2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Su anki durumda gelebilmesi en muhtemel oyuncu Mustafa abi dir konusuldugu gibi.Tutku açık felan şu durumda hayalden öteye geçemez.

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yagardı. Hakikatten doğru.Lakin şu durumda daha iyilerini getirsinler bizde alkışlayalım.

Marshallın üzerinde belli ki büyük bir baskı var.Yoksa 2 senedir 16-17 sayı ortalamasıyla oynayan bir oyuncu 3 tane boş üçlük kaçırmaz.Daha şuta kalkarken bir dengesizlik olduğu belli.Bu duruma sebep de mental bir problem olmalı.Eğer alpella da bize karşı oynasaydı o şutlardan en az 1 ini sokardı gibi geliyor bana.Ama herşeye rağmen toparlanmalı.Takımda nerdeyse ümit kesilen yerliler bu derecede katkı verirken MS in de artık kendini gösterip ben de bu takımın en önemli parçalarından biri olacağım mesajı vermesi lazım.Aksi takdirde yollar ayrılabilir.

Ne Fitch ne Dee ne de Malik ya da Hite olmaz herhalde.

Bir kere Hite zaten pg oynayamıyor, oynayamamasının altındaki en buyuk neden, karar verme konusunda gucluk cekmesi. Zaten Graves alınırken soyle denmisti, Hite gibi atletik, savunma yapabilen, biraz daha skorer karakterde ve 1 numaraya kayabilen bir oyuncu... Şimdi Graves, Hite'dan daha iyi pg oynayabiliyor derken, Hite alınır mı? Zor.

Fitch'i zaten anlatmaya gerek yok, top dolasımını,pas trafigini bozabilir. Buyuk skorer ama asla keskin sutor degil bence. Gurovic varken... Savunması da oldukca bireysel, kafasına gore, karsısındaki oyuncuya kafayı takarsa...

Malik ve Dee zaten, M.Ozyer'in secmeyecegi oyuncular.

Bize aslında M.Strickland'ın daha az top kaybedeni ve biraz daha sert savunma yapabileni gerekli. yani bir gomlek ustu. Alacagımız oyuncu kesinlikle takımı oynatabilen bir guard olmasının dısında, sureyi sorun etmeyen, mumkunse atletik, savunması ust duzeyde biri gerekli. Ceza atıslarını da sokar herhalde. Nba'den kesilenler tamamen belirlensin de...

Garaves varken hite fitch lüks olur!! Kaldıkı murat hoca istese bile hite `ın bizi isticegini düsünmuyorum gecen sene olanlar ortada dee ugruna hite harcadı cogu macta murat hoca !!Malik ah keske gelse

Fitch benım gözümde fener macında bitmistir orda 5 türk aslanlar gibi savasırken mitchel ile tırnak yıgıp bitsede abd dönsek tavırları vardı!!!

Bize üst düzey bir oyun kurucu lazım cücü gibide üclük takıntısı olmayan,Marko Popovi? derim yaslıda olsa 8)) hırvat sırp sayısınıda esitleriz 8)

Malik olsun fitch olsun bizde oynayacak seviyede oyuncular değil...
Strickland biraz daha zaman tanınmalı,bu bize pek birşey kaybettirmez herhalde...

Misafir' Alıntı:
Marshallın üzerinde belli ki büyük bir baskı var.Yoksa 2 senedir 16-17 sayı ortalamasıyla oynayan bir oyuncu 3 tane boş üçlük kaçırmaz.Daha şuta kalkarken bir dengesizlik olduğu belli.Bu duruma sebep de mental bir problem olmalı.Eğer alpella da bize karşı oynasaydı o şutlardan en az 1 ini sokardı gibi geliyor bana.Ama herşeye rağmen toparlanmalı.Takımda nerdeyse ümit kesilen yerliler bu derecede katkı verirken MS in de artık kendini gösterip ben de bu takımın en önemli parçalarından biri olacağım mesajı vermesi lazım.Aksi takdirde yollar ayrılabilir.

Katılıyorum.Sonucta şu durumda gelebilecek oyuncular oldukça sınırlı.O halde geçen 2 senede 16 sayı gibi oldukça parlak ortalamalar tutturan MS ye güvenmek mantıklı olacaktır.Ama aynı düşünce Murat hocada varmıdır yoksa MS ebediyen periyot sonu 1dk oyuncusumu olacaktır bu mühim işte.

ya görende adam kafaya oynayan bi takımda yaptı zannetcek bu ortalamaları.Adam ligin en genç tecrübesiz küme düşen takımın guardı napıcak atıcak tabi.Bende bizim sınıf maçlarında atıyodum 30 40 sayı diğerleri bilmiyodu pek:D

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
Bende bizim sınıf maçlarında atıyodum 30 40 sayı diğerleri bilmiyodu pek:D
Bende sınıf maclarında 30 - 40 sayı atardım . Belki sana komik gelebilir ama sırf hücumdaki performansım nedeniyle kaptan olmustum . Ama blok yeme alıskanlığım yüzünden kaptanlık gitmişti . Hücum yönün Emin abine cekmiş Semih . Hey gidi günler hey.

Marshall Strickland'ın gideceğini sanmam cunku suan savunmada iyi katkı veriyor ve hücumdada iyi servis yapıyor . Bileğini biraz düzeltirse ve özellikle belli bir istikrar tutturursa gitmesi hayal olur . Bence bu oyuncu üzerinde biraz sabredelim . Sahsen Fener'in aldığı Green den eksiği olduğunu düşünmüyorum

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Semih TİYANŞAN":2c0y72ss]Bende bizim sınıf maçlarında atıyodum 30 40 sayı diğerleri bilmiyodu pek:D
Bende sınıf maclarında 30 - 40 sayı atardım . Belki sana komik gelebilir ama sırf hücumdaki performansım nedeniyle kaptan olmustum . Ama blok yeme alıskanlığım yüzünden kaptanlık gitmişti . Hücum yönün Emin abine cekmiş Semih . Hey gidi günler hey.

Marshall Strickland'ın gideceğini sanmam cunku suan savunmada iyi katkı veriyor ve hücumdada iyi servis yapıyor . Bileğini biraz düzeltirse ve özellikle belli bir istikrar tutturursa gitmesi hayal olur . Bence bu oyuncu üzerinde biraz sabredelim . Sahsen Fener'in aldığı Green den eksiği olduğunu düşünmüyorum[/quote:2c0y72ss]

Abi bence marshall greenin oyun görüşü ve temposunun yanından geçemez.

MS bence büyük baskı altında ve sanki gençlerbirliğinden beşiktaşa gelmiş youla tadı veriyor.

Deniz Baskın' Alıntı:
MS bence büyük baskı altında ve sanki gençlerbirliğinden beşiktaşa gelmiş youla tadı veriyor.
Youla mı?

Şeytan görsün yüzünü =)Şaka bir yana Strick. çok baskı altında oynuyor.Bundan kurtulabilmesi için 1-2 maç çok iyi oynaması iyi şut atması lazım.İnşallah düzelir ama mücadelesi hoşuma gitmiyor değil;)

Ms'ten ne koy olur ne kasaba sezon basi Ms ile Resee arasinda kalindiginda insallah Resee demistim ama Ms elimizde patladi !

Misafir' Alıntı:
Ms'ten ne koy olur ne kasaba sezon basi Ms ile Resee arasinda kalindiginda insallah Resee demistim ama Ms elimizde patladi !
Bende normalde Resee derim ama MS 23 yaşında ;) Benim içimde azda olsa bir güven var MS ye . Belki fazla iyimser bakıyordurum olaya ama bence MS uyum sürecini atlattıktan sonra takımda daha yararlı olacaktır.

İsmet Badem TelekomUn kapatılabileceğini duymuş.Basketbol büyük darbe alır ama onlarda alınabilecek çok kaliteli oyuncular var(bizi şampiyon yapabilecek)

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
o duyum dediği bnce galatasarayla birleşmedir.
Birleşme işi kolay değil bu saatten sonra.(stat sponsorluğu bir umut doğursa da)Ama Ülker'den kurtulmak gerekiyor bir şekilde.Bakalım Telekom yaptığı bunca yatırımı çöpe mi atacak?

İbrahim Kutluay, perşembe günü İTÜ ile sözleşme imzalayacak.

İbrahim Kutluay tercihini İTÜ'den yana kullandı. Son dönemde transferi merak konusu olan Kaptan, İTÜ ile anlaşmaya vardı.

Kariyerine 1992'de Fenerbahçe'de başlayan deneyimli yıldız, Efes Pilsen, AEK, Panathinaikos, Ülker, Seattle Supersonics, Fenerbahçe Ülker ve PAOK takımlarında oynadı. İki kez Avrupa sayı kralı olan Kutluay, Panathinaikos ile Euroleague ve Fenerbahçe Ülker ile lig şampiyonluğu yaşadı.
İTÜ'den yetişen Harun Erdenay ve Levent Topsakal gibi Türk basketbolunun unutulmaz yıldızları, kariyerlerinin sonunda yine bu takımda forma giymişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...