2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R.Hite geri gelsin, Cücü, Graves, Hite ile beraber 1 ve 2 numarayı götürürler, arada Alican vede Teoman girer rotasyona çok da güzel olur!

Hite, Graves, ve Gurovic'i bu ligde kimse durduramaz buna eminim :p

robert hite ı bende görmek isterim eyüp abi..Başka bir konuda da belirtmiştim.Antonio Graves strickland ve dee den cok daha iyi bir pg olur...Oyunu iyi okuyor.Yani artık acık konuşalım ms yi kimse istemiyor gidip yerine hite gelse cok iyi olur.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
R.Hite geri gelsin, Cücü, Graves, Hite ile beraber 1 ve 2 numarayı götürürler, arada Alican vede Teoman girer rotasyona çok da güzel olur!

Dostum boşver robert hite ı sana hazır boşta olan gerald fitchi verelim
stricklandı yollarız.Gravesi 1 numara fitchi 2 numara oynatırız

Can Akan' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3djkqi7f]R.Hite geri gelsin, Cücü, Graves, Hite ile beraber 1 ve 2 numarayı götürürler, arada Alican vede Teoman girer rotasyona çok da güzel olur!

Dostum boşver robert hite ı sana hazır boşta olan gerald fitchi verelim
stricklandı yollarız.Gravesi 1 numara fitchi 2 numara oynatırız[/quote:3djkqi7f]Murat hoca duy bu sesi:)
Fithc veya Hite'ı al uçur bizi :)

Robert hite değilde fitch gerçekten bu takımı uçurur zaten murat hocada bunun bilincindedir.Fitchin teknik ekibe yaşattığı söylenen travmalar olmasaydı eminim ki murat hoca bugün fitchin takımında olmasını çok isterdi.Ama murat hocanın fitchin karakteriyle ilgili ciddi endişeleri var acaba bugün gelirse yine kafasına göre takılmasını engelleyemezmiyim oyundan çıktığında trip yaparmı gibi onlarca soru var murat hocanın aklında...

Ama birde gerçek var ki basketbol olarak fitch gerçektende özel bir oyuncu basketbolcu doğmuş derler ya bence öyle bir oyuncu.Zaten kentucky taraftarlarının ona taktığı lakap herşeyi açıklıyor Mr Basketball.
Ama işte o üstteki soru işaretleri onun kariyeri boyunca hep underrated bir oyuncu olmasına sebep oldu

Valla bende ümitliydim MS'den ama kırıldı işte son oynadığı maçta kendini göstermeliydi. Büyük bir takımın guard isen iyi oynamak yetmez istikrarlı oynamalısın.(bkn Solomon) Gel gör ki bizim iyi oynayan gurdımız bile yok(MS için).

Bu nokta geçmiş yıllarda pek çok kez yaptığımız gibi sözleşmeyi fesh edip Hite gibi kilit oyuncu alabiliriz...

Adımız Fitch düşmanına çıkacak;ama bu adam hepimizn sahip olduğuna hemfikir olduğu üstün basketbol yeteneklerine rağmen,zamanında Euroleague oynama şanısna da sahip olamsına rağmen,bir türlü sınıf atlayamıyorsa bir yerde terslik yok mu arkadaşlar.Fitch gelirse(Murat Hoca'nın öyle bir yanlış yapmayacağına güvenim tam) dün izlediğiniz setleri izleyebileceğinizden emin misiniz?Son 5 saniye kala top elinde patlamasın diye Milo'ya ,Zizic'e verir artık.

MS'in hep yanlış transfer olduğunu düşünüyordum;ancak onun yerine sağlam bir PG alsak bile rotasyonu ligde nasıl ayarlarız bilmiyorum.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Adımız Fitch düşmanına çıkacak;ama bu adam hepimizn sahip olduğuna hemfikir olduğu üstün basketbol yeteneklerine rağmen,zamanında Euroleague oynama şanısna da sahip olamsına rağmen,bir türlü sınıf atlayamıyorsa bir yerde terslik yok mu arkadaşlar.Fitch gelirse(Murat Hoca'nın öyle bir yanlış yapmayacağına güvenim tam) dün izlediğiniz setleri izleyebileceğinizden emin misiniz?Son 5 saniye kala top elinde patlamasın diye Milo'ya ,Zizic'e verir artık.

MS'in hep yanlış transfer olduğunu düşünüyordum;ancak onun yerine sağlam bir PG alsak bile rotasyonu ligde nasıl ayarlarız bilmiyorum.
evet murat hoca fitchi almaz bende böyle düşünüyorum
Sınıf atlayamamamasına gelecek olursak onun sebebi karakteri veya karakterini her hocanın dizginleyememesi bunları zamanında da konuşmuştuk
Set konusuna gelincede marifet fitche o setleri oynatabilmektir.Ben herkesin aksine fitchin bu takıma zenginlik katacağı düşüncesindeyim çünkü takımın tek hücum silahı konumunda olmayacak bu da onu omuzlarına az yük bindiği için efektif oynamaya itecek.Ben fitche hak veriyorum açıkçası bunu daha önce de sölemiştim hucum gücü çok sınırlı bir takımda kime pas verecekti o sezon bu sebeplerden dolayı onu bencilde görmüyorum...

Neyse topici fitch topiğine çevirmeyelim ama bence özel bir oyuncu gerçekten güçlü bir galatasarayın gücüne güç katar

Strickland'a zaman verilsin bence. Dogru basketbolu oynuyor, penetresi de iyi ki bu cok önemli bir özellik. sürekli yana dogru dripling yapan PG leri sevmem. rakibi acamaszin öyle. tek eksigi su an ceza sutlarini sokamiyor. ama zamanla olacaktir. bu takimin Guardi öyle ya da böyle kaptan Cücü. bence su an en olgun dönemini yasiyor. bizim icin bir sans.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:

Fitch hakkındadi görüşlerine tamamen katılıyorum. Bende Fitch'i çok seven bir kişiyim. Basketbol yeteneklerine laf eden çarpılır ama işte karakter... Ama Banvit maçını unutamam...
Ayrıca guard Graves ve Cücü ile yürümez. Graves her ne kadar oyun görüşü olan bir oyuncu olsa da uzun vadede cve sezon genelinde guard oynatmak büyük hata olur...

MS gitsin .. Yerli guard alınsın ( Kimi alabilirsek Cüneyt'e alternatif olacak )

Graves , Gurovic + Hite veya Fitch

O zaman uçar takım .. Ama bu forumu okuyan veya bizleri takan bir yetkili var mıdır orasını bilmiyorum !

Berk Tuna' Alıntı:
Dee Brown veya Robert Hite'ı görmek isterim şahsen ..

Arkdaşlar dee pek geri döneceğe benzemiyor.Keza wizards.com un girişinideki introyu suslemekte.Ayrıca sonmaçta 7 dk içinde 0sayısına rağmen 3 asist yapmış.Bu sene Nba de gibi..

Ama benim başka bir önerim olacak.Bilmiyorum size mantıklı gelirmi? Galatasaralıların sevdiği takımın zor ve vasat zamanlarında kadroda olan bir isim;

Malik Dixon,
şimdi nerdedir ,kimlerledir nasıl oynar bilmiyorum.Ama getirtmesinin ve takıma monte edilmesinin nispeten daha kolay olduğu bir oyuncu.Sevenide bol.

Not:Ufak bi arastırmayla ulastım. http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... erID=14311
Summary
League Team G MIN PTS 2FGP 3FGP FT RO RD RT AS PF BS ST
Adriatic League (Men) KK Zadar 5 138 73 16-33 9-24 14-16 0 11 11 17 13 0 3
AVERAGE
Adriatic League (Men) KK Zadar 5 27.6 14.6 48.5% 37.5% 87.5% 0.0 2.2 2.2 3.4 2.6 0.0 0.6

Atalarımızın çok güzel bir sözü vardır; "Eskiye rağbet olsaydı, bit pazarına nur yağardı."

Gerald Fitch´in transfer edilmesini isteyenlere soruyorum. Adamın yeteneklerine laf etsek çarpılırız ama Emre ´nin dediği gibi madem Fitch mükemmel bir oyuncu, neden kariyerinde adam akıllı bir başarısı yok? Ne çabuk unuttunuz Fenerbahçe maçındaki tavırlarını?

Gerçi şaşırmamak gerek. Bizim ülkemiz insanının genlerinde var, önce arkasına teneke bağlayıp gönder sonra gelmesi için can at...

Ne Dee, Ne Fitch, Ne Malik bize lazım olan oyuncu tipi Tutku AÇık'tır.
Bunun gibisini bulup getiriyorsanız başımla beraber bulamıyorsanız aman gerisi kalsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...