2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ozkan aktas' Alıntı:
luke jackson portland tarafından serbets bırakılmış :D

Gurovic varken neyime Luke Jackson?? :p bence hic bir transfere ihtiyac yok. en kisa zamanda Polat ve Murat döner insallah. Tufan da ocak, subat gibi dönerse bu takimi kimse tutamaz. Erdem, Cemal, Cücü, Hüseyin cok iyi katki veriyorlar masallah. Korktugumuz basimiza gelmedi. Strickland de bence yedek PG olarak cok is görüyor. penetreleri iyi, dogru paslari veriyor ve takim oyuncusu. kaprisi, dakkika derdi yok. aman nazar degmesin su ana kadar cok cok iyiyiz.

Kaliteli bir guard bu takımı uçurur.MS ye zaman tanımak lazım ama sanki şutu ve driplingi yok maalesef benim Ms nin oyunundan anladığım bu

Mustafa Yanar' Alıntı:
Kaliteli bir guard bu takımı uçurur.MS ye zaman tanımak lazım ama sanki şutu ve driplingi yok maalesef benim Ms nin oyunundan anladığım bu

Sana katılıyorum fakat MS nin mücadelesi cok hosuma gidiyor.Dedigin gibi biraz daha zaman tanımalıyız.

Mustafa Yanar' Alıntı:
O kaliteli guarda ne kadar süre vermeyi düşünüyorsunuz?

30-25 ?

Her zaman yazıyorum;

Kaliteli bir guard bize Avrupa'da kupa getirebilir. O kadar iddialıyım ama ligde o kadar da uçmayalım derim.

Eddie Gill i Zalgiris Kaunas istiyor erken davranıp alabilsek çok iyi olur, ayrıca Zalgiris Kaunas , Robert Hite la da ilgileniyormuş .

Mustafa Abi efeste hiç süre alamıyor. Oyak macında bile ( fark 30 uzeriydi mac boyunca) toplam 2 dk sure aldı. Eğer olursa, tufana alternatif olabilecek, tam bize gore bir oyuncu. 3 numarada gerektiği zaman sertlik getirir, ceza sutlarını affetmez. Basketbolu bilerek oynayan avrupa tecrubesi ust seviyede bir oyuncudur. Karakter olarak cok duzgun ve efendi ama son derece hırslı bir oyuncudur. Tahminimce shumpert, barış hersek ve kasun iylesince hic zaman alamıyacak ve kadroya dahi giremiyecek. Darusafakada oynamak isteyeceginide hic sanmıyorum. Bu yuzden ilk hedef olarak secilmeli ve simdiden transfer gorusmelerine baslanmalı. Eğer olursa bu sene tbl de cok ileri gidebiliriz diye dusunuyorum

Kerem SEÇER' Alıntı:
Her zaman yazıyorum;

Kaliteli bir guard bize Avrupa'da kupa getirebilir. O kadar iddialıyım ama ligde o kadar da uçmayalım derim.

Al bendende okadar.Kerem Tunceli şu takımda olsaydı olabilecekleri düşünmek bile beni mutlu ediyor.Ama adam gibi yabancı guard bile bu takımı avrupada uçurur,ligde 2 basamak atlatır.

Savunmada sırıtmayacak,Gurovic,Graves gibi şutu olan oyunculara doğru zamanda,doğru yerde topla buluşturacak orta sınıf bir oyuncuya ihtiyacımız var.MS atıyorum 100 bin dolara oynuyorsa bu kriterledeki bir oyuncuyu 300 bin dolara getirebileceğimize inanıyorum.Bu kadar yatırım boşa gitmemeli.

şöyle bir şeyde var:
eğer dee takımı tarafından serbest bırakılırsa mecbur bize gelicek.....gelmezsede alıcak takım bize para ödemek zorunda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...