2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emrah Bakın' Alıntı:
.Malik Dixon gibi skorer ve bencil bir oyun kurucu ise takımdaki diğer skorerleri küstürür.Bu tip oyunculara ihtiyacımız yok.Bize Telekomdaki Blakney tarzı bir oyun kurucu lazım.

WOOLDRİGE tarif etmişsin yani sözün bittiği yerişte bu

Rashid Atkins'i ülkemizde de izleme fırsatı bulmuştuk. Tabii o zaman daha genç ve hareketliydi. Şutu istikrarsız, penetresi kuvvetli bir oyuncu. Zaman zaman formu çok yükselen, bazen vasat oynayabilen bir guard. Geçen sezon ULEB Cup'ta iyi bir performans göstermiş ve takımının son 32'ye kalmasında önemli rol oynamıştı. Dinamo Moskova ile oynadıkları son maçta 29 sayı, 9 asist, 6 top çalma, 3 ribaunt ile oynayıp, rakip takıma 5 faul aldırarak adeta tek başına takımını ayakta tutmaya çalışmıştı.

Kötü bir oyuncu değil ama, bize ne kadar katkı sağlar, istediğimiz verimi alabilir miyiz muamma... Ancak Christian Dalmau ile mukayese edersek, Rashid Atkins'in daha iyi bir tercih olacağını söyleyebiliriz.

Murat ÖZYER'in sezon başı kurduğu guardsız sistem fantezisinin acılarını çekiyoruz. Tabiri caiz ise kör topal(sorunlu, bencil, takım oyunundan uzak, kimyaya zarar veren) oyunculardan medet umacağız. Özyer sağolsun! 1 numara tercihinde bu kadarda isabetsizlik olur mu!

Kandırıyorlar hâlâ ŞAMPİYONLUK Masalları ile insanları ama birazda çalıştığı kuruma onun taraftarlarına saygısı olur insanın neredeee! Şube olmuş panayır yeri, kendileri çalıp kendileri oynuyorlar!

Taner Tuna' Alıntı:
Keşke şu adamı transfer edebilsek yada edebilseydik..

n1003341644_180275_5364.jpg

Woolridge'den sevgilerle :)
Renklere de yabancılık çekmemiş olur. Dalmau transferine ise karşıyım ama yapılırsa şaşırmam. Ne de olsa iyi insanın oyun kurucu seçimlerindeki istikrarı alkışlanacak seviyede.

bu kadar iyi kadro kurulup ve bu paralar harcanıyor ve oyun kurucu eksik bi takım ilginç aslında murat özyer i eleştirdiğmizde de biz kötü oluyoruz.....

Murat Celep' Alıntı:
bu takıma suan için alabılcegımız en ıyı oyuncu MALİX DİXON olur duysun yonetıcıler bu sesımızı :roll:

bence malik dixon bencil oyun tarzıyla diğer skorer oyuncularımızı küstürür.
almamız gereken oyuncu gerektiğinde skor yapabilen ama en önemlisi takımı oynatabilen bir isim olmalıdır.

arkadaslar 2-3 sezon once banvitte oynayan marque perry vardı onun hakkındaki düşünceleriniz neler acaba uygunmudur takımımıza?

Sedat Unal' Alıntı:
[quote="Murat Celep":2p133v2l]bu takıma suan için alabılcegımız en ıyı oyuncu MALİX DİXON olur duysun yonetıcıler bu sesımızı :roll:

almamız gereken oyuncu gerektiğinde skor yapabilen ama en önemlisi takımı oynatabilen bir isim olmalıdır.[/quote:2p133v2l]
Malik Dixon bencil bir oyuncu olduğuna katılmıyorum
Zaten kendisi tbl de oynadığı dönemde 5.2 asist ortalamasıyla kerem tunçeri den sonra asist krallığında 2.sıradaydı

almamız gereken oyuncu gerektiğinde skor yapabilen ama en önemlisi takımı oynatabilen bir isim olmalıdır.[/quote]
Zaten kendisi tbl de oynadığı dönemde 5.2 asist ortalamasıyla kerem tunçeri den sonra asist krallığında 2.sıradaydı[/quote]

asist özelliğide vardı fakat skorer yönü daha ön plandaydı takımımızda yeterince skor üretebilecek oyuncu oldugunu düşünüyorum(milo,guro,graves..)bence bunları oynatabilecek bir guard gerekli

Sedat Unal' Alıntı:
almamız gereken oyuncu gerektiğinde skor yapabilen ama en önemlisi takımı oynatabilen bir isim olmalıdır.
Zaten kendisi tbl de oynadığı dönemde 5.2 asist ortalamasıyla kerem tunçeri den sonra asist krallığında 2.sıradaydı[/quote]

asist özelliğide vardı fakat skorer yönü daha ön plandaydı takımımızda yeterince skor üretebilecek oyuncu oldugunu düşünüyorum(milo,guro,graves..)bence bunları oynatabilecek bir guard gerekli[/quote]
haklısın katılıyorum ama bence malik dixonda oynatabilir

gerçekten sıktı ama bu bi transfer yapılacaksa yapılsın artık ya içimden bir ses dee geri gelecek diyor ama bakalım.

Gündem ms,zizic,kerem,ermal değil yeni hoca olmalı. İstifa mı olur görevden alma mı bilmem ama öncelik hoca transferi olmalı. Evet, sayılan isimler yapılması gereken transferler olablir ama bunlar için önce iyi insanını kararını beklemek gerek.

nerde geçen seneki bize eurocup ta finalfour yaşatan kadro o günleri inanın çok özlüyorum.kalsalardı ne olurdu murat özyer-ahmet dedehayır. bumu senin süper kadron avrupada finalfour-kupalar kazanacağın kadro hee bu mu? :oops: :oops:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...