2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Penn i Lietuvos Rytas istiyormuş , Penn benim çok begendigim bir oyuncuydu ama bu seneki perfomansının ardından alınması çok yanlış olur .
Bu arada Erman Kunter bize gelirse Cholet ten Stephane Dondon u getiricekmiş ne kadar dogru ne kadar yanlış bilemiycem .

Alper Gülgen' Alıntı:
lavrinoci almak için tüm imkanlar zorlanılacakmış

Kenan Inan' Alıntı:
Penn i Lietuvos Rytas istiyormuş , Penn benim çok begendigim bir oyuncuydu ama bu seneki perfomansının ardından alınması çok yanlış olur .
Bu arada Erman Kunter bize gelirse Cholet ten Stephane Dondon u getiricekmiş ne kadar dogru ne kadar yanlış bilemiycem .
nerden biliyorsunuz bunları

Saadet Unal' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":2gyola4o]Efes bütün yabancılarını gönderiyomus ozman 1 penny 2spencer 3 gergory alalım 8) alalım burnumuzun dibindeki oyuncular
bu sene şampiyonluğa oynuyacaksak bu oyuncularla işimiz ne Efes onlardan ne hayır gördüki biz görelim[/quote:2gyola4o]

Efes degilde baska takım olsa küme düserdi takım ne varideler atlattı bu adamları senle tartısmam bile sen ilk bunlar bize gelirmi diye kendini sorgula 8)

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":1um79sgm][quote="Volkan Ozger":1um79sgm]Efes bütün yabancılarını gönderiyomus ozman 1 penny 2spencer 3 gergory alalım 8) alalım burnumuzun dibindeki oyuncular
bu sene şampiyonluğa oynuyacaksak bu oyuncularla işimiz ne Efes onlardan ne hayır gördüki biz görelim[/quote:1um79sgm]

Efes degilde baska takım olsa küme düserdi takım ne varideler atlattı bu adamları senle tartısmam bile sen ilk bunlar bize gelirmi diye kendini sorgula 8)[/quote:1um79sgm]
sen bence gözünde çok büyütmüşsün şu kıçık adamları.. tabi tartışma efes i şampiyon yaptılar, avrupa da kupa aldılar ya, galatasaray a gelirler mi hiç ?? zaten biz kenar mahalle takımıyız, gören de lebron dan, kobe den bahsediyor zannedecek ..

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":1a3iowl8][quote="Volkan Ozger":1a3iowl8]Efes bütün yabancılarını gönderiyomus ozman 1 penny 2spencer 3 gergory alalım 8) alalım burnumuzun dibindeki oyuncular
bu sene şampiyonluğa oynuyacaksak bu oyuncularla işimiz ne Efes onlardan ne hayır gördüki biz görelim[/quote:1a3iowl8]

Efes degilde baska takım olsa küme düserdi takım ne varideler atlattı bu adamları senle tartısmam bile sen ilk bunlar bize gelirmi diye kendini sorgula 8)[/quote:1a3iowl8]
ben senle tartışmak için yazmadım zaten ayrıca umarım gelmezler

Ligden düşen beykoz un oyuncusu CHRİS BURGESS i alalım.Bence euroleague kalitesinde bi oyuncu pota altında müthiş işler yapabiliyo hemde dış şut özelliğide var.Sayı,ribaund,blok krallıklarındada ismi var.

HÜSEYİN - GAİNES - BURGESS harika olur.

Bora Yuksel' Alıntı:
Dixon bence kendine oynuyordu ama hucum potansiyeli yuksekti yanlıs hatirlamiyorsam..

Bana kalırsa turk oyuncu transferini bitirelim derim..Mersinden reha oz,Karsiyakadan gokper pen,ve kesinlikle besiktastan Onur Aydın alınmalı bu takıma..Fatih-Cemal'e ilk 5'te sure vermenin zamanı gelmistir..Yabancı transferi olarak Banvitten Mike Jones'u alsak cok yararlı olur.Beykozdan ise Gilbert.Gercekten takımına buyuk katkılar saglayan isimler.Efesin serbest biraktigi Bradshaw ise gelecek adına dusunulebilinir.

yorumların hepsini okuyamadım tabi ama bence bu kadro küme düşer :(
ayrıca takıma şöyle bi nba patentli solomon gibi sinirlendiği vakit maçı koparacak sıkıştığımız vakit 2-3 basket atacak maçı değiştirecek bi oyuncu gelirse süper olur ama tabi alabilirmiyiz böyle bi oyuncu bilemicem

Uğur Çakır' Alıntı:
[quote="Bora Yuksel":gt45u9qp]Dixon bence kendine oynuyordu ama hucum potansiyeli yuksekti yanlıs hatirlamiyorsam..

Bana kalırsa turk oyuncu transferini bitirelim derim..Mersinden reha oz,Karsiyakadan gokper pen,ve kesinlikle besiktastan Onur Aydın alınmalı bu takıma..Fatih-Cemal'e ilk 5'te sure vermenin zamanı gelmistir..Yabancı transferi olarak Banvitten Mike Jones'u alsak cok yararlı olur.Beykozdan ise Gilbert.Gercekten takımına buyuk katkılar saglayan isimler.Efesin serbest biraktigi Bradshaw ise gelecek adına dusunulebilinir.

ayrıca takıma şöyle bi nba patentli solomon gibi sinirlendiği vakit maçı koparacak sıkıştığımız vakit 2-3 basket atacak maçı değiştirecek bi oyuncu gelirse süper olur ama tabi alabilirmiyiz böyle bi oyuncu bilemicem[/quote:gt45u9qp]

Yoruma saygı duyacam ama bu yorum olamaz yani :? Bu takım ilk 10'a girsin kafamı kazıtırım ben .Pivotlara bak :) Ftih Cemal OnuR Aydın :D :) :) :)

Bora Yuksel' Alıntı:
Dixon bence kendine oynuyordu ama hucum potansiyeli yuksekti yanlıs hatirlamiyorsam..

Arkadaş sen ne yaptın ya biz büyük oynayalım ilerlere gidelim diyoruz sen Onur Aydın Mike jones Gökper falan diyosun kafan başka yerlerde herhalde,şaka falan yapıyosun.Fatih le Cemal in ilk beş vakti geldi diyosun napalım Hüseyin'i mi keselim ve ya gains i çok istiyolarsa eğer o potansiyelleri varsa gidip başka takımda ilk beşe girebilirler ama bizim takımda değil hala o düzeyde değiller.Biz winner diyoruz büyük oyuncular diyoruz sen gelmiş böyle isimler sayıyosun naptın yaa.

Yarın 1 Haziran bakalım meşhur güne geldik neler olcak bundan sonra oldukça merak ediyorum anlaşılan Murat hocanın bileti kesildi,hocamızı merakla bekliyoruz...

bi internet sitesinde erman kunter takımın başına geldi yazıyordu ama o sitenin bnde bi güvenirliği yok açıkcası.murat hocadan da memnundum ama geçen sezon aydın örs'e teklif yapılması bu sezonda play off un kötü sonuçlanması sanırım murat hocayı göndermeye yetecek yönetim adına bakalım hayırlısı olsun

Bence Gaines- Hite-Owens Kalsın Brittonu gönderelim ve Dee nin yerine bi tane sutu olan guard alalım hakan köseoğlunuda alalım dee nin yerine bi guard alırsak onun yedegi olur bence ;)

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Uğur Çakır":1scbe03g][quote="Bora Yuksel":1scbe03g]Dixon bence kendine oynuyordu ama hucum potansiyeli yuksekti yanlıs hatirlamiyorsam..

ayrıca takıma şöyle bi nba patentli solomon gibi sinirlendiği vakit maçı koparacak sıkıştığımız vakit 2-3 basket atacak maçı değiştirecek bi oyuncu gelirse süper olur ama tabi alabilirmiyiz böyle bi oyuncu bilemicem[/quote:1scbe03g]

Yoruma saygı duyacam ama bu yorum olamaz yani :? Bu takım ilk 10'a girsin kafamı kazıtırım ben .Pivotlara bak :) Ftih Cemal OnuR Aydın :D :) :) :)[/quote:1scbe03g]
burak hani pivot nerde ben göremiyorum :p ya kusura bakmayın ama onur aydın'ın yerine havlu sallaabilecek bu forumdan 100 adam sayarım hem ben asgari ücrete çalışırım hatta benche bile oturmam yer veririm maçı ayakta izler amigo gibi tezahurat bile yaparım :p

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Uğur Çakır":3024sz3b][quote="Bora Yuksel":3024sz3b]Dixon bence kendine oynuyordu ama hucum potansiyeli yuksekti yanlıs hatirlamiyorsam..

ayrıca takıma şöyle bi nba patentli solomon gibi sinirlendiği vakit maçı koparacak sıkıştığımız vakit 2-3 basket atacak maçı değiştirecek bi oyuncu gelirse süper olur ama tabi alabilirmiyiz böyle bi oyuncu bilemicem[/quote:3024sz3b]

Yoruma saygı duyacam ama bu yorum olamaz yani :? Bu takım ilk 10'a girsin kafamı kazıtırım ben .Pivotlara bak :) Ftih Cemal OnuR Aydın :D :) :) :)[/quote:3024sz3b]
burak hani pivot nerde ben göremiyorum :p ya kusura bakmayın ama onur aydın'ın yerine havlu sallaabilecek bu forumdan 100 adam sayarım hem ben asgari ücrete çalışırım hatta benche bile oturmam yer veririm maçı ayakta izler amigo gibi tezahurat bile yaparım :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...