2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonetimm istifaaaa yoneticilerrr sahtekarr...Oyuncularımız birer birer sakatlanıyor neyi bekliyorsunuzz neyiiii????Transfer icin kimi neyi bekliyorsunuzzzz neyiiii yeter artik sabrımız tasti deli edeceksiniz yaa bizi yeter lannn

Bora Yuksel' Alıntı:
Yonetimm istifaaaa yoneticilerrr sahtekarr...Oyuncularımız birer birer sakatlanıyor neyi bekliyorsunuzz neyiiii????Transfer icin kimi neyi bekliyorsunuzzzz neyiiii yeter artik sabrımız tasti deli edeceksiniz yaa bizi yeter lannn

Provakatör müsün kardeşim,Fenerli misin nesin anlamadım valla ben seni.

GS yöneticilerini beğenemeyebilirsin,ama onlarla ilgili olarak doğru konuş. Bir seferlik olsa sinirdir derim de geçen gün de Mersin'e yenilirsek havaalanında neler olur falan yazmışsın,neler olacak domates mi atacaksın takıma? Hayret birşey ya....

Bora Yuksel' Alıntı:

Arkadaşım sen sarhoşmusun?Kafan mı güzel?
Yazdıkların beni güldürsede uslubun rahatsız ediyor.Bu yönetimide beyenmiyorsan git Özhan abinle kahveni iç ayıl öyle gel.

Erdal Avcı' Alıntı:
[quote="Umutcan Doruk":dvmk3018]Jermareo Davidson hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi alınabilitesi varmıdır ortalamaları epey azman gördüğüm videolar kadarıylada tribünü ateşleyebilecek birisi
yazdım ya veritabanına!Dalga mı geçiyorsun benle?[/quote:dvmk3018]

veritabanından haberi olmayanlar senle dalga mı geçiyor zannediyorsun soru ortayaydı sana değil ;)

Acayip fanteziye kaçıcak ama şu takımda Ersan'ı görmek isterdim..

Ersan - Cenk - Engin - Sinan ve Barış Hersek

Of of of Türk rotasyonu fena olurdu..

Sinan-Engin eğer Murat Hoca'yı bekletmeyip hemen sözleşme imzalansaydı alınacak oyuncuların başında geliyorlardı.
Kerem Gönlüm-Kaya Peker-Bekir Yarangüme'de bunlara eklenen diğer isimlerdi.

M.S Paramı verin gönderin diyormuş!

Zizic'te beni bırakın gideyim, ama bonserviste yok diyormuş!

Çarşafa dolandık kısaca, bu 2 oyuncudan biri gitmeden transfer yokmuş, şu Badalona'ya ise diyecek tek lafım var, tez zamanda küme düşerler inşallah ABC de!

Şimdi biz bu Badalona' yı napalım? Ne desek az! Gel oyuncunun aklını karıştır ondan sonra da...

Zizic' i bonservisiyle vermemiz lazım yoksa çok kötü olacak :(

Sözleşmeli oyuncuyu ayarttıkları yetmemiş gibi birde bonservis ödemeden almaya çalışıyorlar!

Zizic'te bu çirkin plana uyuyor, huzursuzluk çıkarıyor, aldığı para burnundan gelir inşallah!

Ahlaksızlığın bu kadarı fazla, inşallah klüp bu Zizic'i 2 sene tribünde oturturda o zaman görür gününü!

Çok agresif yaklaştım farkındayım ama Milojevic'te sakatlanınca zor durumda kaldık, canımı çok sıktı.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
M.S Paramı verin gönderin diyormuş!

Zizic'te beni bırakın gideyim, ama bonserviste yok diyormuş!

Çarşafa dolandık kısaca, bu 2 oyuncudan biri gitmeden transfer yokmuş, şu Badalona'ya ise diyecek tek lafım var, tez zamanda küme düşerler inşallah ABC de!
Resmen oyuncuların elinde oynanıyoruz. Bunun hukuksal bir girişimi yokmudur. ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...