2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erdal Avcı' Alıntı:
bakıyorum siz strıckland dan sonra gurovıc ı de sahipleniyorsunuz.daha strıckland ın şoku geçmeden şimdi bu mu gelecek?niye kimse tepki göstermiyor?niye kimse "şimdi 33 yaşında ki adam mı galatasaray cafe crown ın winner ı olacak?" demiyor?bu adamı bu dakikaya kadar tanıyanınız var mı?yok.bu adam gelirse yapacağı bi katkı var mı?bu yaştan sonra olamaz herhalde.peki bu ileride gelişip başka bi takıma transfer olduğunda bize maddi anlamda katacağı bi katkı var mı?33 yaşında ki adam daha nasıl geişecek.eee kanınız mı dondu sizin biraz tepki göstersenize?
Puhahahaha yahu akşam akşam güldürüyosun insanları ya..Olaya bak eleman Gurovici beğenmiyor yahuu....Bak kardeşim bu beğenmediğin 33lük ihtiyar senin önerdiğin o Nbali adamları evire çevire madara eder.Tamammı!!!Birde adamı 1kere izlemeden yorum yapıp gülünç durumlara düşüyorsun.Önce izle sonra kararını ver!!

eski sayfaları okudum ama bisi anlamadım şimdi biz gürovic ile anlastık iş imzaya kaldı ama henüz imza attırmadık öylemi . Öyle değilsede bi zahmet doğrusunu anlatırmısınız

Emin Doğanca' Alıntı:
eski sayfaları okudum ama bisi anlamadım şimdi biz gürovic ile anlastık iş imzaya kaldı ama henüz imza attırmadık öylemi . Öyle değilsede bi zahmet doğrusunu anlatırmısınız

Ben sordum konuşuluyor ama kesin birşey yok dendi. Sadece isim doğrulandı anlaşma falan yok.

Kerem SEÇER' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":1e34q2hk]eski sayfaları okudum ama bisi anlamadım şimdi biz gürovic ile anlastık iş imzaya kaldı ama henüz imza attırmadık öylemi . Öyle değilsede bi zahmet doğrusunu anlatırmısınız

Ben sordum konuşuluyor ama kesin birşey yok dendi. Sadece isim doğrulandı anlaşma falan yok.[/quote:1e34q2hk]
Saol abi . Bence gelmiyecek zaten cok talibi varmıs bence Rawle Marshall sözleşmesini yenilememişse bir sansımızı deneyelim alabileceğimiz bir oyuncu , cok faydalı olacağındanda hic şüphem yok , 4 numarayı cok merak ediyorum insallah gelebilecek en iyi oyuncu gelir .
Hayalim ; Keske Carl English ve Robertas Javtokas gelse

Triumph Lyubertsy, Gurovic ile ilgilendi, fakat henüz bir anlaşma yok. Triumph Lyubertsy'deki parayı düşünürsek, bu transferi isterlerse bitirirler.

Gurovic, esasında beni son derece heyecanlandıran bir oyuncu, fakat risk faktörü büyük olduğu için tedirgin de olmuyor değilim...

eğer tam anlaşma sağlansa kulüp bu oyuncuyla boşu boşuna görüşmez.ahmet abi oynadığı takım forumlarında gurovic için yazılanlar büyük ölçüde taraftar desteğini arkasına alırsa "fazla" sorun yaratmıyormuş.partizan taraftarlarınında gurovice yaptıkları ortada

Bu arada, Gurovic ne menem bir şeydir diye merak eden kardeşlerimize, geçtiğimiz sezon (2007-2008) Prokom'un play-off finali son müsabakasında deplasmanda Turow'u yenip şampiyon olduğu maçta Gurovic'in neler yaptığını gösteren bir video linki vereyim:

http://www.ctunnel.com/index.php/101011 ... aa3dc18052

O maç 70-76 bitmiş ve Milan Gurovic 36 sayı, 10 ribaunt, 3 asist gibi bir istatistikle oynamıştı. Yani bir nevi o maçı tek başına alarak, Prokom'u şampiyon yapmıştı.

Ancak, çılgın kişiliktir, ne yapacağı belli olmaz; bazen karşı takımı yakar, bazen kendi takımını... Bunu göze almak gerekir!

Ahmed Salih' Alıntı:
Bu arada, Gurovic ne menem bir şeydir diye merak eden kardeşlerimize, geçtiğimiz sezon (2007-2008) Prokom'un play-off finali son müsabakasında deplasmanda Turow'u yenip şampiyon olduğu maçta Gurovic'in neler yaptığını gösteren bir video linki vereyim:

O maç 70-76 bitmiş ve Milan Gurovic 36 sayı, 10 ribaunt, 3 asist gibi bir istatistikle oynamıştı. Yani bir nevi o maçı tek başına alarak, Prokom'u şampiyon yapmıştı.

Ancak, çılgın kişiliktir, ne yapacağı belli olmaz; bazen karşı takımı yakar, bazen kendi takımını... Bunu göze almak gerekir!
ahmed e bu konuda katılıyorum biz bu riski göze almalıyız
daha öncede sölediğim gibi murat hocann sorunlu oyuncuyla baş edemem psikolojisinden çıkması açısından da önemli
bir de yadsınamayan gerçekler var biz şu an ki bütçemiz açısından hem sorunsuz hem büyük oyuncu alamayız o yüzden sorunlu denilen oyuncuları alıp sorun çıkartmayacağı bir ortam sağlanmalıdır
bütün çabamız gs için gerçekten bir winner oyuncumuz olsun diye

Ahmed Salih' Alıntı:

bu istatistikleri de deplasmanda yapmıştır.tam şampiyonluk gitti denen maçı geri getirmiştir.

Can Akan' Alıntı:
Characteristics:
One of the top YU players last decade - member of national team. Plays inside and out perfect with a very good penetration, and great rebounder. But his best is shooting 3 points killer, and very good defender. Holder of Greek passport
çevirisi
sırp milli takımı oyuncusudur.pozisyonun en iyisidir.içeri dalışları ve penetreleri müthiştir.harika ribaund çudur.ama en iyisi ise öldürücü 3 lükleridirve çok iyi defans yapar.yunan pasaportu vardır
abi senin yaptığın çeviriye bakarsak adamın nba de olmasılazım :) :) :)
ne adammış be avrupa basketbolnu pek bilmem ama çok iyi bi oyuncuya benziyo

mehmettuncer' Alıntı:
Can Akan' Alıntı:
Characteristics:
One of the top YU players last decade - member of national team. Plays inside and out perfect with a very good penetration, and great rebounder. But his best is shooting 3 points killer, and very good defender. Holder of Greek passport
çevirisi
sırp milli takımı oyuncusudur.pozisyonun en iyisidir.içeri dalışları ve penetreleri müthiştir.harika ribaund çudur.ama en iyisi ise öldürücü 3 lükleridirve çok iyi defans yapar.yunan pasaportu vardır
abi senin yaptığın çeviriye bakarsak adamın nba de olmasılazım :) :) :)
ne adammış be avrupa basketbolnu pek bilmem ama çok iyi bi oyuncuya benziyo
tabi çok iyi oyuncu ama bunları yazan kendi menajerlik şirketi tabi ki abarttıkları yerler var.zaten menajerlik şirketininde abartması normal.sonuçta adamın marketing inden onlar sorumlu

guroviçi için yazılanlar doğru ise taraftarla çoştuğu kısmı.sadece fenerbahçe maçı içinde süper olur.bi düşünsenize salon full ve guroviçin öldürücü üçlükleri ile faneri eziyoruz.bence derbilerin önemi tam anlamıylla anlatılırsa derbilerde çok büyük işler başaracağına inanıyorum.öldürücü üçlüklerinin yanına 1 2 tane mirsada vursa hiç fena olmaz:p :p eğer winner oyuncu istiyosak ve taraftarla birlikte coşacak oyuncu arıyosak guroviç tam aaradığımız adam

Arkadaşlar iyi geceler. Ben 1,5yıldır forumu takip ediyorum.Bazı arkadaşlarımızın Avrupa basketbolu ile ilgili bilgilerinden çok faydalanıp bilgi sahibi oldum.Bu site benim için takımımın bir numaralı haber sitesidir.Ama bugün üye olmamın sebebi her ne kadar fikirlerine saygım olsada bazı forum üyelerinin Gurovic hakkındaki yorumları oldu.İnsanlar fikir beyan ederken kendi bilgisini tartmalı ve tartısmaya oyle girmeli ama gurovic kim adını daha once duydunuz mu gıbı sözler çok komik ve de çok yanlıs.Lütfen bıraz arastıralım oyle konusalım bence şu forumda gurovıc adının gecmesı bıle hepımızı heyecanlandırmalı.Herkese tekrar iyi geceler

Vatan ilk kez bizim hakkımızda doğru bir bilgi vermis ki ben vatan gazetesi ile Galatasaray arasında sorun var diye biliyordum hatta öyleydi ama yinede gözlerimi yaşarttı Vatan gazetesi .
İnşallah Gürovic gelir ama pek zannetmiyorum hem talipleri var hemde kesin değilmis ki kesin değil sözü günümüzde transferin gerceklesmeme ihtimalini arttırıyor malesef. :(
Murat Özyer o kadar tedbirli bir koch ki biri gelmesse 2-3 oyuncu yedek tutuyor . Bu oyuncularında cok iyi oyuncular olmasından yani Murat Özyerin sistemine uyabilecek oyuncular olduğundan süphem yok . Gönül isterki o 2-3 oyuncu Rawle Marshall , Tarıq Kirksay ve Jumaine Jones olsun . Daha doğrusu Gürovic gelmesse onlardan biri gelsin . Gürovic in sınıf atlattırdığı kadar gelecek 4 numara ile o isim de sınıf atlattırır . Sponsorunda üvey evladına yardım etmesini bekliyorum (nasıl olsa onların istediklerini yaptık ve Murat hocayı takımda tuttuk , onlardanda benzer anlayısı bekliyoruz). Sanki kötü günler bitti gibi geldi bana ama takımımız icin hayırlısı neyse o olsun

Gurovic şu zamanda bulunmaz hint kumaşıdır. alınırsa büyük iş yapılmış olunur. Zayıf olan kısa pozisyonuna kesinlikle büyük katkı yapar. En azından Ömer Onan, Winston, Thorthon gibi heriflere kafaca yenilmez. Öneml bu hemde çok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...