2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendileri sayı kralıdır en son baktığımda öyle idi yani. Severdik, kalsaydı keşke. Tek eksiği alttan blok yapamaması idi.

sagolasın kerem kardeş gerçekten iyi bir oyuncuydu her sene 5 yabancının gönderilip 5 yabancının alınması takımdaki düzeni bozuyor.bu adamın aldığı ücret eminim şu an oynayan yabncıların yarısı kadardır

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Ya arkadaşlar şunu anlayalım artık.Bu sezon bu birleşme muhabetti uzadığı için yerli transferinde geç kalındı.Ve almak istediğimiz oyuncular için geç kaldık.Birçok konu belirsizdi antrenör konusuda bunlara dahil.Ama bu sponsorluk gerçekleşmeyince geç kaldık yerli transferi için.Önümüzdeki yıl birleşme bu kadar gecikmeyecektir.Böyle olunca'da kaliteli yerlileri kadromuzda göreceğiz.Kaldıki telekom bu senede şampiyon olamazsa.Onlarda birleşmek isteyecektir bizimle.Seneye kimbilir tutku,serkan erdoğan gibi yerli oyuncular bizim kadromuzda olacaklar.Klübümüzün geleceği için asla karamsarlığa düşmeyin.Bugünkü şartlar bizleri mutlu etmeyebilir bende memnun değilim şuan ki tablodan.Ama olaylar ortada.Yönetime güvenin ve inanın.Önümüzdeki yıl için umutlu olun.
Bayram seninle hemfikir olmakla beraber yazdıklarını hayal edince ne güzel günler olur diyorum içimden .

Olmayacak şeyler değil.Bu takıma Baros'u,Kewell'ı,Meira'yı getiren yönetimin.Basketbol şubesi içinde yapacakları vardır elbet.Yalnız bu yıl olmadı.Önümüzdeki yıldan çok ümitliyim.

İlk yıl yönetim bir sürü zorluk içinde elinden geldiğince sportif başarı içinde birşeyler yapmaya çalıştı.Futbol'a yıldızlar getirdi,bayan ve erkek basketbol takımlarına kaliteli oyuncular geldi.Projeler ortada.Her yıl daha'da iyi olacak.İlerliyen zamanlarda Adnan Polat yönetimine yeni isimlerde dahil olacaktır.Ama Adnan Polat yönetimi Canaydın Galatasaray tarihinin en başarısız başkanı olarak 6 yıl görev yaptıysa en az 10 yıl görev'de kalmalı Adnan Polat.

Ziziç in gıdısınden bugune en azından 15 gun gectı,gıdecegeıde assagı yukarı 1 aydır bellıydi,tv de gıderse ondan ıyısını alacagımızı soyleyen bı adamı hatırlıyorum sankı acaba su an nerde ne yapıyo o zat ? Tahmınım borsa salonunda seanstadır suan baba parası bu ne yapsın baska bı sey bılmıyokı ona hak vemelı ama......

Lebron James'imi transfer edicez,nedir bu bekleme süreci.Öldü,bitti,parasız denen Bjk her gün yabancı transferi yaparken bizim bu sessizliğimiz insanın canını sıkıyor.

Bu seneden vazmı geçtik.O zaman Guroviç ve Graves'i de yollayalım tam olsun.En kötü play off'a 8 gireriz,ilk turda 3-0 'la yine evimize döneriz.Zaten bu gidişle olacağıda o.Bu başıboşluk insanı deli ediyor.Ülker'inde,Cafe Crownun'da.....

Ben de çoğu insanın aksine düşünüyorum. Transfer yapmak için transferden gına geldi bu şubede artık. Evet şu an sakatlarımız çok fazla ama bu panik havasına neden olmamalı. Bence bir 10-15 günlük süre daha verilebilir transfer için. Yeter ki seneye oynayacak biri gelsin. Anlayana :)

Murat bey siz son 3 sezondur üstüste 2 sezon oynayan yabancı basketbolcumuzu hatırlıyor musunuz ? O yüzden arkadaşların sitemi bence haklı. Kadro istikrarı dediğiniz bizim şubede yabancılar adına malesef yok.

Çok yakında güzel gelişmeler olacak, bu seneyi çöpe atmasın kimse, ayrıca seneye her şey bambaşka olacak, bir aksilik olmazsa!

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Lebron James'imi transfer edicez,nedir bu bekleme süreci.Öldü,bitti,parasız denen Bjk her gün yabancı transferi yaparken bizim bu sessizliğimiz insanın canını sıkıyor.

Bu seneden vazmı geçtik.O zaman Guroviç ve Graves'i de yollayalım tam olsun.En kötü play off'a 8 gireriz,ilk turda 3-0 'la yine evimize döneriz.Zaten bu gidişle olacağıda o.Bu başıboşluk insanı deli ediyor.Ülker'inde,Cafe Crownun'da.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...