2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mithat Duran' Alıntı:
İsimleri şu an açıklayamıyorum,yalnız,bize level atlatacak bir oyuncu var içlerinde

Sormak istediğim soruyu değiştiriyorum

Peki o ''level atlatacak'' oyuncu dışındaki oyuncularin isimleri taraftarı heyecanlandıracak veya salona çekebilecek isimler mi ?

Yanlıs hatırlamıyorsam Bonsu-mensah bu sene Joventut'ta 2 maç oynadıktan sonra omzundaki sakatlığı yüzünden gönderildi. İleride bir problem çıkma olasılığı yüksek gibi bu yüzden.

Ali Cakmak' Alıntı:
Yanlıs hatırlamıyorsam Bonsu-mensah bu sene Joventut'ta 2 maç oynadıktan sonra omzundaki sakatlığı yüzünden gönderildi. İleride bir problem çıkma olasılığı yüksek gibi bu yüzden.
Kendisi Joventut'tan ayrıldıktan sonra şimdi NBDL'de oynamaya başladı. oldukça iyi istatistikler tutturuyor. 3 maç yaptı şu ana kadar...

merhaba ben de gsbasket ailesine yeni katılanlardanım. salı günü radyoda ismet badem ve murat murathanoğlu´nun programında galatarasaray´dan bahsederken solomon´u Türkiye´de oynatabilecek tek antrenör aydın örs ve koray mincinözlü dediler. acaba solomon şu anda nerede.

meliH vartal' Alıntı:
merhaba ben de gsbasket ailesine yeni katılanlardanım. salı günü radyoda ismet badem ve murat murathanoğlu´nun programında galatarasaray´dan bahsederken solomon´u Türkiye´de oynatabilecek tek antrenör aydın örs ve koray mincinözlü dediler. acaba solomon şu anda nerede.

NBA'de Toronto Raptors'ta forma giyiyor Solomon. Türkiye'ye döneceğini sanmıyorum yakın zamanda..

mithat bey transferin ne zaman yapılacağı hakkında da bir şey söylemeyecek misiniz ...

iyice uzamaya başladı bu transfer konusu ikinci yarı başlamadan bitirmemiz gerektiğini düşünüyordum fakat hala bekliyoruz... Avrupa'da daha büyük darbe yemeden şu transfer yapılsın artık..

Yaa şu transfer topiğinin sayfa sayısı bile bizlerin neler çektiğini, bekleye bekleye bıktığımızı göstermiyor mu?
Hadi artık transfer BEKLİYORUZ...
Ahmet DedeHAYIR..?

Lütfen Transfer biz hala tüm iyi niyetimizle arkanızdayız.Galatasaray taraftarına düşende budur.Tek beklentimiz bizleri heyecanlandıracak bir transfer.Lütfen Ahmet Dedehayır transferde biraz daha aceleci davranalım.

Koray hocamla az önce görüştüm.Transferde alacağımız,oyuncu hen 4 numara,hemde 5numarayı oynayacak özellikte bir oyuncu olduğunu.Bu vasıflara uyan bir kaç oyuncuyla görüldüğünü,birini mutlaka alacağımızı söyledi.

İsimleri şu an açıklayamıyorum,yalnız,bize level atlatacak bir oyuncu var içlerinde

Koray hocada eminim ki ismi yazılmayan ''level atlatacak oyuncu'' ile ciddi şekilde ilgileniyordur .

Mithat abinin demecinden çıkardığım sonuç , sanırım bu son bekleyişlerimiz

Onumuzde Banvit maci var o maci gececegimizi dusunuyorum. Yanliz haftaya sali deplasmanda Ewe macimiz var yenilir isek buyuk ihtimal eleniyoruz. Mumkun ise Ewe macina yetismeli yeni transfer.

Mithat Duran' Alıntı:
Koray hocamla az önce görüştüm.Transferde alacağımız,oyuncu hen 4 numara,hemde 5numarayı oynayacak özellikte bir oyuncu olduğunu.Bu vasıflara uyan bir kaç oyuncuyla görüldüğünü,birini mutlaka alacağımızı söyledi.

Mithat Abi ismi geçtim lütfen bir zaman söyle 3 aşağı 5 yukarı :roll:

Emin Doğanca' Alıntı:

Koray hocada eminim ki ismi yazılmayan ''level atlatacak oyuncu'' ile ciddi şekilde ilgileniyordur .

Mithat abinin demecinden çıkardığım sonuç , sanırım bu son bekleyişlerimiz
Bu isim Pops olmali 4,5 arasi oynuyor ek olarak level atlatacak bir oyuncu Pops.

Salih GOZMEN' Alıntı:
Onumuzde Banvit maci var o maci gececegimizi dusunuyorum. Yanliz haftaya sali deplasmanda Ewe macimiz var yenilir isek buyuk ihtimal eleniyoruz. Mumkun ise Ewe macina yetismeli yeni transfer.
Yalnız Banvit maçı çok kolay olmayacak bizim için ...

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Salih GOZMEN":31i2o2h0]Onumuzde Banvit maci var o maci gececegimizi dusunuyorum. Yanliz haftaya sali deplasmanda Ewe macimiz var yenilir isek buyuk ihtimal eleniyoruz. Mumkun ise Ewe macina yetismeli yeni transfer.
Yalnız Banvit maçı çok kolay olmayacak bizim için ...[/quote:31i2o2h0]
Kolay olmasada bir sekilde gececegimizi dusunuyorum. Ewe maci benim acimdan buyuk onem tasiyor. Bakalim Ewe karsisina nasil cikacagiz?
Macin basinda sert savunmami yapacagiz? Yoksa Bc Kyiv ile oynadigimiz macin aynisinimi yasiyacagiz? Gorecegiz.
Umarim Koray hoca Ewe macinin onemini anlatir ve oyuncularimizi motive eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...