerem Gönlüm ,
PF Chris Owens , Charles Gaines
SF Tufan Ersöz , Erdem Türetken , Carl English
SG Lamar Johnson , Ersin Görkem , Murat Kaya
PG Dee Brown , Cüneyt Erden

Bu da beni fena olmadığını düşündüğüm bir kadro ... Dee'yi yazmamın tek nedeni sözleşmesinin 2 yıllık olmasından dolayı..Yoksa ben Avrupa basketbolunun ona uymadığını düşünüyorum... GÖnlümden her zaman geçen isim Malik Dixon

Fitch bizde iyi oynadığı maçlar oldu ama kendi için oynayan bir oyuncuydu.iyi bir oyuncuydu ama takım olgusu kendilerinde yoktu.Bize bence Avrupalı yabancı lazım ve Britton'un gitmeside bu yüzden şart.

bu da benim kadrom:
PG:Kerem Tunçeri-cüneyt erden
SG:drew nicholas-serkan erdoğan
SF:tufan ersöz-cenk akyol-henry domercant
PF:hosley-charles gaines
C:hüseyin beşok-kaya peker(kerem gönlüm)
bence imkansız deil olursa süper olur.

5 numarada yazılan Kaya, Kerem gibi isimler pek iyi olmaz. Hüseyin dışında tam bir pivotumuz olmalı. Örn; Asım Pars veya Ermal Kuqo. Kaya ve kerem ise 4 numara için ideal adamlardır...

Ben malik in gelmesi taraftarı değilim çünkü biz 3 sene önceki takım değiliz artık hedeflerimiz büyük daha takımı oynatan sıkıştığımız zaman sayı atabilcek bi avrupalı bulmalıyız pg için malik hem yaşlandı hemde sadece kendine oynayan bazen kendini kaybedip saçma sapan işler yapan birisi avrupada bizi hedeflerimize taşıyacak bi sürü guard var ama bnm tercihim kerem tunçeri bence artık gelip borcunu ödemeli

Şutor içinse ilk tercihlerimden carl english mütişh bi skorer fitch gibi sadece kendine oynamayan set içersinde kalabilen ve arkadaşlarıyla yardımlaşan bi oyuncu izleyebildiğim kadarıyla çok yararlı olcağını düşünüyorum...

Carl English kesinlikle süper olurdu ayrıca kerem gönlüm ü alalım artık yaşlanıyor çocuk
Hosley olmazsa Slaugter ı alsınlar 8)

Arkadaşlar bu sezon Efes Pilsen'de sakatlıktan dolayı oynayamayan ve sakatlıktan çıktıktan sonra da iyi bir performans gösteremeyen Serkan Erdoğan'ı Efes'in yollaması durumunda -ki yüksek ihtimak gönderirler-gelecek sezon mutlaka kadromuza katmalıyız.Çok iyi bir oyuncu ve takımımıza yakışacak bir performans sergileyeceğinden hiç şüphem yok.

bize sadece oyun kurucu lazı şöyle serbest atış atabilen el yakan topları kullanabilen sorumluluk alan dee yetmiyo yani britton falan da gitmeli gains kesinlikle kalmalı ama kesinlikle çok iyi kariyerli bi oyun kurucu lazım bu sene bile dee değilde solomon bizde olsa inanın şampiyon olurduk garanti ya o derece bence bize çok acil bi oyun kurucu lazım diğerleri değişmese de olur ama deişecekse oyun kurucu alındıkdan sonra

şunuda söylemeliyimki cüneyit erden bu ülkenin yetiştirdiği basketbol zekası en yüksek oyunculardan biri değil bizzat birincidir okonuda ama 3 dakika ama 5 dakika kesinlikle galatasarayda olmalı cüneyt kaptan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...