2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Barut' Alıntı:
[quote="Uğur Çakır":eek:quvroht][quote="Bora Yuksel":eek:quvroht]Dixon bence kendine oynuyordu ama hucum potansiyeli yuksekti yanlıs hatirlamiyorsam..

Bana kalırsa turk oyuncu transferini bitirelim derim..Mersinden reha oz,Karsiyakadan gokper pen,ve kesinlikle besiktastan Onur Aydın alınmalı bu takıma..Fatih-Cemal'e ilk 5'te sure vermenin zamanı gelmistir..Yabancı transferi olarak Banvitten Mike Jones'u alsak cok yararlı olur.Beykozdan ise Gilbert.Gercekten takımına buyuk katkılar saglayan isimler.Efesin serbest biraktigi Bradshaw ise gelecek adına dusunulebilinir.

yorumların hepsini okuyamadım tabi ama bence bu kadro küme düşer :(
ayrıca takıma şöyle bi nba patentli solomon gibi sinirlendiği vakit maçı koparacak sıkıştığımız vakit 2-3 basket atacak maçı değiştirecek bi oyuncu gelirse süper olur ama tabi alabilirmiyiz böyle bi oyuncu bilemicem[/quote:eek:quvroht]

Yoruma saygı duyacam ama bu yorum olamaz yani :? Bu takım ilk 10'a girsin kafamı kazıtırım ben .Pivotlara bak :) Ftih Cemal OnuR Aydın :D :) :) :)[/quote:eek:quvroht]
burak hani pivot nerde ben göremiyorum :p ya kusura bakmayın ama onur aydın'ın yerine havlu sallaabilecek bu forumdan 100 adam sayarım hem ben asgari ücrete çalışırım hatta benche bile oturmam yer veririm maçı ayakta izler amigo gibi tezahurat bile yaparım :p

Geçen seneki transfer nöbetleri aklıma geliyor :)
herkes gelir gider..Ancak Murat Özyer benim kalbimde çok büyük bir taht kurdu kalimdeki galatasaray topicinde en büyük yere sahip o bir gün tekar buraya gelecek ve bıraktığı nokta en üst nokta olacak
İmparator Murat Özyer...

Real Madrid'den ayrılan Kerem Tunçeri gelecek sezon için yakından tanıdığımız bir takıma transfer olmak üzere...

Bu sezon sonunda Real Madrid'le sözleşmesi sona eren Kerem Tunçeri, Rusya'nın Dinamo Moskova takımından aldığı müthiş teklif üzerine rotasını değiştirdi.

Tunçeri'nin Efes Pilsen'de oynaması bekleniyordu ancak milli oyuncunun belirlediği yüksek yıllık ücret bu transferi engelledi. Kerem bunun üzerine Dinamo Moskova'dan gelen müthiş teklifi değerlendirmeye aldı. Gelecek yıl ULEB Cup'ta büyük başarı kazanmak isteyen ve Rus liginde de CSKA'nın hegemonyasını bitirmek isteyen Moskova ekibi Kaya Peker'den sonra Kerem Tunçeri'yi de kadrosuna katarak kuvvetli bir takım oluşturmak amacında...

Kerem'in de şu günlerde Moskova'ya giderek resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor

Eğer transferde hızlı davranılmazsa ne kadar yetenekli ve iyi oyuncu alırsak alalım başarılı olamayız yani geçen seneki gibi yabancılar son dakikada transfer edilirse ne yazıkki play-off 1.tur başarı sayılır. Efes Koç'unu hemen belirledi üstüne hosley'i aldı, schumpert'i almak için uğraşıyorlarmış ki gayet rahat alabilirler biz daha hala Koç kim olacak tartışmasındayız. diğer takımlar zaten oturmuş kadroları var Beşiktaş hariç onlar bu seneden daha kötü bir sezon geçirebilirler Koç'unu ve iyi oyuncularını kaybediyor. Bence Haziran ayı bittiğinde tüm kadro şekillenmiş olmalı...

Teknik Heyet taraftardan sürekli destek istiyor şimdi bizde onlardan bizi çoşturacak transfer istiyoruz hadi ahmet dedehayır güldür bizi çıldırt bizi ...

Mustafa Kazankaya' Alıntı:
Eğer transferde hızlı davranılmazsa ne kadar yetenekli ve iyi oyuncu alırsak alalım başarılı olamayız yani geçen seneki gibi yabancılar son dakikada transfer edilirse ne yazıkki play-off 1.tur başarı sayılır. Efes Koç'unu hemen belirledi üstüne hosley'i aldı, schumpert'i almak için uğraşıyorlarmış ki gayet rahat alabilirler biz daha hala Koç kim olacak tartışmasındayız. diğer takımlar zaten oturmuş kadroları var Beşiktaş hariç onlar bu seneden daha kötü bir sezon geçirebilirler Koç'unu ve iyi oyuncularını kaybediyor. Bence Haziran ayı bittiğinde tüm kadro şekillenmiş olmalı...
Kaynağa bakarsak geçen sezon Hosleyi bizde almıştık.Vestelle sponsor olmuştuk .Geçen günde Erman kunterle anlaşmıştık :)

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Teknik Heyet taraftardan sürekli destek istiyor şimdi bizde onlardan bizi çoşturacak transfer istiyoruz hadi ahmet dedehayır güldür bizi çıldırt bizi ...
zaten iyi transferler yapılırsa gerek kombine gerek seyirci sayısın da patlama olur zaten son senelerde basketbol bayağı bir ilerledi ülkemizde hele birde iyi transferler olsun avrupa şampiyonları ülkemizden çıkabilir örn:ulep cup ı alan badalonaya çok az farkla yenildik başa baş mücadele ettik.Transferler olsun biz zaten her zaman takımın yanındayız!

Bu sene çok daha büyük bir atılım yapmalıyız
O güce sahibiz biz ...
Basketbol taraftarımız oluştu son yıllarda ve giderek büyüyoruz artık bu sene gerçek atılımın zaman'ı geldi paraya kıyıp son yılların kadrosunu oluşturma zamanı geldi ...
Rüya takımı bu sezon kuralım maçları abdi ipekçiye alalım ...
Ben inanıyorum ki yönetim yeterli desteği sağlayıp heyecanı yaratırsa abdi ipekçi her maç 3-4 bin kişiye oynar çünkü bizim atılım yaptığımızı gören rakiplerimizde karşılık vermek isteyecek böylece müthiş bir sezon'a gireceğiz inşallah ....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...