2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tunç Akyürek' Alıntı:
Son olarak Eyüp Bey'in canla başla takımımıza gereken kitleyi sağlamak için yaptıklarına ,Murat İnal , Cevdet Bey ve Kerem Seçer'in deplasman -içerde demeyip her maçta yerini aldığı ve bizleri bilgilendirdiği için Onur Bey'in Türkçe kuralarına verdiği önem için ve adını yazamadığım tüm abi ve kardeşlerimin gayretleri için teşekkür ederim.
Kendi adıma güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim.

ben bu seneki transferlerden şunu öğrendim. çok büyük yıldızlar almakla kupalar alınmıyor. önemli olan iyi bir hoca iyi bir sistem ve sisteme göre alınacak oyuncular. taraftar ve yönetim desteği de olacak tabikide. şöyle bir bakın başarılı olmuş takımlar toplama takım mı yoksa 3-5 sene istikrarlı olmuş takım mı. sayrıca altyapıdan oyuncu da mutlaka olacak ilk 5 de.

Okan DAMGACI' Alıntı:
Can iyi olurda adelekeyi bile getiremeyen yonetim pop mensah bonsuyu nasıl getirecek merak ediyorum dogrusu :p
Sınıf atlatacak oyuncu alacağız dedikten sonra kenny adeleke den daha kötü bir oyuncu getirirlerse bu taraftarı kandırmak olur bence
Ama ben iyi bir oyuncu geleceğinden umutluyum çünkü söz konusu sözler Koray Mincinozlu tarafından söylendi ki benim için Koray Mincinozlu yeterince güvenli bir kaynaktır

Koray hocamla az önce görüştüm.Transferde alacağımız,oyuncu hen 4 numara,hemde 5numarayı oynayacak özellikte bir oyuncu olduğunu.Bu vasıflara uyan bir kaç oyuncuyla görüldüğünü,birini mutlaka alacağımızı söyledi.

İsimleri şu an açıklayamıyorum,yalnız,bize level atlatacak bir oyuncu var içlerinde

Mithat Duran' Alıntı:
Koray hocamla az önce görüştüm.Transferde alacağımız,oyuncu hen 4 numara,hemde 5numarayı oynayacak özellikte bir oyuncu olduğunu.Bu vasıflara uyan bir kaç oyuncuyla görüldüğünü,birini mutlaka alacağımızı söyledi.

İsimleri şu an açıklayamıyorum,yalnız,bize level atlatacak bir oyuncu var içlerinde

ismi aciklamama nedenin daha transferin bitirilmesine cok sure var ondan dolayi midir

Beni forumda yalancı ve menfaatçi ilan eden Murat CESUR diye bir arkadaş var.O gerçekleri daha iyi biliyormuş bence ona sorun

Bize hakaret edilirken forumda ki yöneticilerimiz nasıl tepki verecekler merak içindeyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...