2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Koray Hoca maçların önemini ne kadar anlatsada tam kadro çıkamadıktan sonra işler çok zor.
Yanliz Kyiv macinda takim cok savruk oynadi. Istek yoktu takimda. Oyuncular siradan bir mac gibi oynadilar. Savasmadik. Motivasyonumuz ust seviyelerde olsa idi maci basa bas oynar idik.

yunustaylan' Alıntı:
biz neymişizde sıradan bir maç olarak görüyormuşuz avrupa maçlarını?
Benim kizdigim ise sizin vurguladiginiz olay. Avrupanin ucuncu kupasi olsa bilene bu kupayi ciddiye almak zorundayiz. Gecen yilin Uleb sampiyonu Dkv joventut. Bu kupada sampiyon oldu. Gecen yilin Uleb finalisti Girona. Bu kupada sampiyon oldu. Dkv Joventutun Superstari suan nba'de Portland formasi giyen, nba All-star smac yarismasina katilan Rudy Fernandez. Bu kupada sampiyonluk yasadi. Bizim bu kupayi kucumsememize hakimiz yok.

uzun süredir oturumum açılmıyodu ama ben hep takip ettim bazı yazıları görünce içim içimi yedi ama yazamadım hele transfer topici en çok canımı sıkan hala 1 transfer bile yapmamış olmamız keşke türk oyuncu alabilseydik en azından beklediğimize ve yaşadığımız hezimetlere değer inş ne diyimki :roll:

Emre Evren İçöz' Alıntı:
ziziç ve taj kalsaydı ah ah
Keşke ... Açıkçası Zizic sezon'a çok iyi başladı.İstatistikler ortada herkes bakabilir.Taj Williams'ında performansı ortada.Çok önemli iki oyuncu kaybedildi.Tabiki oyuncular kendileri gitmek istemiş olabilir veya başka olaylar olmuş olabilir işin o kısmına değinmek istemiyorum ama keşke diyorum takımda kalsaydı bu 2 oyuncu.

ziziç kalsaydı sene başı hazırlık maçlarındaki bi guroviç sağlam bir milojeviç savaşçı graves ve solomonumuz denilen iyi bir atkins kimde vardıki böyle bir yabancı kadro :oops:

Emre Evren İçöz' Alıntı:
ziziç kalsaydı sene başı hazırlık maçlarındaki bi guroviç sağlam bir milojeviç savaşçı graves ve solomonumuz denilen iyi bir atkins kimde vardıki böyle bir yabancı kadro :oops:
Hazırlık maçlarındaki Gurovicle şimdiki Gurovic arasında çok fark var adamın yetenekleri 2 ay da erimeyeceğine göre bunun başka sebepleri vardır
Zizic gitti artık biz elimizdekileri kazanmaya bakmalıyız yani Gurovici Kazanmalıyız

Bu konuda Kerem Seçer den bir yazı bekliyorum Hazırlık maçlarının Bir çoğunu izledi kendisi nedir bu sene başındaki Gurovicle şimdiki Gurovic arasındaki fark
Sağolsun bizim yoğun isteklerimiz yüzünden Ankaraya gidip Hazırlık maçlarını netten bize aktardı
Keremin sanıyorum sezon öncesi Casa Maçında bir cümlesi hala aklımda Gurovic ilk yarı 20 civarı sayı atmıştı ve Kerem Şöyle demişti Gurovic üzerine çizilen bütün setleri sayı yaptı demişti.Merak ediyorum o maçlarıda izleyen biri olarak Keremden Şimdiki Guroyla Sezon öncesi hazırlık dönemindeki Guro arasındaki farkları yazmasını istiyorum

Bizim Bilmediğimiz bişeyler mi var Gurovicin kafası rahat değil mi?

Merhaba,

Sene başında Gurovic'i Telekom ve CASA hazırlık maçlarında izledim. Üzerine kurulan setler vardı, leblebi gibi de sokuyordu. Hiç de zorlanmıyordu. Hazırlık maçlarındaki performansı üzerine özellikle kupa maçlarında üstüne uygulanan baskılı savunmanın da etkisiyle sezona sıkıntılı girdi bence ve düzeltemedi bir türlü. Ama özellikle İstanbul'da izledikten sonra atış kullanırken, sokarken veya kaçırırken yüzünde hep sıkıntı vardı. Baştan sanırım psikolojik olarak sorunlar yaşadı. Yüzünden anlaşılıyordu. Kısaca fazla uzatmak istemiyorum ama hazırlık maçlarında set de kuruluyordu üstüne kendisi de sokuyordu.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Merhaba,

Sene başında Gurovic'i Telekom ve CASA hazırlık maçlarında izledim. Üzerine kurulan setler vardı, leblebi gibi de sokuyordu. Hiç de zorlanmıyordu. Hazırlık maçlarındaki performansı üzerine özellikle kupa maçlarında üstüne uygulanan baskılı savunmanın da etkisiyle sezona sıkıntılı girdi bence ve düzeltemedi bir türlü. Ama özellikle İstanbul'da izledikten sonra atış kullanırken, sokarken veya kaçırırken yüzünde hep sıkıntı vardı. Baştan sanırım psikolojik olarak sorunlar yaşadı. Yüzünden anlaşılıyordu. Kısaca fazla uzatmak istemiyorum ama hazırlık maçlarında set de kuruluyordu üstüne kendisi de sokuyordu.
sağol dostum teşekkür ettim
Bence de suratında khimik maçı dışında genelde sıkıntılı bir durum vardı
Sanıyorum artık şutları sokamaya sokamaya güvensiz atmaya başladı
Basketbol oynayanla iyi bilir şutu sokmanın ilk şartı güvenerek atmaktır yani tereddüte düşmeden inanarak atmaktır.

Recep Sarımeşe' Alıntı:
[quote="serdilcan cangözlü":3r9eu1vx]ben coach olsam guroviçi acilen yollardım.

Bu sitenin admini olsam bende seni yollardım..

Bende genele katılarak Pops iyi olur diyorum.Hani belki Marcus Goree... :p[/quote:3r9eu1vx]
yollamak kolay zor olanı oynatıp başarmak. lincoln örmneği dikkate alınsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...