2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Timur abi daha önce de Hukic ve Owens olsun demiştik. :)

Aslında şu ismi geçen Yunan oyuncu da ilgimi çekti. Gelebilir mi acaba?
kerem o oyuncuyu forumda önermiştim gerçekten çok kaliteli bir oyuncu wallace a tercih ederim o oyuncuyu son sene ncaa istatistikleri de gayet iyi o oyuncuyla gerçekten ilgileniosak gelir merak etme
son sene ncaa istatistikleri 17.5 sayı 7.5 ribaund 2.7 asist %40 la 3 lük kullanıyor 208 boyunda
tam bunu yazarken bir mourissiyle anlaştığı yazılmış
kaynak??

kimse kapmadan james augustıne,josh powell,solomon jones gibi isimlerden birisini alsınlar.illa da avrupa da oynayan euroleague tecrübeli birisini istiyorlarsa shaun stonerook,samuel clancy gibi ismlerle ilgilensinler

Yalnız Galatasaraylı bir arkadaşım diyor. Bu kişi sizin benim gibi Gurovic'in geleceğini düşünen biri olabilir :)

Timur Saglam' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":3jjwvytl]Timur abi daha önce de Hukic ve Owens olsun demiştik. :)

Aslında şu ismi geçen Yunan oyuncu da ilgimi çekti. Gelebilir mi acaba?
Cıkan ortak sonuç, 5.yabancı kesinlikle Owens olsun. :)[/quote:3jjwvytl]
timur a katılıyorum
hukic değil de
gurovic owens ikilisi bizi mutlu eder

Kerem SEÇER' Alıntı:
Yalnız Galatasaraylı bir arkadaşım diyor. Bu kişi sizin benim gibi Gurovic'in geleceğini düşünen biri olabilir :)
kerem in söylediği ayrıntıyıda kaçırmamak lazım bunu söyleyen bir taraftar bizim gibi

aslında 5. yabancıya gerek yok.erdem ve tufan sf için yeterli zaten gstv haber bülteninde gördüğüm tufan kesinlikle formayı istiyor.ilk 5 başlaması çok iyi kendisi içinde takım içinde çok iyi olur.

bence guroviçi alırsak 3 numaraya çok iyi bi savunmacı atletik hızlı hücumlara çabuk çıkan bi oyuncu almalıyız basden çok iyi olur açıkcası

aslında edward basden'ı alsak hem 2 hem 3 tam aradığımız adam yanına da milan gurovic çok ters takım oluruz 2 numaraya eddie'yi oynatırız 1.96 boy 3'e de milan'ı 2.07 de o yanlarına zizicle hüseyin guardda cücü başlar marshallda kenardan gelir tufan murat falan acaip ters takım olabiliriz 2 hamleyle..

Oğuz Uzun' Alıntı:
aslında edward basden'ı alsak hem 2 hem 3 tam aradığımız adam yanına da milan gurovic çok ters takım oluruz 2 numaraya eddie'yi oynatırız 1.96 boy 3'e de milan'ı 2.07 de o yanlarına zizicle hüseyin guardda cücü başlar marshallda kenardan gelir tufan murat falan acaip ters takım olabiliriz 2 hamleyle..
Saygı duyuyorum ama katılmıyorum Eddie Basden gelirse aşırı savunma takımı oluruz ve gecen sene cektiğimiz sıkıntıları yine cekeriz . Benim görüşüm ise alınırsa Gürovic i 3 e kaydırıp , saldırgan yırtıcı(iyi savunma yapan) bir 4 numara alırsak yada Gürovic i 4 e kaydırıp Rawle Marshall , Jumaine Jones tarzı oyuncular alınırsa asıl o zaman ters takım oluruz . Böylece kolay mac kazanma sansımız dahada artar

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Oğuz Uzun":28igx2jn]aslında edward basden'ı alsak hem 2 hem 3 tam aradığımız adam yanına da milan gurovic çok ters takım oluruz 2 numaraya eddie'yi oynatırız 1.96 boy 3'e de milan'ı 2.07 de o yanlarına zizicle hüseyin guardda cücü başlar marshallda kenardan gelir tufan murat falan acaip ters takım olabiliriz 2 hamleyle..
Saygı duyuyorum ama katılmıyorum Eddie Basden gelirse aşırı savunma takımı oluruz ve gecen sene cektiğimiz sıkıntıları yine cekeriz . Benim görüşüm ise alınırsa Gürovic i 3 e kaydırıp , saldırgan yırtıcı(iyi savunma yapan) bir 4 numara alırsak yada Gürovic i 4 e kaydırıp Rawle Marshall , Jumaine Jones tarzı oyuncular alınırsa asıl o zaman ters takım oluruz . Böylece kolay mac kazanma sansımız dahada artar[/quote:28igx2jn]
ya bence guroviç(aldığımızı düşünürsek) zizic graves sckiriland tufan hüseyin cüneyt gibi oyuncular varken birde savunmacı almamız lazım

Arkadaşlar herkese güzel bir haberim var..Edindigim bilgilere göre wallace dan vazgectik..Gurovicle aramızda kesinlikle cok büyük yol katedilmiş..Ama cok ilginc bir isim duydum..Hemde cok ilginc..

.....SIR....

Umut Erdem' Alıntı:
Arkadaşlar herkese güzel bir haberim var..Edindigim bilgilere göre wallace dan vazgectik..Gurovicle aramızda kesinlikle cok büyük yol katedilmiş..Ama cok ilginc bir isim duydum..Hemde cok ilginc..

.....SIR....
duyduğun ismi ilginç kılan nedir?

yönetim zizic ayarında oyuncular alıcaz diyodu.zizic ayarında bir tane oyuncu alsınlar yeter bize.gidip wallace falan alınacaksa gerçekten yönetime güvenimizi tamamen yitireceğiz.
forumdaki ortak düşünce guroviçin takıma büyük katkılar yapacağı.guroviçi alabilirsek yanına bi savunmacı ile süper bir takım oluruz.fiyatını bilmiyorum ama eski ülkerli trepagnıer alınırsa guroviç ile birlikte şahane bir takım oluruz.trepagnier ve guroviç alınırsa diğer takımlara karşı inanılmaz bir eşleşme sorunu yaratırız.
trepagnier ve guroviç bence bu takımın ilacı

%90 Gs taraftarının tartışacagı bir isim..Hatta yöneticilere bayağı tepki gelecek...Eger alınırsa tabiki...

-Ama kesinlikle söylüyorum wallace bizim icin şimdilik bitti..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...