2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umut Erdem' Alıntı:
Arkadaşlar herkese güzel bir haberim var..Edindigim bilgilere göre wallace dan vazgectik..Gurovicle aramızda kesinlikle cok büyük yol katedilmiş..Ama cok ilginc bir isim duydum..Hemde cok ilginc..

.....SIR....

Madem sır böyle bir mesaj atmanın ne anlamı var ki ben de bunu bir türlü anlayamıyorum. Söylenmemesi gereken bir isim ise hiç konusu açılmamalı bence..

Oğuz Uzun' Alıntı:
Beyler haber asılsız çıkmıştır. Bu duyum stricklanddı. zaten gerektiği kadar tartışıldı. lütfen daha fazla uzatmayalım.
Offf heyecan basladığı gibi bitti .

Aman be kardeşim sizle bişeyi paylaştık işte...

İspanya liginde Bir amerikalı....

Ve bizimde tanıdıgımız bi takım....

-Başka bişey demiyecegim diyecegime pişman oldum zaten..

Peki Umut Erdem kardeş ne zaman açıklanacak bu adam.Daha önce ligimizde oynadımı?Skorer yönü var mı?Nasıl birisi olduğunu anlat da anlayalım.
İspanya liginde Bir amerikalı demişsin Haislip mi boddicker mi bu adam.

Umut kardeş soruma 5 dakka içinde cevap verebilirmisin çıkacağımda acilen olursa sevinirim.Skorer mi.Şimdiden sağol.

valla bulduğum isimler

kornel david , joel freeland ,craig callahan,corsley edward ,dylan page, eric daniels ,chris moss , paul shirley sadece bunları buldum muhtemelen bunlardan biri

CANER-MEDLEY, NIKLAS ya da eric daniels çünkü biri grand canaria da diğeri girona da tanıdığımıza göre bu ikisinden biri caner medley nıklasın olması daha bir muhtemel bize 2 maçta toplam 30 sayı attı yani daha iyi tanıyoruz

Umut Erdem' Alıntı:
Bir tane arkadaşımız söylemiş 340. sayfada

yani ''kornel david , joel freeland ,craig callahan,corsley edward ,dylan page, eric daniels ,chris moss , niklas caner madley , brian boddicker veya marcus haislip''den birisi .. inşallah haislip'tir ama onun sözleşmesi 1 yıl uzatıldı!

Herkes sakin olsun. Bir anda gaza gelip saçmalıyorsunuz.

Bu şekilde transfer dedikodusu yapanlara da bir uyarı olsun bu.

Eğer bahsettiğiniz oyuncu bilgisi gerçek dışıysa (öğrenmek zor değil malum) üyeliğiniz kapatılacaktır.

Murat İnal' Alıntı:
Herkes sakin olsun. Bir anda gaza gelip saçmalıyorsunuz.

Eğer bahsettiğiniz oyuncu bilgisi gerçek dışıysa (öğrenmek zor değil malum) üyeliğiniz kapatılacaktır.
bencede öğrenmek kolay , yalan yanlış olmasın bilgiler...

Mehmet Ali Goksen' Alıntı:
[quote="Murat İnal":13lyfpn5]Herkes sakin olsun. Bir anda gaza gelip saçmalıyorsunuz.

bencede öğrenmek kolay , yalan yanlış olmasın bilgiler...[/quote:13lyfpn5]

öğrenmek kolaysa öğrenin merakta bırakmayın bu kadar insanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...