2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu gidişle marcus webbi alıcaz anca :)

Loren Woods düsünebilinir. Reboundlarda üstünlük kuran bir oyuncu, Hüseyini de dinlendirir ve Miloyla da oynar. Sene başı olsa karşı çıkardım ama şu an için getirilebilinir.

Benim anlamadığım şey hersene takım da en az iki tane atletik fast break ları iyi yapan oyuncular vardı ne olduda bu sene hareketli amerikalılar yerine avrupalılara dönüş yaptık oysa biz alışmıştık hızlı ve zevki oyunlara avrupalılar ne smaç atıyo ne tribünleri ateşliyo geçen sene ben en iyi basketbol takımını kurduk bunun üstüne 1-2 tane türk ve 1 tane de kaliteli yabancı alırsak seneye şampiyon olurduk diyordum ama yabancılarımızdan eser kalmadı şimdiki takım bana hiç zevk vermiyor biz ATLETİK KOŞAN TRİBÜNLERİ COŞTURAN OYUNCULAR İSTİYORUZ...

özcan çağlar' Alıntı:
Benim anlamadığım şey hersene takım da en az iki tane atletik fast break ları iyi yapan oyuncular vardı ne olduda bu sene hareketli amerikalılar yerine avrupalılara dönüş yaptık oysa biz alışmıştık hızlı ve zevki oyunlara avrupalılar ne smaç atıyo ne tribünleri ateşliyo geçen sene ben en iyi basketbol takımını kurduk bunun üstüne 1-2 tane türk ve 1 tane de kaliteli yabancı alırsak seneye şampiyon olurduk diyordum ama yabancılarımızdan eser kalmadı şimdiki takım bana hiç zevk vermiyor biz ATLETİK KOŞAN TRİBÜNLERİ COŞTURAN OYUNCULAR İSTİYORUZ...
öyle deme ama özcan kardeş geçen sene cenk, fatih,tufan(çok ama çok azda faydalansak)vardı. onların yerine bu sene POLAT KOCAOĞLU var. ne kadar güzelleştirmişiz yerli rotasyonunu.bu 3 oyuncunun görevini de fazlasıyla yapıyor.

Konu dışı ve tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

Transfer gündemimizle ilgili yorumlarınıza devam edebilirsiniz.

Uyarı butonunu kullanmaya tekrar davet ediyorum sizi ayrıca.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":1gjkahja]Drobnijak cimbomda...
Bu sefer güvenin.
Bana bir tatlıya mal oldu.
Alperen umarım sonu Adeleke transferine benzer : )[/quote:1gjkahja]

Valla abi umarım. Yerli değilse umarım ama yerli olması ile ilgili problemin çözüldüğünden bahsediyorlardı...

Ya bosuna umutlanmısız valla inşallah sonu Adelekeye benzer :)
Türk statüsünde olsa iyi transfer sayılır ama Tür statüsünde sanmam

Bu transferin doğru olmadığı söylendi bana. Ama bilmiyorum gelir falan sonra kesin bir ifade kullanmıyorum.

Drobnjak daha önce Türk statüsünde oynadığı için bizdede Türk statüsünde oynayabilir diye düşünüyorum. Eğer bu transfer türk kadrosunu güçlendirmek adına yapılacaksa çok daha önce yapılmalıydı. Türk oyuncu transferi kapanmadan.

Ramazan Görgün' Alıntı:
Drobnjak daha önce Türk statüsünde oynadığı için bizdede Türk statüsünde oynayabilir diye düşünüyorum. Eğer bu transfer türk kadrosunu güçlendirmek adına yapılacaksa çok daha önce yapılmalıydı. Türk oyuncu transferi kapanmadan.

Hiçbir zaman Türk statüsünde oynamadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...