2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atkins > Dee.
Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":2lxivtmh]Gönder Graves'i, al yerine Robert Hite'yi. Robert Hite,Graves'e göre daha iyi hem müdafa da hem hücum da. Ayrıca Robert Hite daha sempatik.
İMZA!!!

Asvel serisi , Canaria serisi , Grup maclarımız , TORİNO , Akatlardaki BJK macı , İpekcidki Efes macı , Telekom serisi ...... Daha Hite' hatırlatmama gerek varmı . Peki Graves bu sene Büyük maclarda ne yaptı ; Anca oyun kopunca 25 - 30 sayı ki oyun kopunca bende 25 - 30 sayı atarım . Kim ne derse desin su an Graves'in yerine Hite ve de Zizic'in yerine Austin olsa bugün Ulebcup ta oynayacaktık . Hatta bu günleri bile hatırlamayacaktık

ROBERT HİTE > antonio graves[/quote:2lxivtmh]
Kesinlikle katılmıyorum.Herşeyden önce Graves daha istikrarlı bir oyuncu.Ligdeki sayı ortalamasına bakarsan her maç 20 yi buluyor.İkincisi penetreleri çok daha iyi ve çok daha delici.Sıkışık alan savunmalarına karşı bile çok etkili penetreleri var.Şutu çok daha keskin ve istikrarlı Hite a göre.Hite kötü oyuncu değil ama elde Graves gibi hemen hemen her türlü özelliği olan bir oyuncu varken Hite Hite demek bence anlamsız.
Atkins > Dee.
hadi be! Atkins Dee'den iyiymiş.masal okumayın.

Bazı arkadaşlar Austin transferini istiyor ama Austin ile Beşiktaş arasındaki konu şu anda mahkemelik aşamada. Şu durumda Galatasaray'ın bu oyuncuyla anlaşma sağlayacağını sanmıyorum. Anlaşsa bile federasyonun lisans izni vermesi sorun olabilir. Diyeceksinizki parasını alamadığı için ayrıldı, o konuda kulüpten yapılan resmi açıklamada oyuncunun sözleşmesinde "Ödemeler 1 ay gecikebilir" maddesi yer almasına rağmen daha 2 hafta dolmadan Austin'in ayrıldığı yönünde. Karar ne olur, kim haklıdır bilemem ama Austin'in yerine daha sorunsuz isimlerin gündeme gelmesi daha mantıklı olabilir..

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Bazı arkadaşlar Austin transferini istiyor ama Austin ile Beşiktaş arasındaki konu şu anda mahkemelik aşamada. Şu durumda Galatasaray'ın bu oyuncuyla anlaşma sağlayacağını sanmıyorum. Anlaşsa bile federasyonun lisans izni vermesi sorun olabilir. Diyeceksinizki parasını alamadığı için ayrıldı, o konuda kulüpten yapılan resmi açıklamada oyuncunun sözleşmesinde "Ödemeler 1 ay gecikebilir" maddesi yer almasına rağmen daha 2 hafta dolmadan Austin'in ayrıldığı yönünde. Karar ne olur, kim haklıdır bilemem ama Austin'in yerine daha sorunsuz isimlerin gündeme gelmesi daha mantıklı olabilir..

Ayrılan oyuncular konusunda klüpten yapılan resmi açıklamalara pek itimat etmiyorum açıkcası.Beşiktaş klübüne kalsa kimse parasına alamadığı için gitmedi zaten birincisi ailevi sorunlar yüzünden gitti dendi sonra da Ukrayna 'ya transfer oldu herhale Ukrayna aile hayatı için en uygun ülke diğeri karakteri oturmadığı için 2 hafta dolmadan sorun çıkardı.Del Bosque olayında da mangalda kül bırakılmıyordu malesef sonucu gördük.Benzer tutum burada da sergileniyor sonucun farklı olacağını sanmıyorum .

Kutay Çamcı' Alıntı:
Ayrılan oyuncular konusunda klüpten yapılan resmi açıklamalara pek itimat etmiyorum açıkcası.Beşiktaş klübüne kalsa kimse parasına alamadığı için gitmedi zaten birincisi ailevi sorunlar yüzünden gitti dendi sonra da Ukrayna 'ya transfer oldu herhale Ukrayna aile hayatı için en uygun ülke diğeri karakteri oturmadığı için 2 hafta dolmadan sorun çıkardı.Del Bosque olayında da mangalda kül bırakılmıyordu malesef sonucu gördük.Benzer tutum burada da sergileniyor sonucun farklı olacağını sanmıyorum .

Dediğin doğruda Jovo harici ayrılan oyuncu olmadıki Beşiktaş'tan. Sadece o gitti ama o da menajerinin komisyonu ödenmediği için ayrıldı. Faison kadro dışı ama antrenmanlara çıkmaya devam ediyor, Butler gönderildi, Apodaca sezon başında 1+1'in opsiyonunu kullanarak gelmek istemedi. Yani sadece Austin kaçtı şu durumda. Jovo bile 2 günde kulüp buldu ki Austin eğer bonservisinde haklı olup sorun yaşamasa şimdiye kadar 10 tane kulüple anlaşırdı :) Austin'in yetenekleri tartışılmaz ama bencil ruhu ve takım oyununu bozan kişiliği onun büyük takımlarda neden hiç oynayamadığının en açık göstergesi. Tabiki Galatasaray teknik heyeti en doğrusunu yapmaya çalışacaktır ama benim şahsi fikrim sorunlu Austin yerine daha mücadeleci ve kulüp başarısına odaklanan bir transferin kulübe çok daha yararlı olacağı yönünde..

Ben de diyorum ki menejeri para alamadığı için ayrılan oyuncuya ailevi sorun bahenesi üreten klübün yaptığı açıklamalara güvenmiyorum ben .

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="Furkan Şimşek":3pxlfavm]Gaines veya owens ne durumdalar bilgisi olan varmı?

Gaines Nbdl'de Owens ise Ukrayna Ligi'nde 18 sayı ortalamayla oynuyor sanırım[/quote:3pxlfavm]

görünüşe göre owens zor da gaines i geri getiremezmiyiz?Bir röportajında kim daha çok para verirse oraya giderim gibisinden bişey söylemişti yanlış hatırlamıyorsam.

Zizic yerine sayet bu isim gelirse GSCAFECROWN Basketbol takımı Efes Pilsen ile lig finalini % 100 oynar.

POPS MENSAH BONSU..Evet bu adamin yerine Zizici dusunuyorlar.Peki bu adami aranizd bilen varmi? Pops inanilmaz guclu,ribaund,blok hakimiyeti olan skorer bir oyuncu.Ingiltere Milli Takimini ilk kez Avrupa Sampiyonasina tasidi..

Yonetim bu oyuncuyu alirsa Zizicin 3 kat daha iyisi!

http://www.euroleague.net/competition/p ... ode=000186

ISTE ARANILAN KAN! Yonetim duy sesimizi!!!

Sefa Kadakal' Alıntı:
Pops Mensah Bonsu çok iyi oyuncu ama Badalonadan ayrılma sebebi müzmin sakat olmasıydı...

Versin onlar bize muzminlerii ne kadar sakat yildiz supheli varsa versinler bize.Biz onlari iyilestirmesini biliriz.Kewell orneginde oldugu gibi onlar versinler bize.Bizlerr iyilestirmesini biliriiizzz..

Ziziç'in gitip gitmeyeceği ve buna paralel olarak muhtemel bir uzun transferi konusunda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?

Bora Yuksel' Alıntı:
[quote="Sefa Kadakal":lo297cci]Pops Mensah Bonsu çok iyi oyuncu ama Badalonadan ayrılma sebebi müzmin sakat olmasıydı...

Versin onlar bize muzminlerii ne kadar sakat yildiz supheli varsa versinler bize.Biz onlari iyilestirmesini biliriz.Kewell orneginde oldugu gibi onlar versinler bize.Bizlerr iyilestirmesini biliriiizzz..[/quote:lo297cci]

kewell sakatlandı :shock: :shock:

Şuan ki kadromuz Şampiyonluk için kesinlikle yeterli değil.Kadro'da temizlik yapılması lazım.

Cüneyt
atkins
graves
murat kaya
tufan
erdem
gurovic
milojevic
cemal
hüseyin
4-5 oynayabilen bir oyuncu

bu ideal kadromuz olmalı ...

Zizicle bi an once yollarımızı ayırmalıyız.Hırvatları hic sevmem.Neden diyecek olursanız.Zizicin ayrilma sebebi esiymis deniliyor kulislerde.Turkiyeye adapte olamamis.Benimde hirvat bir bayan arkadasim vardi.Lanet olsun ki ayrildim ondan.Bu hırvat kizlari anormal derecede salak kendini begenmis tipler.On yargı deseniz bol.Sirplar soyledir boyledir sayarda sayarlar.Sırplar ise daha Avrupai olaya bakarlar.Vizyonlari gelismistir.Dunyaya kendilerini gostermek isterler.Garibim Hirvatistan ise tarih boyu herkesi kiskanmistir.

Simdi bunlari neden yazdın diyeceksiniz.Demek istedigim degil GS'ye!! Turk basketboluna Hirvat oyuncu almamak lazim.%90'u sorunlu oluyor.Ya sakat ya esi karısı soyle boyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...