2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emin Doğanca' Alıntı:
Takımın içinde bulunduğu durumdan dolayı kısa bir taslak hazırlayıp , resmi site aracılığıyla yönetime göndersek cok iyi olur .

Çünkü ne bu işin şakası , ne de kaybetcek zamanımız var ?

Sizde onay verirseniz gereklü taslağı hazırlamaya çalışırım .
sanki yönetim bilmiyor bunları

yunustaylan' Alıntı:
Emin Doğanca' Alıntı:
Takımın içinde bulunduğu durumdan dolayı kısa bir taslak hazırlayıp , resmi site aracılığıyla yönetime göndersek cok iyi olur .

Çünkü ne bu işin şakası , ne de kaybetcek zamanımız var ?

Sizde onay verirseniz gereklü taslağı hazırlamaya çalışırım .
sanki yönetim bilmiyor bunları
Sorunda bu zaten

Biliyorlar ama rahat davranıyorlar .

Sayın Şube Sorumlusu

Sizinde bildiğiniz gibi Erkek Basketbol takımımız, artan sakatlıklardan dolayı rotasyonda sıkıntıya düştü . Gerek sizlerden , gerekse basından (İnternet siteleri , Televizyon , Gazete ) aldığımız haberlere göre bu sıkıntı kısa sürede sona erecek gibi değil . Biz Galatasaray'lı basketbol severler olarak daha fazla acı çekmeden , daha fazla kötü gün görmeden , kısacası daha fazla sıkıntıya düşmeden gereken yerlere gereken takviyeyi yapmanızı temenni ediyoruz . Transferin kolay bir iş olmadığını sizler kadar bilsekte , transferin haftalar hatta aylar sürecek kadar zor bir iş olmadığınında farkındayız . Yukarıda da söylediğim gibi bu konuda biraz aceleci davranmanızı ve gereken yerlere gereken takviyeyi yapmanızı diliyoruz .

Saygılar

Göndermemiz gereken adres : gssite@galatasaray.org

Virtus Jamie Arnold'u serbest bıraktı. Maccabi'den beri çok beğenirim arnold'u 34 yaşında evet ama zaten yarım sezon kaldı artık tecrübeside yeter bakalım belki alırız listeye.

Biraz daha baskı yapalım yönetim'e yakında transfer haberi çıkacaktır resmi sitede.Zizic'in hala resmi sitede gözükmesini dün çok eleştirdik burada bugün Zizic'in fotosu kalkmış resmi siteden.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Biraz daha baskı yapalım yönetim'e yakında transfer haberi çıkacaktır resmi sitede.Zizic'in hala resmi sitede gözükmesini dün çok eleştirdik burada bugün Zizic'in fotosu kalkmış resmi siteden.

Bayram Abi bizim baskımızla transfer yapıcaklarsa hiç yapmasınlar.Yani hiç mi belli olmuyor tranfere ihtiyacımız olduğu(iyi bir transfere). Maçlarda 7 rotasyonla oynuruz hatta 6.Bizim baskımızla yapıcaklar hiç yapmasınlar zaten bizim baskımızla yapıyorlarsa takım önemsenmiyordur.

Hedefleri olan bir klübüz bunu Şube Kaptanımız söylüyor.Öyleyse o hedefler doğrultusunda takımın ihtiyaçları giderilmeli.Basketbol Takımıyladamı Haldun Üstünel ilgilenecek herkesin yönetim içinde görevi belli.Bir açıklaması olmalı bunun.Geçen zaman takımın aleyhine.Bir oyuncu gittiyse biri gelmeli.Ama giden var gelen yok şuan.Yani takım sakatları saymıyorum bile pozisyon olarak bir eksik.Zizic gitti o zaman onun özelliklerine sahip bir oyuncu alınmalı bu takıma.Ben biliyorum ki maddi sıkıntımız yok ve süper bir oyuncu olmasada kaliteli bir oyuncu getirebilecek imkanlarımız var.Peki hala neyi bekliyoruz.Yapılacak transfer bu takımın kaderini belirleyecek.B.johnsen gelmişti geçen yıl noldu elendik.Bu yıl daha erken davranıp kaliteli bir oyuncu alırsak geçen yıldan ders aldığımızı göstermiş oluruz.Yada zaferler bizden uzak kalır.Sayın Ahmet Dedehayır kararlarınıza saygı duyuyoruz ve her zaman destek olmaya çalışıyoruz sizlere sizde bizi memnun edin ve taraftarı heyecanlandıracak bir oyuncu getirin bu takıma.

ya zaten gaines i boşverin, çoğu arkadaşlar zaten adeleke olması daha mantıklı diyordu. alın istediğiniz oldu.devam edin siz adeleke ,görüyosunuz gaines i EL takımı alıyor!

Bu arada şunu belirteyim,
Dee Brown da maccabi de tıpkı Gaines gibi..Geçen yılkı iki yabancımızı EL nin en buyuk sampiyonluk adayına verdik..(geçen senede baya eleştirmiştik ikisinide değil mi?)

Sizcede birazcıkta olsa trajikomik değil mi?

Hakan Oksuz' Alıntı:
Bu arada şunu belirteyim,
Dee Brown da maccabi de tıpkı Gaines gibi..Geçen yılkı iki yabancımızı EL nin en buyuk sampiyonluk adayına verdik..(geçen senede baya eleştirmiştik ikisinide değil mi?)

Sizcede birazcıkta olsa trajikomik değil mi?
5 tane dünya çapında yabancın olsa ne olur?bir takımın yerli rotasyonu kuvvetli değilse?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...