2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mustafakaya' Alıntı:
Berk Tuna' Alıntı:
Kambala kondisyonunu düşürmediyse çok isterim..Sertlik katar..Türk statüsünde oynar nasıl olsa..Ama sanmıyorum alınacağını..4-5 ve 2-3 oynayan 2 yerli bekliyorum..SAYGILAR..

Eğer türk olacaksa gelsin kadro derinliği olur :)

Benim bildiğim kadarıyla Türk statüsünde oynayabilir..Zaten oynayamazsa nasıl alalım 5 tane çok iyi yabancımız var..SAYGILAR..

Semih Tuna' Alıntı:
Şuan da interbaskette konuşuluyor durumda bilgilendirmek istedim...

Letonya gazetelerinde Kambala ile ilgilendiğimiz yazıyormuş..
kambalayı da forumda ilk tavsiye edenlerdenim öyle bir durum olursa süper olur
hatta kerem e istersek çok rahat türk yaparız demiştim
kerem de Can ben o olayı araştırdım o kadar kolay olmuyormuş dedi.
izleyelim görelim alınırsa çok faydalı olur

Başka bir ihtimal zaten yok.5 yabancımız var.Veee Kambala Türk statusunde oyniyabilecekse bizim için muhteşem ötesi bir transfer olur.Hüseyin ile beraber 20şer dakka pota altını dar ederler rakibe

Umut Yenice veya Ersin i alabilecegimizi sanmıyorum 2 side iddilalı takımlarda oynuyorlar takımları onları sezon başında kesinlikle bırakmaz .

Alabilecegimiz kısa oyuncu Evren Büker de olabilir savunması ve penetresi fena degidir 10 dakika filan süre alabilir fazla bir bonservis de istemezler herhalde .

Kambala uzun bir süre basketboldan uzak kaldı. Durumu oldukça önemli. Kondisyon, kilo vs... Ayrıca Kambala'ya yüksek bir ücret verecek durumumuzun olduğunu da düşünmüyorum. Eğer uygun bir ücrete alıp, Türk yapabilirsek buna değebilecek bir risk olur. Eğer risk de yerine bulursa çok ayrı bir takım oluruz...

Yanliz yorumlari okudum adamlar bizden daha iyi biliyorlar Antrenorumuzun neler istedigini, hangi bolgeye, yerli mi ? yabanci mi ? Tufan'nin sakatligi hepsinin notunu almislar.

Biride Gurovic'le Kambala'nin ayni takimda olucagina inanmiyor.

Not:ilk yari Augustus 3 sayi atabildi.Ikinci yari suresi artinca sayilarida artar her zamanki gibi ;)

Dogan Ucar' Alıntı:
Yanliz yorumlari okudum adamlar bizden daha iyi biliyorlar Antrenorumuzun neler istedigini, hangi bolgeye, yerli mi ? yabanci mi ? Tufan'nin sakatligi hepsinin notunu almislar.

Bu sene başına kadar ben de inanmazdım. Gurovic-Galatasaray?

Dogan Ucar' Alıntı:

Not:ilk yari Augustus 3 sayi atabildi.Ikinci yari suresi artinca sayilarida artar her zamanki gibi ;)

Abi bu antrenörün istediklerini,hangi bölgeye takviyeyi falan söyleyenler zaten Türkler.

mustafa abi olabilir bence. türk oyuncu kadrosu en şişik olan takım efes pilsen, özellikle guard konusunda acaip bi bollukları var. efes'ten bi transfer yapabiliriz diye düşünüyorum..

Giricek Rusya'da!

Fenerbahçe Ülker'in gündeminde olduğu iddia edilen Gordan Giricek, Kerem Tunçeri'nin takımı Triumph Lyubertsy ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Bazı internet sitelerinde Gordan Giricek'in F.Bahçe Ülker ile anlaşma yolunda haberlerinin çıkmasına karşın NBA'den ayrılan Hırvat yıldız, Triumph Lyubertsy takımıyla 1 yıllık sözleşme imzaladı. Daha önce Nenad Kristic'i de kadrosuna katan Kerem Tunçeri'nin takımı, 1 yıl için 2.5 milyon Euro kazanacak. NBA'de Utah Jazz forması giyerken koçuyla yaşadığı sorunlar ve bekleneni verememesi nedeniyle Philedelphia'ya trade olan Giricek burada 5.8 sayı ve 1.7 ribaunt ortalamasıyla forma giydi.

--------------------------------

İyiki bu transferi Fener yapmadı yoksa tekrardan güçlenebilirlerdi .

Fenerbahçe Ülker Phoneix Suns'ın Hırvat forveti Gordan Giricek ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe Ülker, transferde uzun süren sessizliğine son noktayı dev bir transferle koydu. Sarı-Lacivertli takım uzun süren uğraşlar sonunda NBA takımlarından Phoneix Suns forması giyen Gordan Giricek ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Rakipleri Galatasaray Cafe Crown ve Efes Pilsen'in dev transferleri karşısında sessiz kalan Sarı-Lacivertli takım Gordan Giricek'i renklerine bağlayarak gündemi bir anda değiştirdi.

LAKABI GİRA

2,01'lik Hırvat forvet, Cibona Zagreb formasını 1993-2001 yılları arasında giydi. 2001 yılında CSKA Moskova transfer olan Giricek, bir sezon Rus takımında forma giydikten sonra NBA'e gitti. NBA'de Memphis, Orlando Magic formasını birer yıl giyen Giricek, 2004 yılında Utah Jazz'a gitti. 3 sezon Utah'ta mücadele eden Hırvat forvet, 2007-08 sezonunda Philadelphia'da oynadı. Phoneix Suns'ta kariyerini sürdüren Giricek, NBA'de 6 sezon boyunca 5 takımda yer aldı. NBA kariyerinde ortalama 9.6 sayı 2.5 ribaund ve 1.5 asistle kendini gösterdi. Hırvat forvet Gira lakabıyla tanınıyor.

Not : NTVSPOR kanalındada Son Dakika diye ekrana yansıdı!!

Kambala, Galatasaray?

Hadi bakalım. Bir Letonyalı yazmış ilgileniyor diye. Bakalım. :

Gökce Başaran' Alıntı:
Kambala, Galatasaray?

Hadi bakalım. Bir Letonyalı yazmış ilgileniyor diye. Bakalım. :

Üç yıl TBL'de oynadı değil mi ? Oynamış olsa bile Peja'nın yerli statüsünde oynaması konusunda BJK epey zorlandı ve oynamadan gitti.Kambala'da da sorun çıkabilir mi?

3.5 yıl filan oynadı yanılşmıyorsam. Çıkabilir mi çıkar. Ama üstüne düşülürse Türk yapılır. Ama işler daha karışşır. Süreler filan feci garip şekil alır. zaten şuan bile takım kurgusu kötü. 8 ana rotasyon adamın 5i yabancı. 3+2 kuralı var. Zor...

Gökce Başaran' Alıntı:
3.5 yıl filan oynadı yanılşmıyorsam. Çıkabilir mi çıkar. Ama üstüne düşülürse Türk yapılır. Ama işler daha karışşır. Süreler filan feci garip şekil alır. zaten şuan bile takım kurgusu kötü. 8 ana rotasyon adamın 5i yabancı. 3+2 kuralı var. Zor...
kambala hüseyinin yükünü çok hafifletir çok iyi olur 3.5 yıl oynadı istedikten sonra türk yaparız yeter ki alalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...