2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adeleke transferi bence doğru ve işe yarar bir hamle olur.Umarım en yakın zamanda bu haberin doğruluğu açıklanır.

Gaines bu takıma uygun bir adam değil şu an için he önümüzdeki sezon Milo giderse ozaman ilk tercih Gaines olmalıdır.

Alperen,Gaines 5 numaraya yatkın bir adam olabilir ve set içinde 1-2 pozisyonda evet avantajlı olabilir ama kendisi gerçekten tam bir 4 numaradır.

Alperen Kaplan' Alıntı:
Emin Doğanca":37tfl5w9]Alperen Gaines 4 numara pozisyonunda oynuyor[/quote] Şunu soruyorum abi boya göre mi diyorsun yoksa set hücumunda yapabileceklerine göre mi?[/quote:37tfl5w9] Set hücumunu bir kenara bırak zaten 5 numara pozisyonunda oynayan bir oyuncu yaptığı pivot hareketlerinde cok açık ve net belli olur . Gaines'de Pivot hareketi varmı ? Neyse konuyu saptırmayalım Adeleke'nin bu sezon ki maçlarına bakmak isteyenler için : [url="http://www.eurobasket.com' Alıntı:
www.eurobasket.com[/url]

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Gaines geçen sene Uleb'de 5 oynadı ve sırıtmadı.
Zorunluluktan oynadı mücadelesiyle sırıtmadı doğru ama bazen fiziken çok ezildi bu yüzden gaines transferi olmamalı takımın kimyasını bozar
Adeleke en doğru seçim bu aşamada.Ama benim en çok istediğim şu an Banvitte oynayan Lance Williams

Adeleke'de bence undersize, fakat kalın ve çok mücadeleci, bize katkı vereceği kesin.

Henüz doğru olduğunu kimseye teyit ettiremedim, onuda öğrenince hemen yazarım.

Adeleke tam istediğimiz tipte bir oyuncu

- Bitirici
- Ribauntcı
- Sağlam savunmacı
- Şutu olan
- En önemlisi o cüssesine rağmen pota altında müthiş savaşan bir oyuncu

Gaines, Koray Hocanın söylediği hem hücumda hem de savunma da aynı katkıyı verebilecek bir isimmiş gibi gözükmüyor, kesinlikle aranılan kriterlere uygun bir eleman değil. Tamam takım savunmasını sertleştirme de ve ribauntlarda katkı verir ama hücum yönü çok düşük yaptığı sayıların çoğu zaten hücum ribauntu şeklinde çok savaşçı, sert bir savunmacı ama hem size ve boy-hücum özellikleri ile bizim aradığımız oyuncu değil kesinlikle.

Adaleke içeriyi daha çok karıştıran birebir de geçebilen, şutu iyi olan bir eleman. Olacaksa o olsun bu saatten sonra 4+4=5 türevini uygulamaya hiç ama hiç gerek yok.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Adeleke'de bence undersize, fakat kalın ve çok mücadeleci, bize katkı vereceği kesin.

2.07 Undersize :shock:

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3i7s2mhi]Adeleke'de bence undersize, fakat kalın ve çok mücadeleci, bize katkı vereceği kesin.

2.07 Undersize :shock:[/quote:3i7s2mhi]2.15 falan birini alsak daha iyi olmazmı:)

Berk Tuna' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":25sz7qla]Henüz anlaşmamışız.....

Anlaşmak üzere miyiz? :)[/quote:25sz7qla]Ucu açık evet :)

Şu kesin ama Gaines ve Adeleke ile igileniyoruz, bir oyuncuyuda Koray hoca istiyormuş, bakalım hangisi gelecek.

2.15 olup sağlam birini bulsak iyi olurdu ama Adeleke'de o cüssesi ile pota altında undersize kalması pek mümkün değil

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Şu kesin ama Gaines ve Adeleke ile igileniyoruz, bir oyuncuyuda Koray hoca istiyormuş, bakalım hangisi gelecek.

Anlamadım ki diğer ikisini kim istiyor peki.Biri baş antrenörün tercihi olan üç oyuncu ile ilgileniyoruz .Diğer ikisi Mert Uyguç ve Ahmet Dedehayır'ın terchileri falan mı ?

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":5fbtwf33]Henüz anlaşmamışız.....

başka aday var mı peki adı geçen iki oyuncu haricinde[/quote:5fbtwf33]Bir aday daha var ama o ismi kimse söylemiyor, belki hedef şaşırtmaca yapılıyor, her şey olabilir, paranoyak oluca böyle giderse :shock:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...