2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
öncelikle merhaba forum u 2-3 aydır takip ediyorum bir bjk lı olmama rağmen forum gerçekten çok kaliteli ve elinizden geldiğince tarafsız bu forumda bir bjk lı olarak bulunmamda bi sorun olurmu?

Samet Öter' Alıntı:
öncelikle merhaba forum u 2-3 aydır takip ediyorum bir bjk lı olmama rağmen forum gerçekten çok kaliteli ve elinizden geldiğince tarafsız bu forumda bir bjk lı olarak bulunmamda bi sorun olurmu?

Bende Beşiktaş'lıyım ve şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Gayet kaliteli bir basketbol ve spor forumu burası. O yönden hiçbir şüphen olmasın, önyargı ve dışlama asla yer almıyor sitede.. Hoşgeldin bu arada.

Samet Öter' Alıntı:

Tek sorun bu mesajı transfer konusuna yazmanız olabilir belki ;) . Onun dışında olacağını sanmıyorum.Yöneticlerde bu konularda gayet hassas zaten. Hoşgeldiniz.

Yerli transferi ile ilgili hiç bir girişim yok mu ? Kiralama dönemi bitmek üzere çünkü anladığım kadar ile .

Elbette ki, hiçbir sorun yok, tam tersine GSbasket ailesi olarak memnuniyet duyarız, diğer takım taraftarı baasketbolseverlerin de aramızda olmasından.

Hoşgeldiniz.

Bu arada başlığa dönersek Kambala pek Galatasaray'ın ihtiyaç duyduğu türden bir oyuncu değil bana göre. Daha atletik bir uzun çok daha yerinde olabilir transferde. Çünkü Kambala'nın görevini ve özelliklerini Hüseyin'de fazlasıyla yapabilir bence..

Kambalanın dönmeyebileceğini okumuştum sanırım.Boksta mutluyum gibi açıklamaları da vardı.Kesin olarak açıkladı mı döneceğini?

bencede gs kambalayı alrak büyük bir riske girmez kambala nın ben hala eskisi gibi kuvvetli olduğuna inanıyorum ama gs için çok riskli bir transfer olur...

birazcık paraya kıyıp ufak bir riske girerek kambalayı alırsak şampiyonlukta daha da iddialı oluruz
bu transferin daha da güzel tarafı birazcık çaba sarfederek bu senede olmasa seneye kambalayı türk statüsünde oynatabiliriz

Bizim boks şubemiz var mı ki Kambala´yı düşünelim : )

Her ne kadar yumruk attığı isim Fenerli olsa da, günün koşullarında hak etse de sahalarda görmek istemediğim bir olaydı. İhtiyacımız var ya da yok, o karakterde bir kişiyi Galatasaray forması altında görmek istemem.

Not: Samet Bey bizim renk takıntımız yok, yeter ki basketbol konuşmak isteyin. Hoş geldiniz...

Görünen o ki ;bizim ihtiyacımız olan atletik,hoplayan zıplayan,blokçu,ribandcu bir oyuncu.Kambala fülkerde oynamasına rağmen çok saygı duyduğum bir oyuncu ama bu transferin iki tarafada faydası olmaz bence..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...