2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat Özyer Malik Dixon'ı istemiş ancak Malik aldığı paranın 2 katını isteyince bağları malik koparmıştır. Malik Dixon'ı hangi antrenör istemez ki ?

Dixon bence kendine oynuyordu ama hucum potansiyeli yuksekti yanlıs hatirlamiyorsam..

Bana kalırsa turk oyuncu transferini bitirelim derim..Mersinden reha oz,Karsiyakadan gokper pen,ve kesinlikle besiktastan Onur Aydın alınmalı bu takıma..Fatih-Cemal'e ilk 5'te sure vermenin zamanı gelmistir..Yabancı transferi olarak Banvitten Mike Jones'u alsak cok yararlı olur.Beykozdan ise Gilbert.Gercekten takımına buyuk katkılar saglayan isimler.Efesin serbest biraktigi Bradshaw ise gelecek adına dusunulebilinir.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Hüsnücan Ardil":3pdcpdr4]G.Saray Cafe Crown'dan ayrılan Dee Brown sezon bitince kimsenin kendisine teşekkür etmediğini ve uğurlamadığını söyledi.

Sarı - Kırmızılılarla geçirdiği zorlu sezonun ardından ülkesine dönen ABD'li Dee Brown kendi internet sitesinde uzun bir aradan sonra yazdığı blogda ilginç açıklamalarına devam etti. Çok güzel günler yaşadığını ve herkesi çok özleyeceğini belirterek, "Ancak memnun olmadığım tek bir şey var. Galatasaray sezon bittikten sonra bir uğurlama yemeği veya toplantısı gibi bir şey yapmadı. Sezon bitti ve herkesle ilişki bir anda kesildi. Takımın nasıl bir performans göstermişse göstersin profesyonel olmak ve çalışanlarına iyi yılın ardından bir teşekkür etmek gerekir... Ne koçla ne başkanla ne de kulüpten herhangi biriyle vedalaşmadık ve biraraya gelmedik. Bu yıl çok iyi bir performans geçirmedik belki ama elimizden geleni yaptık ve kulübü en iyi şekilde temsil ettik. Yine de bütün bunlar çok sevdiğim tarih dolu kulüpten önemli şeyler öğrenmemi sağladı" diye konuştu.
Yerden göğe kadar haklı!![/quote:3pdcpdr4]

Bir daha geri gelmesin diye ve ayrıca da son maçlarda herkes ona yeterince kızgındı.Demek ki basketbol şubesi de bizimle aynı düşünce de bu serinin katili Dee olduğunu düşündüler ve yollamadılar.

Benim merak ettiğim Pınar hanım kayboldu :? Dee Brown gidince o da mı gitti yoksa kendisi Dee Brown muydu :)

konuyla alakasız ama olsun , dee brown a 1 sezon boyunca takımımız adına gösterdiği performans için burdan ben teşekkür ediyorum , gelecekte seni galatasaray formasıyla görmek dileğiyle , hoşçakal dee brown

ayrıca fastbreaklerini , attığın 3 lükleri ve yaptığın asistleri unutmayacağım

Emin Doğanca' Alıntı:
konuyla alakasız ama olsun , dee brown a 1 sezon boyunca takımımız adına gösterdiği performans için burdan ben teşekkür ediyorum , gelecekte seni galatasaray formasıyla görmek dileğiyle , hoşçakal dee brown

DEE kesin gittimi şimdi

Bora Yuksel' Alıntı:
Genc oyunculari almalıyız derim..Ligimizde Can Akın,Mutlu Akpınar,Bora Pacun,Gokper gibi oyuncular varki,bunların yanına Murat Kaya,Cemal,Fatih,Erdemi ekledigimizde savasci bir genc takım ortaya cıkıyor..Bence bu gencler takımımızı iyi yerlere tasır,ligde!

aynen katiliyorum. ozellikle bora hun pacun gelecek icin cok umut vaat eden bir oyuncu. savasci, pozisyon almasini biliyor ve de cift pota altinda da var. her ne kadar fenerbahce alt yapisinda oynasa da enes kanter de genc yasina ragmen alinip oyuna surulebilir. yalniz genclere yonelmeli derken alpella'ya da donusmemeliyiz, takimda sorumlulugu ustlenecek tecrubeli turk oyuncular da kadroda yer almali.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2u4mpey3][quote="Hüsnücan Ardil":2u4mpey3]G.Saray Cafe Crown'dan ayrılan Dee Brown sezon bitince kimsenin kendisine teşekkür etmediğini ve uğurlamadığını söyledi.

Sarı - Kırmızılılarla geçirdiği zorlu sezonun ardından ülkesine dönen ABD'li Dee Brown kendi internet sitesinde uzun bir aradan sonra yazdığı blogda ilginç açıklamalarına devam etti. Çok güzel günler yaşadığını ve herkesi çok özleyeceğini belirterek, "Ancak memnun olmadığım tek bir şey var. Galatasaray sezon bittikten sonra bir uğurlama yemeği veya toplantısı gibi bir şey yapmadı. Sezon bitti ve herkesle ilişki bir anda kesildi. Takımın nasıl bir performans göstermişse göstersin profesyonel olmak ve çalışanlarına iyi yılın ardından bir teşekkür etmek gerekir... Ne koçla ne başkanla ne de kulüpten herhangi biriyle vedalaşmadık ve biraraya gelmedik. Bu yıl çok iyi bir performans geçirmedik belki ama elimizden geleni yaptık ve kulübü en iyi şekilde temsil ettik. Yine de bütün bunlar çok sevdiğim tarih dolu kulüpten önemli şeyler öğrenmemi sağladı" diye konuştu.
Yerden göğe kadar haklı!![/quote:2u4mpey3]

Bir daha geri gelmesin diye ve ayrıca da son maçlarda herkes ona yeterince kızgındı.Demek ki basketbol şubesi de bizimle aynı düşünce de bu serinin katili Dee olduğunu düşündüler ve yollamadılar.

Benim merak ettiğim Pınar hanım kayboldu :? Dee Brown gidince o da mı gitti yoksa kendisi Dee Brown muydu :)[/quote:2u4mpey3]
pınar hanım aldığım son haberlere göre toronto raptors forumlarında görülmüş..
artık bu foruma gireceğini sanmam,galatasaray ın kaybı raptorsun kazancı mı desek tersimi desek artık..
en son bi veda mesajını okuduk forumda!!!!! has gone:)

Eser Bey,

Hiç bıkmadınız değil mi, sürekli bana atıfta bulunmaktan.İnceden inceye sürekli laf atıyorsunuz. Dee gitmiş Amerika'ya, sezon kapanmış ama hala ben konuşuluyorum nedense.Öyle bir yazmışssınız ki sanki Dee'yi alıp ben getirdim bizim takıma.Onun arkadaşı olmak suç olsa gerek bu forumda.Yaptığı bütün hataların sorumlusu benmişim gibi yazıp durdunuz.

Benim Kanada'ya yerleşmem ile dalga geçen siz, Amerika'ya gidiyorsunuz.Vatanınıza dönüş yapıyorsunuz.Demek ki sadece Dee değilmiş Türkiye'de yapamayan, homesick olan Amerika düşkünü genç...

Benim merak ettiğim Pınar hanım kayboldu :? Dee Brown gidince o da mı gitti yoksa kendisi Dee Brown muydu :)[/quote]
artık bu foruma gireceğini sanmam,galatasaray ın kaybı raptorsun kazancı mı desek tersimi desek artık..
en son bi veda mesajını okuduk forumda!!!!! has gone:)[/quote]

Pınar Anidjar' Alıntı:
Eser Bey,

Hiç bıkmadınız değil mi, sürekli bana atıfta bulunmaktan.İnceden inceye sürekli laf atıyorsunuz. Dee gitmiş Amerika'ya, sezon kapanmış ama hala ben konuşuluyorum nedense.Öyle bir yazmışssınız ki sanki Dee'yi alıp ben getirdim bizim takıma.Onun arkadaşı olmak suç olsa gerek bu forumda.Yaptığı bütün hataların sorumlusu benmişim gibi yazıp durdunuz.

Benim Kanada'ya yerleşmem ile dalga geçen siz, Amerika'ya gidiyorsunuz.Vatanınıza dönüş yapıyorsunuz.Demek ki sadece Dee değilmiş Türkiye'de yapamayan, homesick olan Amerika düşkünü genç...

Benim merak ettiğim Pınar hanım kayboldu :? Dee Brown gidince o da mı gitti yoksa kendisi Dee Brown muydu :)
en son bi veda mesajını okuduk forumda!!!!! has gone:)[/quote][/quote]
pınar hanım elimde szile ilgili bazı belgeler var..
VARAN 1 :pınar hanım size böyle mi hitab edelim yoksa DAMLA diye mi,yani sizin asıl isminiz nedir?
VARAN 2: Pınar hanım pardon Damla hanım bana american homesick demişiniz bakıyorum yangından kaçar gibi kaçıyorsunuz VATANINIZDAN daha lig bitmedi siz torontodasınız ne bu hız?
VARAN 3: inceden inceye laf sokuyor diyorsunuz buradan açıkça soruyorum siz bi ajanmıydınız ve kimin adına çalıştınız :) amacınız neydi yeter artık bu 3 soruya cevap verin yada toronto dan bi daha sallamayın forumumuza

Bora Yuksel' Alıntı:
Dixon bence kendine oynuyordu ama hucum potansiyeli yuksekti yanlıs hatirlamiyorsam..

Bana kalırsa turk oyuncu transferini bitirelim derim..Mersinden reha oz,Karsiyakadan gokper pen,ve kesinlikle besiktastan Onur Aydın alınmalı bu takıma..Fatih-Cemal'e ilk 5'te sure vermenin zamanı gelmistir..Yabancı transferi olarak Banvitten Mike Jones'u alsak cok yararlı olur.Beykozdan ise Gilbert.Gercekten takımına buyuk katkılar saglayan isimler.Efesin serbest biraktigi Bradshaw ise gelecek adına dusunulebilinir.
seneye hedefimiz ligde kalmak olacaksa bu oyuncular bu seviye için iyi ama hedefimi şampiyonluk olduğuna göre bu oyuncuların ve bu kalitede oyuncuların galatasarayda yeri yok.

Türk oyunculardan Ersin Görkem ve Muratcan Güler ihtiyaca göre takıma alınabilir.
İkisi de Galatasaray'da oynayabilecek kapasitede bana kalırsa..

yahu şu basketbol şubesinin futbol takımı gibi kemikleşmiş bir kadrosu olmuyacak mı anlamadım ki.. don değiştirir gibioyuncu değiştiriyoruz, her sene sonunda hüsran...

Muratcan ve Ersin rotasyonda iş yapabilecek yerli oyuncular. Hele Sinan Güler'in bu sene ne verim verdiğini biliyoruz. Onun yanında Muratcan'ın yetenkelrini göz önüne koyarsak...

Volkan Ozger' Alıntı:
Efes bütün yabancılarını gönderiyomus ozman 1 penny 2spencer 3 gergory alalım 8) alalım burnumuzun dibindeki oyuncular
Penn iyi bir guard fakat geçen seneki Efes'teki oyunu ile eski Penn değilmiş gibi bir izlenim yarattı. Beklentileri karşılayabilir mi eski Penn olur mu? Bence riskli...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...