2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alperen Kaplan' Alıntı:
Dixon bizde oynayacak seviyede bir oyuncu değildir...
Fitch bile Kepez'de gözleri biraz açalım lütfen...

Dixon bizde oynayacak oyuncu değil? Senin guard bölgende kim oynuyor diye sormazlar mı? Yanlış anlaşılmasın oyun kurucularımızı çok beğeniyorum ama Dixon'ın altında oyuncular. Dixon bizim takımda çok rahat en iyi oyuncu konumuna bile gelir, oynamayı geçtim.

Alperen
Ekene konusunda haklısın ekene gerçekten bizde oynayacak oyuncu değil yetenekleri çok kısıtlı şutu yok.atletizmiyle gerçekten bu ligde önemli işler yapıyor.Ekene biraz ekstrem bir örnek ekene bizde bu seviyede oynayamaz.
Ama lofton ve mccaleb ve lance williams için geçerli değil bunlar.Bu söylediğim oyuncular bu takımda çok rahat oynar

CAN bey küçük bir düzeltme yapmak istedim traylor halil ünerden önce alınmamışmıydı?
fitch transferine gelince bana göre başarılı bir transfer politikasından ziyade kepezin sadece ligde kalmak için yaptığı bir hamleydi...keza fitch çok iyi bir oyuncu ama bi okadar da sorunlu...oynayacak takım bulamazken geldi kepeze...kepez gibi fitch de 3 maymunu oynayacak ona katlanabilecek her takım her yönetici fitch i getirebilir takımına

Can Akan' Alıntı:
Alperen
Ekene konusunda haklısın ekene gerçekten bizde oynayacak oyuncu değil yetenekleri çok kısıtlı şutu yok.atletizmiyle gerçekten bu ligde önemli işler yapıyor.Ekene biraz ekstrem bir örnek ekene bizde bu seviyede oynayamaz.
Ama lofton ve mccaleb ve lance williams için geçerli değil bunlar.Bu söylediğim oyuncular bu takımda çok rahat oynar

Şutu var abi ya... :) Hatta üç bile atmaya başladı.
Bunda da son zamanlarda ki ekstra çalışmalarının fazlaca etkisi var.
Ama mesele o değil. Lofton oynar ama şu an oynar. Sene başında gelseydi oynayamazdı bence...

Alperen Kaplan' Alıntı:
[quote="Tolga Kaplan":3c8trj1z]Malik dixon ve mr gerald fitch'e bi zahmet sallamayın arkadaslar lütfen. Şahsiyetli oyucunlar olmayabilirler olsalardı bence büyük bir yıldız olurlardı.

Sallamıyorum abi,söylediğini söylüyorum... :)[/quote:3c8trj1z]

Ama alperen Galatasaray'da oynar ikiside bunu söyleme en azından.

Şahsiyetli olmayan hiç kimsenin GS'de oynamasını istemem.

Tek bir soru,acaba iki sene önce Fitch herhangi bir sakatlığı yokken Selçuk Üniversitesi deplasmanına niye gelmemişti?

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":1sdsbpie]Şahsiyetli olmayan hiç kimsenin GS'de oynamasını istemem.

Tek bir soru,acaba iki sene önce Fitch herhangi bir sakatlığı yokken Selçuk Üniversitesi deplasmanına niye gelmemişti?

Lincoln'üde istemiyorsun o zaman.[/quote:1sdsbpie]

Futbolla çok yakından ilgilendiğim söylenemez bu aralar...
Ama Fitch kadar şahsiyetsiz olacağına da inanmıyorum.

Tolga Kaplan' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":2mng5epy]Şahsiyetli olmayan hiç kimsenin GS'de oynamasını istemem.

Lincoln'üde istemiyorsun o zaman.[/quote:2mng5epy]

İşte burda araya girerim. Lincoln'e kimse şahsiyetsiz diyemez. Lincoln geldikten sonra onlarca açık idmana gittim, takımda en sıcakkanlı oyunculardan biri ve herkesle arası iyi. Ayrıca sakatlığı veya özel bir durumu olmadığı her maç çıkar aslanlar gibi mücadele eder. Neyse, konu dışına çıkmayalım. Ama Lincoln'ü kimse yanlış tanımasın. saygılarımla

Alperen Kaplan' Alıntı:
Dixon bizde oynayacak seviyede bir oyuncu değildir...
Fitch bile Kepez'de gözleri biraz açalım lütfen...

yoruma bak! size şemsettin baş yakışır dimi.

Biraz geç kalıyoruz sanki...Acele etmeyeceğiz deniliyor...Transferi playoff'lara yakın yapacağız izlenimi veriyor bu rahatlık...Umarım böyle düşünmüyorlardır...

koray hocam bu kadar rahat olma lütfen ii oyuncu alacağız diyorun lütfen kimseyi kandırmayalım alalım bitsin ya yeter artık yarın rezil olmayız inş

yemin ederim sıkıntı bastı beni.yeter alalım artık şu yeni uzun u. ne yapıyoruz ki bu kadar uzadı? d.howard ı mı
ikna etmeye çalışıyoruz? anlamadım gitti arkadaş!

Takımın içinde bulunduğu durumdan dolayı kısa bir taslak hazırlayıp , resmi site aracılığıyla yönetime göndersek cok iyi olur .

Çünkü ne bu işin şakası , ne de kaybetcek zamanımız var ?

Sizde onay verirseniz gereklü taslağı hazırlamaya çalışırım .

Emin Doğanca' Alıntı:
Takımın içinde bulunduğu durumdan dolayı kısa bir taslak hazırlayıp , resmi site aracılığıyla yönetime göndersek cok iyi olur .

Çünkü ne bu işin şakası , ne de kaybetcek zamanımız var ?

Sizde onay verirseniz gereklü taslağı hazırlamaya çalışırım .
Hazırlayalım birlikte emincim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...