2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
jules1.jpg

Osman Aydın' Alıntı:
İşte aradığımız oyuncu.NBDL den Iowa Energy den Courtney Sims.Muhteşem bir oyuncu süper ötesi.23.8 sayı,12.50 ribaunt ve 5.2 blok ortalamalarıyla oyunuyor şu ana kadar.
Hem çok iyi hücumcu hem de çok iyi savunmacı.2.11 lik boyuyla korkutucu görünen bir oyuncu.İşte size istatistikleri:
http://www.nba.com/dleague/energy/index.html?nav=page

Ben kefilim.Murat Hoca ya duyurulur.

Murat hocaya duyurabilmemiz icin asırlarin gecmesi lazım.Simdi kendisi,pembe gomlekli zatın emirleriyle Isvicre liginden veya Cek liginden pivot arayisini surduruyordur!Belkide Koray Mincinozlu bu islere baslamistir.Fransızca olarak basın acıklamasını yapar heralde!!!!!!!

Zizic konusunda daha kesinleşmiş bir karar yok mu?yada ne zaman kesinleşecek?bir an evvel kesinleşsede daha çabuk transfer adımları atılabilse yada Zizic takıma yeniden katılsa.Bu arada Courtney Sims'in istatistikler gerçekten iyi :)

Yoel Barış Özçelik' Alıntı:
Zizic konusunda daha kesinleşmiş bir karar yok mu?yada ne zaman kesinleşecek?bir an evvel kesinleşsede daha çabuk transfer adımları atılabilse yada Zizic takıma yeniden katılsa.Bu arada Courtney Sims'in istatistikler gerçekten iyi :)

Ziziç konusunda Murat Hoca kadro dışı bırakıldığını takım ardığını söyledi bizim oyuncu baktığımız belirtildi Zizicin kalma durumu pek yok

Ekene zizic in 20 de biri ücret alıyor işe bak... :p

Selçuk'un bonservissiz ekeneyi vereceğini zannetmiyorum. Bunun yanında sütten ağzımız yandıktan sonra(ms) tenezzül dahi etmeyiz böyle bir transfere...

Alperen Kaplan' Alıntı:
Ekene zizic in 20 de biri ücret alıyor işe bak... :p

Selçuk'un bonservissiz ekeneyi vereceğini zannetmiyorum. Bunun yanında sütten ağzımız yandıktan sonra(ms) tenezzül dahi etmeyiz böyle bir transfere...
Adam Cüneyt'ten daha hızlı , süper atletik , müthiş blokcu xD

Mustafa Kaya' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":2gl5dgml]Ekene zizic in 20 de biri ücret alıyor işe bak... :p

Adam Cüneyt'ten daha hızlı , süper atletik , müthiş blokcu xD[/quote:2gl5dgml]
Ekene iyi olabilir söylediğin noktalarda. Hatta o boyuna rağmen top da sürebiliyor,sırtı dönük de oynayabiliyor şutu da var.
Ama savunmada çok ince... İkili mücadelelerde de zayıf kalıyor. Bir de serbest atış yüzdesi çok düşük. Ama türkiye için çok önemli bir oyuncu,bu durumda bize düşen de bu oyuncuyu bulup türkiye ye getiren Cengiz Karadağ'ı tebrik etmek olmalı herhalde. Yeni bir ahmet kandemir mi geliyor acaba??? :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...