2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu transferin doğru olduğunu sanmıyorum, siyah ve atletik birini alacağımızı düşünüyorum.

Atkins'in durumuna göre belki birde guard almalıyız!

Abi biz şampiyonluk diyoruz, siz drobnjak diyorsunuz arada dağlar kadar fark var! Kafasına göre 3'lük atan, pota altında da o kadar etkili bir isim değil. Millet amerikalardan atlet zenci pivot oyuncu getirir biz de nerde dengesiz oyuncu var onu ararız... Hey Allah'ım ya !

türk statüsünde ise inşallah doğrudur yabancı statüsünde ise inşallah doğru değildir gerçi bjk de kötü performans göstermedi ama yine de onun yerine başkasının gelmesini isterim

Drobnjak'ın gelmesi saçma olur. Türk statüsü işlemleri tamamlanmadı ve yabancı kontenjanında Efes Pilsen'de de. Ayrıca önce yurtdışında bir takıma imza atacak sonra Galatasaray'a gelecek, kadroda Hüseyin varken benzer tipte bir oyuncu almanın gafletine düşmez teknik heyet zaten. %90 ABD'li olacaktır alınacak pivot..

Alperen Kaplan' Alıntı:
Biliyorum abi,hakettim.
Ama iyi niyetimi ve de bu haberi ulaştırmak için neler yaptığımı da Eyüp Abi biliyor... Belki biraz hafifler cezam... :)
Alperen iyi niyetli olduğundan şüphemiz yok, biraz takılayım istedim sadece. : )

FLAŞ.. TÜRK TELEKOM İSTANBUL'A GİDİYOR!

Galatasaray Cafe Crown ile tekrar birleşme sürecinin başladığı ve gelecek sezon için el sıkışıldığı iddia edildi.

Türk Telekom Ankara'ya veda etmeye hazırlanıyor. Galatasaray Cafe Crown ile bu sezon öncesi birleşmenin kapısından dönen başkent ekibinde, görüşmelerin tekrar başladığı, hatta el sıkışıldığı iddia edildi.
Ankara'da basketbolu ayakta tutan tek takım olan Türk Telekom, buna rağmen tüm yatırımını İstanbul'a göre yapıyor. Dört büyük kulübe verilen sponsorluk desteğinin de bu nedenle olduğu ileri sürüldü.
Telekom, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzon'a sponsor olurken, başkent takımları Ankaragücü, Ankaraspor, Hacettepe ve Gençlerbirliği'ni görmezden geldi.
Sezon sonunda birleşmenin kesinlik kazanacağı ve ismin de Galatasaray Türk Telekom olacağı öğrenildi.

not: Bu haber 3 aralık 2008 tarihli haberdir.

kaynak:www.sporyolu.com

http://www.sporyolu.com/Galatasaray_Caf ... index.html

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":3he8n24n]Biliyorum abi,hakettim.
Ama iyi niyetimi ve de bu haberi ulaştırmak için neler yaptığımı da Eyüp Abi biliyor... Belki biraz hafifler cezam... :)
Alperen iyi niyetli olduğundan şüphemiz yok, biraz takılayım istedim sadece. : )[/quote:3he8n24n]

Abi bir haber daha vereyim o zaman sui-istimal edeyim iyi niyeti... :)
Türk statüsünde oynayacakmış Türkiye'de büyük ihtimal. Bunun için BJK de istiyormuş(top Ferhat Abi sende),biz daha iyi rakam vermemize rağmen bir iki sorun nedeniyle belli değilmiş durum. Tam anlayamadım ben de... Bana söylenenler bu şekilde...

Geçen sene Beşiktaş'tan 600.000 $ civarı para aldı. Beşiktaş'ın şu an için bu kadar ödemesi mümkün değil, nerden baksan yarım sezon için 300.000 - 350.000 $ söz konusudur yani. Ayrıca takımda 4 tane uzun var (yeterli olmasalar da), transfer düşünülmüyor artık yani :) Muhtemelen Drobnjak Karadağ takımlarından birisine gidecek sözleşmesi bitince..

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
Geçen sene Beşiktaş'tan 600.000 $ civarı para aldı. Beşiktaş'ın şu an için bu kadar ödemesi mümkün değil, nerden baksan yarım sezon için 300.000 - 350.000 $ söz konusudur yani. Ayrıca takımda 4 tane uzun var (yeterli olmasalar da), transfer düşünülmüyor artık yani :) Muhtemelen Drobnjak Karadağ takımlarından birisine gidecek sözleşmesi bitince..

İsmini vermeyelim de bizde de eski BJK'li bir oyuncu yok oyuncular var ve BJK istiyomuş sanırım,bilmiyorum ama abi bilmiyorum... Kafam karıştı. :oops:

İyi yönde tabiki nasıl bir kötü yön çıkabilirki bu yazdığımdan...Birazda yazdığın hoşuma gittiği için espriyle karışık gülerek söyledim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...