2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pazartesi günkü İsmat Badem'in programında Ümit Avcı Terence Kinsey'i Galatasaray'a önerdi.Ben safkan bir guard tercih ederim ama Kinsey'de gelecekte Avrupa basketbolu için adından söz ettirecek bir oyuncu olacaktır.

Olympiakos 3 yıllığına 83 milyon milyon dolar önerecekmiş Kobe Brynt'a.Bu takım bu parayı nereden bulabiliyor.Biz 4-5 milyon doları bir araya getiremezken?Ruslar,Yunanlılar,İspanyollar'dan bize transfere oyuncuda kalmaz gelecekte.Yetersiz altyapımızın oyuncu çıkarmasını bekleyeceğiz artık.Tabii haketmeyene forma vererek onların önüne tıkama olayı da cabası.Nerede Selim Demir nerede Kerem Tunçeri yıllardır yok başka oyuncu.Hem paramız yok,hem de altyapıya önem verilmiyor.Oynadığımız litvanya takımından bir ders alabilseydik keşke...
Bu takımı içinden çıkaracağı,galatasaraylı gençler ancak kurtarabilir.Yöneticilerin günübirlik geçici transferleri değil.

Serkan Dursun' Alıntı:
Pazartesi günkü İsmat Badem'in programında Ümit Avcı Terence Kinsey'i Galatasaray'a önerdi.Ben safkan bir guard tercih ederim ama Kinsey'de gelecekte Avrupa basketbolu için adından söz ettirecek bir oyuncu olacaktır.
Benim ilk tercihim saf bir guard olurdu. Asist yapıp, oyunu yönlendirecek, savunması belli düzeyin üzerinde ve ceza atışlarını yüzdeli atacak bir guard. Kinsey tabi değerli bir isim ama bize ilk etapta bir guard lazım...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Serkan Dursun":37qu8ezg]Pazartesi günkü İsmat Badem'in programında Ümit Avcı Terence Kinsey'i Galatasaray'a önerdi.Ben safkan bir guard tercih ederim ama Kinsey'de gelecekte Avrupa basketbolu için adından söz ettirecek bir oyuncu olacaktır.
Benim ilk tercihim saf bir guard olurdu. Asist yapıp, oyunu yönlendirecek, savunması belli düzeyin üzerinde ve ceza atışlarını yüzdeli atacak bir guard. Kinsey tabi değerli bir isim ama bize ilk etapta bir guard lazım...[/quote:37qu8ezg]
Kesinlikle katılıyorum Uğur . Kinsey'de iyi bir isim ama bize gerçek bir guard lazım . Oynatmayı seven , savunması ve ceza atışları iyi olan orta seviyeli bir guard .. Tabi ki bunların olması için Marshall'ın gitmesi lazım o ayrı konu !

Strickland , son Avrupa macındaki performansını sergilerse Guard'a gerek yok . Murat hocanında Strickland'a daha fazla süre vermesi lazım . 10 dakika müthis oynayan bir guardın öz güveni kesinlikle yerine gelmiştir . Bence küstürmeden , düzgünce kullanabilirsek faydalı olur ki zaten Türkiye Kupasındaki performansıdan daha yukarda Marshall Strickland .

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":2ptc6i1e]Kimsenin gidicegini sanmıyorum gelende yabancı olursa bir brithon bombası daha olursa sasırmam :)

Valla ben "brithon " dan çok memnundum. İhtiyacımız olunca paşalar gibi de oynuyordu topunu.[/quote:2ptc6i1e]

Kac mac iyi oynadı ???Ben göremedim ulebın yarı finalınde iyi oynadı okadar

Emin Doğanca' Alıntı:
Strickland , son Avrupa macındaki performansını sergilerse Guard'a gerek yok . Murat hocanında Strickland'a daha fazla süre vermesi lazım . 10 dakika müthis oynayan bir guardın öz güveni kesinlikle yerine gelmiştir . Bence küstürmeden , düzgünce kullanabilirsek faydalı olur ki zaten Türkiye Kupasındaki performansıdan daha yukarda Marshall Strickland .
O performansı sürekli hale getirebileceğini zannetmiyorum...

Strickland'ın yerine banvitli CRISPIN bizde olsaydı çok iyi olurdu.çok pahalı olduğunu zannetmiyorum.banvit bile böyle kaliteli adamları bulup getiriyorsa biz de pekala getirebilmeliyiz.

Can Akan' Alıntı:
[quote="Erdal Avcı":1zptw362]Dan Dickau Warriors'dan da kovulmuş.hatırlatalım
Dan Dickau yu daha önce de önermiştim alınırsa çok faydalı olur[/quote:1zptw362]
Bu yaz bir yerde dikiş tutturamadı Dickau. İlk Avellino ile anlaştı. Sonra Warriors'a gitti. Ama tabi gelirse büyük fayda sağlar...

Yalnız abiler Dan Dickau'nun maliyetinin bayağı bir yüksek olduğunu unutmayalım.Avellino'ya 1.1 milyon dolara imza attığı konuşuluyordu.Konuşulan bütçemizle almamız zor gibi.

Charles Gaines kovuldu

Geçtiğimiz sezon Galatasaray Cafe Crown forması giyen Charles Gaines, NBA hayalini gerçekleştiremedi. 27 yaşında 2.02 boyundaki forvet serbest oyuncu statüsü kazandı.

Charles Gaines, San Antonio Spurs forması ile 4 hazırlık maçına çıktı ve yakaladığı 3.3 sayı ortalaması ile Spurs yetkililerini etkilemeyi başaramadı.

San Antonio Spurs takım kadrosunu 19 kişiye indirdi.

Charles Gaines geçen sezon ligimizde 13.0 sayı ortalaması yakalamıştı.

(Ligtv.com.tr)

Hakan Türk' Alıntı:
Strickland'ın yerine banvitli CRISPIN bizde olsaydı çok iyi olurdu.çok pahalı olduğunu zannetmiyorum.banvit bile böyle kaliteli adamları bulup getiriyorsa biz de pekala getirebilmeliyiz.

Crispin kadar istikrarsız bir oyuncuyu hayatımda görmedim ben... Cidden bak,o heriften cacık olmaz...

alalım oyntan bir guard öyle skora filan gerek yok...dickau'yu boş verin o adam sakat

Robert hite paso dokturuyor nba de 8 sayi ort masiyla oynuyor hazirlik kampinin suprizi olarak gosteriliyor helal olsun hite'a bizde begenmeyip gonderiyoruz !!!

Misafir' Alıntı:
Robert hite paso dokturuyor nba de 8 sayi ort masiyla oynuyor hazirlik kampinin suprizi olarak gosteriliyor helal olsun hite'a bizde begenmeyip gonderiyoruz !!!
Hite kendi gitmek istedi Murat Özyer direk söyledi bunu.zaten gelirkende 1 yıllık sözleşme yapmış Dee dışındaki diğer tüm yabancılarımız gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...