2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[/quote]
ağustos ayına gelmişken eğer bi iki hafta olacaksa yine yuh derim :)[/quote]
ne yapalım yönetim iyi oyuncu almaya calısıyo insallah iyide olur pek umudum yok ama.[/quote]
iyi oyuncu almaya çalışıyo eyvallahta ağustosun bu zamanına kadar oturacaklarına rakiplerimze kaptırcağımıza oyuncuları gözümüzü açmamız gerekiyordu bir antrenör için o kadar uğraştık ki anlatamam sonunda olacağı buydu

Gurovic tam anlamıyla çılgın bir adamdır. havaya girdiğinde tutulmaz bir adam olur. Önceki sayfalarda bir arkadaşın dediği gibi F.Ülker maçlarında o ambiansla çok can yakar. Hatta Mirsad falan birşey yapmaya çalışırsa fena benzetir onları.(Böyle birşeyi hiç tasvip etmiyorum :) ). Gurovic bu takıma snıf atlattırır. Riskli bir oyuncudur. Ama eğer olursa takımı yukarılara taşır. Umarım Gurovic ismi doğrudur ve bize gelir...

Fatih Hısım' Alıntı:
http://www.thestate.com/sports/story/480589.html

Brandon Wallace isimli bir oyuncu bu sitenin haberine göre Türkiye de bir takım da oynayabilirmiş. İsim yok. Oyuncu 2.06 boyunda ve 4 numara oynuyor. Araştırmama göre oldukça atletik ve dış şutu olan bir oyuncuymuş.

http://www.nba.com/playerfile/brandon_wallace/

acaba mı??
gerçekten süper olur ya gurovicle birlikte tadından yenmez vallaha ama sanmıyorum fener yada efes filan alır

Özkan iyi oyuncu almaya calısan takımlar bizim kadar uğrasmıyor . J.Childress Olmpiakos 1 aydamı geldi . Garbajosa Khimki ye 1 aydamı geldi . Nedense diğer takımlar için transfer kolay bizim icin zor . Yönetim ile alakalı bu sorun

Afedersiniz yanlış bilgi verdim sanırım Tre Kelley açıklama yapmış Wallace hakkında ben de direk onun ismini görünce okumadan kopyaladım çok afedersiniz..

Emin Doğanca' Alıntı:
Özkan iyi oyuncu almaya calısan takımlar bizim kadar uğrasmıyor . J.Childress Olmpiakos 1 aydamı geldi . Garbajosa Khimki ye 1 aydamı geldi . Nedense diğer takımlar için transfer kolay bizim icin zor . Yönetim ile alakalı bu sorun
tamamen katılıyorum emin abi bende onu anlatmaya çalışıyorum ama yinede antrenör kısmında filan çok eğlendik geç kaldık

Emin Doğanca' Alıntı:
emın abi haklısın ama onların bütcesi ile bizim bütçe aynımı ?

Fatih Hısım' Alıntı:
http://www.thestate.com/sports/story/480589.html

Brandon Wallace isimli bir oyuncu bu sitenin haberine göre Türkiye de bir takım da oynayabilirmiş. İsim yok. Oyuncu 2.06 boyunda ve 4 numara oynuyor. Araştırmama göre oldukça atletik ve dış şutu olan bir oyuncuymuş.

http://www.nba.com/playerfile/brandon_wallace/

acaba mı??

Dış şuttan kasıt eğer 3'lükse bu kanıya nerden vardığınızı anlamadım geçen sezon boyunca Los Angeles'ta %18le,Utah'ta yüzde %12yle atmış..

Özkan Canpolat' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":2uf8omzf]Özkan iyi oyuncu almaya calısan takımlar bizim kadar uğrasmıyor . J.Childress Olmpiakos 1 aydamı geldi . Garbajosa Khimki ye 1 aydamı geldi . Nedense diğer takımlar için transfer kolay bizim icin zor . Yönetim ile alakalı bu sorun
emın abi haklısın ama onların bütcesi ile bizim bütçe aynımı ?[/quote:2uf8omzf]
bütcemizde sorun olmadığını Bayram daha önce söylemişti , sorun beceriksiz dediğini yapamayan sözünü geciremeyen yönetimdir ..

Arkadaşlar biraz daha dişinizi sıkın.İsmi duyulmuş oyuncu çok önemli değil takıma yarar sağlayacak oyuncu önemli.(Takıma gelmesi muhtemel oyuncunun ismi de duyulmuş ve çok kaliteli bir uzun forvet olacağını düşünüyorum.) Karamsar düşünmek yakışmıyor.Euroleague'de haftanın mvp'si olan ve sezon boyunca çoğu haftalarda aday gösterilen bir oyuncu..Uzun sıkıntısını giderebilecek kaliteli bir isimle ilgileniyor yöneticiler.Biraz daha sabır, biliyorum beklemek zor ama biraz daha..

Nedense diğer takımlar için transfer kolay bizim icin zor . Yönetim ile alakalı bu sorun[/quote]
emın abi haklısın ama onların bütcesi ile bizim bütçe aynımı ?[/quote]
bütcemizde sorun olmadığını Bayram daha önce söylemişti , sorun beceriksiz dediğini yapamayan sözünü geciremeyen yönetimdir ..[/quote]
evet yönetim :ah su adnanlar şu baskete bi el atsa ne iyi olur. haldun üstünel kobeyi bile getirir

Sarı - Kırmızılıların merakla beklediği yeni transfer konusunda önemli aşama kaydedildi.

Antrenör konusunda yaşadığı gecikme nedeniyle transferde hareketli günler yaşayan Galatasaray Cafe Crown 3 ve 4 numara oynayabilecek isim için adaylarını belirledi.
Sarı - Kırmızılılar transfer listesindeki isimlerden iki tanesiyle görüşmelerini sürdürüyor.
Basketdergisi'nin yaptığı araştırmaya göre Galatasaray Cafe Crown, geçen sezonu Prokom Trefl Sopot ile geçiren Sırp oyuncu Milan Gurovic ile yakından ilgileniyor. Rusya'nın Triumph Lyubertsy takımından da çok iyi bir teklif alan Sırp oyuncunun Sarı - Kırmızılılar ile Kerem Tunçeri'nin takımı arasında kaldığı ve yanıtını en geç yarına dek vermesi bekleniyor.
ABD kaynaklarından alınan haberlerde ise Galatasaray Cafe Crown NBDL'de Los Angeles D-Fenders forması giyen Brandon Wallace ile yakından ilgileniyor. Hatta Wallace'ın yakın arkadaşı Tre? Kelley ABD basınına yaptığı açıklamada Wallace'ın bir Türk takımıyla anlaşmaya vardığını ve bavullarını toplamaya başladığını belirtiyor. 3 ve 4 numarada oynayabilen Wallace geçen sezon Boston Celtics'in kadrosunda yer almasına karşın forma giyemeden Gelişim Ligi'ne gönderilmişti. Bu ligde Los Angeles Defenders forması giyen genç forvet, 8.4 sayı ve 6.6 ribaunt ortalamalarıyla mücadele etti.
Galatasaray Cafe Crown'un yeni transferini bugün ya da yarın açıklaması beklenirken gelecek hafta içinde de resmi anlaşmanın duyurulacağı tahmin ediliyor.

Wallace 2 kere izlemiştim hiç begenmemiştim 3-4 oynuyordu atletik bir oyuncuydu şutu çok iyi degildi ama ribauntlarda etkili bir oyuncuydu stil olarak Hosley in kötüsü diyebilirim şut stili de benziyordu Hosley e .

Burada konuşulan konuları alıp, kendi sitelerinde yorumlayıp, bir şekilde tekrar bize yolluyorlar :) :)

Umut' Alıntı:
Arkadaşlar biraz daha dişinizi sıkın.İsmi duyulmuş oyuncu çok önemli değil takıma yarar sağlayacak oyuncu önemli.(Takıma gelmesi muhtemel oyuncunun ismi de duyulmuş ve çok kaliteli bir uzun forvet olacağını düşünüyorum.) Karamsar düşünmek yakışmıyor.Euroleague'de haftanın mvp'si olan ve sezon boyunca çoğu haftalarda aday gösterilen bir oyuncu..Uzun sıkıntısını giderebilecek kaliteli bir isimle ilgileniyor yöneticiler.Biraz daha sabır, biliyorum beklemek zor ama biraz daha..

Şayet tarif ettiğiniz oyuncu, bu sene haftanın MVP'si seçilmiş ise Marko Milic'dir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...