2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kesin Türk yapılabilirse bence çok iyi bir tercih olur...pota altında Hüseyin-Ziziç,Kambala-milojevic kardeş kardeş oynarlar rotasyonda sıkıntı filan olmaz...

Vatandaşlık işlemleri bitene kadar antreman yapar bol bol tekrar form tutar. Basketbolu unutmuştur biraz sanırım :) .

Kutay Çamcı' Alıntı:
Vatandaşlık işlemleri bitene kadar antreman yapar bol bol tekrar form tutar. Basketbolu unutmuştur biraz sanırım :) .
kambalanın basketbolu unutmuş hali bile çok faydalı olur.o yarım dmnerek panyalı attığı şutlar
ben yıllardır gs da görmeyi en çok istediğim pivottur kambala

Can Akan' Alıntı:
[quote="Kutay Çamcı":qw9toymf]Vatandaşlık işlemleri bitene kadar antreman yapar bol bol tekrar form tutar. Basketbolu unutmuştur biraz sanırım :) .
kambalanın basketbolu unutmuş hali bile çok faydalı olur.o yarım dmnerek panyalı attığı şutlar
ben yıllardır gs da görmeyi en çok istediğim pivottur kambala[/quote:qw9toymf]

Yok benim Kambala'ya bir itirazım yok yerli statüsünde oynatabildikten sonra sevinirim bile. Prosedürde sorun olabiliyor ama yerli statüsünde oynasa bile biraz zaman alır. Bende olumlu tarafından baktım o sürede bol bol çalışır form tutar iyi bir durumda döner diye :) .

Mehmet Ali Goksen' Alıntı:
Fenerbahçe Ülker Phoneix Suns'ın Hırvat forveti Gordan Giricek ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe Ülker, transferde uzun süren sessizliğine son noktayı dev bir transferle koydu. Sarı-Lacivertli takım uzun süren uğraşlar sonunda NBA takımlarından Phoneix Suns forması giyen Gordan Giricek ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Rakipleri Galatasaray Cafe Crown ve Efes Pilsen'in dev transferleri karşısında sessiz kalan Sarı-Lacivertli takım Gordan Giricek'i renklerine bağlayarak gündemi bir anda değiştirdi.

LAKABI GİRA

Not : NTVSPOR kanalındada Son Dakika diye ekrana yansıdı!!

Havada kavga kokusu var : ) Fener için mükemmel bir transfer kim ne derse desin bilmiyorum ama sezonumuz çok güzelleşti çok...

Yalnız Solomon>Giricek benim için yalnız Guroviç>= Giricek.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":21v3250f]Lig Çok Renklendi çok ! :) Ah bi de Maçlar Şifresiz kanalda olsa :roll:
bence en önemlisi bu digiturk un bu işi oldu bittiye getirmesini engellemeliyiz.tepkimizi koymalıyız[/quote:21v3250f]

Bence de Herşeyi Yapalım.Yeterki Şu Maçları izleme şansımız olsun.Türkiye Ligi belki bu kadar kaliteli ismi bir arada göremeyecek.Tarihi bir şans Tüm Basketbolseverler için.

Harry Kewell 1.8 Milyon Euro aliyor yillik, Giricek yillik 2.5 Milyon Euro saka gibi :p ama ortada olan birsey var oda onun eskisi gibi bir sutor olmamasi, o paraya neler alinirdi neler Smush Parker tas catlasin 1.5 - 2 arasi gelirdi. Bence fulker yanlis ata oynadi goreceksiniz guard konusunda ne sorunlar yasaniyor.

M.Green - Giricek - Preldzic - Semih - Omer

Cuneyt - Graves - Gurovic - Zizic - Huseyin

Guardlar esit, Giricek agir basiyor, Gurovic her pozisyonda Preldzic'i askerlere gonderir, Zizic daha verimli ve istikrarli, Huseyin ve Omer esitler ikiside gununde oldugunda fark yaratiyor. Milojevic ve Mirsad bir zamanlar E.L.'te ribaunt kraligi icin yarisiyordu, Smith bence cok kaliteli bir yabanci degil ayni Strickland gibi, ben fulkerden fark yaratacak oyuncu bekliyordum ama Giricek ve Ibo aralarinda ucurumlar olan oyuncular degil ve kesinlikle bir Solomon olamaz.

Can Akan' Alıntı:
quote]
Can abi o dönerek yaptıgı panyalı atışlara İsmet BADEM ne derdi?
KENDİ SAHANDAN DÖN Efes'in avrupa maclarını izlerdim ne günlerdi... :p

Yunus Gökyıldız' Alıntı:
[quote="Can Akan":2cwn1upi]quote]
Can abi o dönerek yaptıgı panyalı atışlara İsmet BADEM ne derdi?
KENDİ SAHANDAN DÖN Efes'in avrupa maclarını izlerdim ne günlerdi... :p[/quote:2cwn1upi]
ismet badem komik adam ya onun anlattığı basket maçlarını izlemek çok zevkli ismet badem-m.murathanoğlu ikilisi başka...
(murat kosova kaan kural topicinde yazdığım çok komik dialoglar var her okuduğumda gülüyorum)
marko milic in hook shotları için yanılmıyorsam fırıncı küreği gibi derdi ismet badem

valla bence de herşeyi yapalım facebook ta grup falan açalım sitenin açılış sayfasına tepki yazısı koyalım.
Not:eyüp bu aralar pek yazmıyor forumda.msnde de pek rastlamıyorum.
eyüp buralardaysan SES ver

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
[quote="Dogan Ucar":2qx0e59l]Smith bence cok kaliteli bir yabanci degil ayni Strickland gibi
bence smith çok iyi bi oyuncu.sezonun en iyi transferlerinden.[/quote:2qx0e59l]

Doğrudur...Zaten sezonun en flaş transferide Strickland...

Olası bir Graves-Giricek eşleşmesinde Giricek in ayaklarının fazla hızlı olmaması ve Graves in atlet bir oyuncu olması Giricek i savunmada çok yoracak ve hücumda verimini azaltacaktır . Unutmayalım ki 23 yaşındaki genç Graves in en iyi yönleri şutu,penetreleri ve savunması !

Zorunlu Açıklama

Bugün Fanatik Gazetesi'nde çıkan bir haberde İbrahim Kutluay?ın Galatasaray Spor Kulübü?ne transfer olacağı iddiaları yer almaktadır.

Kulübümüzün kendisiyle hiçbir görüşmesi olmamıştır.

Sözkonusu haberin tamamen gerçek dışı olduğunu kamouoyunun bilgisine sunarız.

Galatasaray Spor Kulübü

Arda Öztürk' Alıntı:
Zorunlu Açıklama

Bugün Fanatik Gazetesi'nde çıkan bir haberde İbrahim Kutluay?ın Galatasaray Spor Kulübü?ne transfer olacağı iddiaları yer almaktadır.

Kulübümüzün kendisiyle hiçbir görüşmesi olmamıştır.

Sözkonusu haberin tamamen gerçek dışı olduğunu kamouoyunun bilgisine sunarız.

Galatasaray Spor Kulübü
Ohh be rahatladım valla.

fener giriceki almış ama solomonun yerini dolduramadılar.solomon giriceke göre çok üstün yönleri vardı.özellkle savunması mükemmeldi.giricekin solomondan tek ii yönü bence giricek daha takım oyuncusu.giricek mi kinsey mi diye sorsala bana kinsey=giricek derim.

İbrahim Kutluay gelmiyor cok sevindim gerek yok ibrahim kutluaya alınacaksa yerli bir oyuncu bu ibo olmamalı ayrıca bu sene basketbol macları cok zevkli gececek digiturk alma zamanı 8)ne kadar onaylamasamda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...