2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umut Erdem' Alıntı:
%90 Gs taraftarının tartışacagı bir isim..Hatta yöneticilere bayağı tepki gelecek...Eger alınırsa tabiki...

-Ama kesinlikle söylüyorum wallace bizim icin şimdilik bitti..
Yerli mi? Yoksa İbrahim Kutluay mı? Aman bizden uzak olsun...
Gurovic gelir umarım...

Arkadaşlar beni sıkıştırmayın ama diyebilecegim tek şey adamın uzun rotasyonunda görev alacagıdır...

--Gurovicden de agır basdıgından eminim--

Ersin bu kadar bilgiye gerek yok demekki biz butcemiz iyi olmasına rağmen tartısılacak oyuncu için sponsordan yardım istiyorsak yazıklar olsun yönetime

Umut Erdem' Alıntı:
Arkadaşlar herkese güzel bir haberim var..Edindigim bilgilere göre wallace dan vazgectik..Gurovicle aramızda kesinlikle cok büyük yol katedilmiş..Ama cok ilginc bir isim duydum..Hemde cok ilginc..

.....SIR....

Tutmayı mı çok seviyosun onu anlamadım.Yoksa.

Umut Erdem' Alıntı:
Arkadaşlar beni sıkıştırmayın ama diyebilecegim tek şey adamın uzun rotasyonunda görev alacagıdır...

--Gurovicden de agır basdıgından eminim--

gurovicten agir basiyor derken kilo olarak mi diye sormayacagim bile :D

yani agir basiyor derken gurovicten cok mu tartisilacak bir isim yoksa gurovicten daha mi kaliteli

İkisinden biri alınacak diye birşey yok sanırım ikisi de alınabilir zaten Guroviç asıl olarak 3 numara diğeri içerden oynuyor demiştiniz.

Bu arada ne olacaksa olsun artık :(

emin abi merhaba. basdenın hücum yönü de bize yetecek kalitede sağlamdır. ayrıca gurovic zizic hüseyin savunmaya pek takılmayan atmayı seven adamlar ayrıca graveste öyle. birazda marshall. bence basden çok lazım bize. saygılar

amerikalı demek
peki bişey sorucam daha önce ligimizde oynadımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...