2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kutay Çamcı' Alıntı:
Guroviç'i tanıyan var mı mı ? :roll:
bodiroga jaric tomasevic divac stojakovic vujanic rebraca diye de milli takım arkadaşları varmış hatta bu adamın milli takımda... bunları tanıyan parmak kaldırsın ya şimdi bu yönetim bunlardan başka almaz inşallah böle tanınmadık isimlerle offf ya zaten piyasa değeri de yok attığı alt tarafı 30 sayı bizim cemal bile atar o sayıyı ya hem zaten yaşı da 33 aman sahada gider mider sonra tazminattı filan zaten borç içindeyiz aman aman hiç gerek yok zaten tecrübesi de yok oynadığı ülke sırbistan-karadağ diye biyermiş...o kimdi ya sırbistan diye biryer hatırlıyorum ama benziyor ama değildir heralde orda da milan malatras vardı tipleri de benziyor aslında milan gurovic ile ama heralde ikizler...püh ya ikizlerden kötü olanını almışız böle transfer mi olur yönetim istifa

eğer rusyadan teklif varsa hiç düşünmeden rusyaya gider zaten çokta ümidim yoktu ne diyelim 2gün oldu olsa açıklanırdı yine yalan habermiş vatan gazetesi

Onur Karakuzu' Alıntı:
eğer rusyadan teklif varsa hiç düşünmeden rusyaya gider zaten çokta ümidim yoktu ne diyelim 2gün oldu olsa açıklanırdı yine yalan habermiş vatan gazetesi
devreye rus takımları girdiyse biz alamayız zaten
tek seçenek ilgilenen rus takımının vazgeçmesi yoksa rus takımlarıyla rekabet edemeyiz

Can Akan' Alıntı:
[quote="Onur Karakuzu":2xiy9qx8]eğer rusyadan teklif varsa hiç düşünmeden rusyaya gider zaten çokta ümidim yoktu ne diyelim 2gün oldu olsa açıklanırdı yine yalan habermiş vatan gazetesi
devreye rus takımları girdiyse biz alamayız zaten
tek seçenek ilgilenen rus takımının vazgeçmesi yoksa rus takımlarıyla rekabet edemeyiz[/quote:2xiy9qx8]
ya öylede yine de düşünüyorum bu adam eğer gazetelere çıkacak kadar anlaşıldıysa neden imza atılmıyo yada yalan haber mi o zamn neden açıklama yapılmıyo of yani of beklemekten başka yapacak bişeyimiz yok :(

Bence gazeteye çıktığına göre sadece ilgilenme söz konusu değildir prensipte anlaşılmıştır heralde gazetelerde çıktığına göre.
bence olay zizic teki gibidir anlaşılmıştır başka takımlar devreye girip fiyat artırıyodur

gazeteler zaten basketbol haberleri yapmıyolar kesin olduğunda veya prensipte anlaşıldığı zaman yapıyolar inş. alırız guroviçi

Brandon Wallace has signed with a Turkish team, according to close friend and ex-USC teammate Tre? Kelley. Wallace, whose Gamecocks career finished in 2007, signed with the Boston Celtics but did not play for the eventual NBA champion.

Kelley could be the next one to go to Turkey. After splitting his rookie season between teams in Croatia and Greece, Kelley said his contract might be bought out by a team in Russia or Turkey.

Tre Kelley ve Brandon Wallace ile Türkiyeden ilgilenenler varmış.İnterbaskette Efes veya Fenerbahçe diye düşünüyolarlar..Tre Keller değildir 1 numara o geçen sene Cibona'da oynamıştı fakat Brandon Wallace konusunda acaba bizmiyiz diye düşünüyorum 4 numara 3 sayılığı yok geçen sene Nbdl'de oynadı Utah Jam'de..

8 sayı 6 ribaund ortalamaları var..

Eğer gerçekten Brandon Wallace'la biz ilgileniyorsak yazıkki ne yazık.. Koca Galatasarayım bu oyunculara mı kalacaktı ey güzel rabbim..

Sabırlı olalım, iyi isimlerle ilgileniyor klüp, inşallah 1-2 gün içinde bu transferler gerçekleşecek!

saol eyup abi bu arada hatırlatıyım Bugün Skturk ü acmayın cünkü tamamen milli takımı konuscaklar .

Eyup abi bırak inanma yönetime biz az duymadık 1-2 gün laflarını onların 1-2 günü 1-2 haftadır :) :)

Onur Karakuzu' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":eek:lrp3pzd]Eyup abi bırak inanma yönetime biz az duymadık 1-2 gün laflarını onların 1-2 günü 1-2 haftadır :) :)
ağustos ayına gelmişken eğer bi iki hafta olacaksa yine yuh derim :)[/quote:eek:lrp3pzd]
ne yapalım yönetim iyi oyuncu almaya calısıyo insallah iyide olur pek umudum yok ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...