2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Yahu Hite disiplinsiz diye gönderildi, tekrar alınırsa gelsin tepemize çıksın değil mi? :)

Cidden öyle idi ben kenara geldiğinde tepki göstermediğini nerede ise görmedim. 30 dakika oynasa 5 dakika kenara alsan tavır yapıyordu. Her maç 40 dk oynamak istiyor gibi bir hali vardı .

Sizce normal değil mi tavır yapmak? Demek ki; epeyce süre almasına rağmen yine de yetinemiyor yine de daha çok süre almak istiyor.Bu da demektir ki gayretli ve istekli olduğunu gösterir.Hite disiplinsiz peki! Zizic disiplinli de ne oldu?

Burak Ceyhan' Alıntı:
Gönder Graves'i, al yerine Robert Hite'yi. Robert Hite,Graves'e göre daha iyi hem müdafa da hem hücum da. Ayrıca Robert Hite daha sempatik.
kesinlikle katılmıyorum graves daha delici daha skor bulmaya yakın bi oyuncu.hem asistleri de var takımıda oynatabilyor.18 sayı ortalamasıyla oynuyor ve hala gönderilmesini istiyorsunuz ilginç,stirckland ı gönder al hite yi.tabi almak da öyle kolay birşey değil.

zizic i gönder amerikalı atletic bi uzun alalım takım oturur

Haftaiçi harika oynayıp haftasonu kendini ilk 5de göremeyince tepkili olması normaldi Hite'in.Ama o konuda yapılabilecek birşey yok zira 3+2 kuralı mevcut.Geçen sene 3+2'e kurban verdiğimiz isim Hite oldu.

Adios Hite şeklinde duyurulmuş Tau'nun sitesinde haber.

Büyük başarılar büyük oyuncular ile Şampiyonluk yaşamış, Finaller oynamış oyuncularla gelir. Ve tecrübeli ne yaptığını ilen Lider koçlar ile gelir.

Ne Reese ne M.S. Galatasaray'ı belirlenen hedeflere götürecek oyuncular değil. Onlar küçük takımların büyük oyuncusu! Ama bu tip oyuncuları takıma katıp hayal tacirliği yapan, taraftarlarını kandıran bir yönetimin olmasıda bizim en büyük utancımız!

Böyle oyuncular ile başarı gelmeyeceği hüsran yaşanacağını basketbol ile ilgilenen herkes bilir, ama iş Renk sevdası değilde koltuk ve kişi sevdası olunca...

Profesyonel bir sporcunun özellikle maç içinde ve saha içinde her ne olursa olsun oldukça çirkin mimik ve jestlerle (ki bişiler de söylüyordu her seferinde ) tepki göstermesini ben normal bulmuyorum.istisnai bir durum da değil kaldı ki . Kaldı ki kötü oynadığında da iyi oynadında da değişmiyordu bu tepkiler.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Gönder Graves'i, al yerine Robert Hite'yi. Robert Hite,Graves'e göre daha iyi hem müdafa da hem hücum da. Ayrıca Robert Hite daha sempatik.

Şaklaban mı alıyoruz takıma anlamadım ki :?
Biz söz var bu site için cuk oturuyor, Kör ölür badem gözlü olur.

Dee'yi kötüledik geçen sene bu sene o kalmalıydı diyenler var.
Hite küçük maç oyuncusu dedik o kalmalıydı diyenler var.
Fatih'in bu takımda ne işi var diyenler şimdi Fatih büyük oyuncu diyenler var.
Ben anlamıyorum siz insanları.

Burak,ben Robert Hite'yi hiçbir zaman kötülemedim ki! Hatta emin olabilirsin Robert Hite bu takıma geldiğinde en çok sevinenlerden biri bendim.Neyse söyleyecek çok fazla bir şey yok.Şaklaban mı alıyoruz takıma derken neyi kastettin anlamadım ama bir oyuncunun sempatik olması da önemlidir hem taraftarı salona çekmesi açısından hem de takım arkadaşları için motive deposudur.

Burak Ceyhan' Alıntı:

Yazınızın tek kelimesine bile katılmıyorum.Graves'in yaptığı müdafaa belli.Açıkçası bazı maçlar haricinde ben Hite'ın savunma yaptığını görmedim.Graves sadece Efes maçında Thornton'u tutamayarak kötü bir savunma yaptı.Onun dışında gerektiğinde ( örn. Crispin ) çok iyi savunma yaparak rakip 1-2 numaraları yıldırdı.Hücum oalrak Robert hite'ın sadece uzun mesafe şutu ve içeri drive edip yakın mesafe şutu vardı.Graves ise penetre edip hem asist yapabiliyor hem de Hite'ın en büyük özelliği olan şutu Hite'dan daha iyi bence.Son olarak sempatiklik arıyorsan Tonio'yu biraz daha dikkatli takip et.Nasıl bir karaktere sahip olduğunu anlarsın ;)

Burakcım, Graves'in suratı hep gülüyor hatta imza törenine giden arkadaşlarımızı bunu belirtmişti.
Hite maç seçen bir oyuncuydu. !

Burak Ceyhan' Alıntı:
İMZA!!!

Asvel serisi , Canaria serisi , Grup maclarımız , TORİNO , Akatlardaki BJK macı , İpekcidki Efes macı , Telekom serisi ...... Daha Hite' hatırlatmama gerek varmı . Peki Graves bu sene Büyük maclarda ne yaptı ; Anca oyun kopunca 25 - 30 sayı ki oyun kopunca bende 25 - 30 sayı atarım . Kim ne derse desin su an Graves'in yerine Hite ve de Zizic'in yerine Austin olsa bugün Ulebcup ta oynayacaktık . Hatta bu günleri bile hatırlamayacaktık

ROBERT HİTE > antonio graves

Yahu büyük olsa ne olur. Ben büyüktür küçüktür tartışmıyorum ama sorunlu olduğu için tutulmadı takımda, bunu biliyorum.

Geçen seneki Amerikalılar bir şekilde yerlilerden kopuk bir görüntüdeydi. 5 tane Amerikalının yarattığı sorunlardan biriydi bu. Ama hiçbiri Hite kadar saygısızlık yapmadı. Antremanda su şişelerine tekme atıp staffımızın üstünü ıslattığı an hala aklımda ve Hite o anda bitmiştir benim için. İnsanın içinde biraz saygı olacak. Gün gelir taraftara da "Has.." çeker böyleleri. O zaman görürüm ben Hite, Hite diyenleri.

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":2xh4isgf]Gönder Graves'i, al yerine Robert Hite'yi. Robert Hite,Graves'e göre daha iyi hem müdafa da hem hücum da. Ayrıca Robert Hite daha sempatik.
İMZA!!!

Asvel serisi , Canaria serisi , Grup maclarımız , TORİNO , Akatlardaki BJK macı , İpekcidki Efes macı , Telekom serisi ...... Daha Hite' hatırlatmama gerek varmı . Peki Graves bu sene Büyük maclarda ne yaptı ; Anca oyun kopunca 25 - 30 sayı ki oyun kopunca bende 25 - 30 sayı atarım . Kim ne derse desin su an Graves'in yerine Hite ve de Zizic'in yerine Austin olsa bugün Ulebcup ta oynayacaktık . Hatta bu günleri bile hatırlamayacaktık

ROBERT HİTE > antonio graves[/quote:2xh4isgf]

Şu bildiğimiz Telekom serisimi Emin abi.Hani Hite'ın Ankara'da ki maçlarda elindeki topları kaptırıp sonra eliyle kalbine vurup benim hatamdı dediği maçlarmı.Yalnız bu kaptırmaları nedense 1 kere 2 kere değil 3-4 kere yaptı.Ve o umursamaz tavrını hiç bir zmaan unutmayacağım Hite'ın.Ayrıca son söylediğine katılmıyorum Emin abi.Graves ne kadar büyük bir oyuncu olduğunu herkese gösterecek.Şu anda onu kötüleyip,laf söyleyenler zaman geçtikçe Umut Erdem gibi tabiri caizse dönüp onun çok iyi bir oyuncu olduğunu söyleyecekler.Buna da eminim.

Şu sempatiklik olayına gelirsek.Tonio'yu biraz resimlerinden Biraz da muhabbetinden tanıyan birisi olarak şunu söyleyeyim ; Tonio hayatımda gördüğüm en sempatik insan.O kocaman dudakları , koca kafası ve büyük burnu , ayrıca komik surat ifadeleriyle sempatikliğin dorukalrına çıkan birisi.Tonio bir numara be abi ! Herkesde Anlayacak bunu zamanla ...

Hite'ın iyi oynadığı maçlar olmuştur ama hakikaten maç seçen bir oyuncuydu.Ama Graves her maç varını yoğunu ortaya koyan bir oyuncu.Kerem Abi'nin söylemiş olduğu ıslatma olayınıda yeni öğrendim.Zaten öyle yapan bir oyuncunun bu takımda kalması mümkün değildi.

Ya hite ve graves kalite olarak tartışılamaz zaten...
Boşa tartışmasın kimse,hite diyene de tamam sen bilirsin deyip geçilsin yani hite daha iyi hite şöyle böyle demek saçmalık zaten...

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":22xyir46]Gönder Graves'i, al yerine Robert Hite'yi. Robert Hite,Graves'e göre daha iyi hem müdafa da hem hücum da. Ayrıca Robert Hite daha sempatik.
İMZA!!!

ROBERT HİTE > antonio graves[/quote:22xyir46]
Kesinlikle katılmıyorum.Herşeyden önce Graves daha istikrarlı bir oyuncu.Ligdeki sayı ortalamasına bakarsan her maç 20 yi buluyor.İkincisi penetreleri çok daha iyi ve çok daha delici.Sıkışık alan savunmalarına karşı bile çok etkili penetreleri var.Şutu çok daha keskin ve istikrarlı Hite a göre.Hite kötü oyuncu değil ama elde Graves gibi hemen hemen her türlü özelliği olan bir oyuncu varken Hite Hite demek bence anlamsız.
Atkins > Dee.

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":2dyafyxa]Gönder Graves'i, al yerine Robert Hite'yi. Robert Hite,Graves'e göre daha iyi hem müdafa da hem hücum da. Ayrıca Robert Hite daha sempatik.

Yazınızın tek kelimesine bile katılmıyorum.Graves'in yaptığı müdafaa belli.Açıkçası bazı maçlar haricinde ben Hite'ın savunma yaptığını görmedim.Graves sadece Efes maçında Thornton'u tutamayarak kötü bir savunma yaptı.Onun dışında gerektiğinde ( örn. Crispin ) çok iyi savunma yaparak rakip 1-2 numaraları yıldırdı.Hücum oalrak Robert hite'ın sadece uzun mesafe şutu ve içeri drive edip yakın mesafe şutu vardı.Graves ise penetre edip hem asist yapabiliyor hem de Hite'ın en büyük özelliği olan şutu Hite'dan daha iyi bence.Son olarak sempatiklik arıyorsan Tonio'yu biraz daha dikkatli takip et.Nasıl bir karaktere sahip olduğunu anlarsın ;)[/quote:2dyafyxa]

Oldukça iyi ve doyurucu bir karşılaştırma...Bu yılki takım berbat bir takım ama Graves'in hite'dan daha iyi olduğu gerçeğini değiştirmez bu durum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...