2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem SEÇER' Alıntı:
Şu sıralarda bitmesi lazım Kutay abi. Yani bu ay içinde :)

Teşekkür ederim Kerem. Murat Hoca da Aralık ayı demişti benim hatırladığım. Takımlarında süre alamayan oyunculardan alacaktık öyle demişti .Ortada daha yabancı uzun yok ama bir de yerli 3 numara lazım bence tabi hedef şampiyonluksa .

3'ü bir şekilde hallederiz de Evren'e vereceksin bonservisi alacaksın ya. Bugün yine çok güzel oynamış.

Yine burada yazılan Ersin de çok şuta dayalı oynuyor ya. Ben stilini pek beğenmiyorum yada şöyle diyeyim bizim istediğimiz adam değil bence.

Kerem SEÇER' Alıntı:
3'ü bir şekilde hallederiz de Evren'e vereceksin bonservisi alacaksın ya. Bugün yine çok güzel oynamış.

Yine burada yazılan Ersin de çok şuta dayalı oynuyor ya. Ben stilini pek beğenmiyorum yada şöyle diyeyim bizim istediğimiz adam değil bence.

Evren Buker,Soner Senturk,Ersin Gorkem,Caner Topaloglu,Yunus Cankaya..!!!

Sec secebildigini.....

Takıma acilen potaaltını rahatlatacak dominant bir uzun lazım.Yoksa önümüzdeki maçlarda,özellikle de fbülker ve tt maçlarında büyük hüsrana uğrarız.Bu iki takımın pivot rotasyonları bize oranla çok daha geniş ve elimizde zizici de saymazsak rakip uzunların kalibresinde bir tek Hüseyin var ve Hüseyin in de yaşı gereği bu maçlarda 25 dk dan fazlasını verimli oynayabilmesi çok zor.Cemal in de istikrarsız ve güvenilmeyen bir oyuncu olduğunu düşünürsek ve kendini de geliştirme yönünde çok da ileriye gitmediği düşünülürse uzun rotasyonunda çok ciddi sıkıntılarımız var. Bence bu takıma en az 2 tane 2.10 civarında uzun lazım ama hiç olmazsa şu dönemde bir taneye de razıyım. Dolayısıyla bu maçların (fülker ve tt maçlarının)anahtarı uzun transferinden geçiyor.

Beşiktaş maçına kadar uzun transferi yapılacakmış.

Zizic'in durumu ise hala belirsizmiş.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Teşekkürler Eyüp Abi.

Umarız doğru, aranılan özelliklerde birisini getirirler, TT ve FBuLKER maçlarında içerisi bizim için çok önemli.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Eyüp duurmun belirsizliğinden kasıt gitip gitmeyeceği mi belirsiz gideceği kesin ama nereye gideceği mi belirsiz ?

Jermareo Davidson hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi alınabilitesi varmıdır ortalamaları epey azman gördüğüm videolar kadarıylada tribünü ateşleyebilecek birisi

geçen seneler ismi oldukça zikredilen Marcus Slaughter ismini bu sene transfer başlığında görmemek şaşırttı beni:)
neyse umarım hayırlı bir transfer olur takımımıza..

Umutcan Doruk' Alıntı:
Jermareo Davidson hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi alınabilitesi varmıdır ortalamaları epey azman gördüğüm videolar kadarıylada tribünü ateşleyebilecek birisi
yazdım ya veritabanına!Dalga mı geçiyorsun benle?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...