2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Willie Solomon NBA'in en mutsuz takımının en mutsuz oyuncusu.Avrupaya donus sinyalleri mevcut.Atkins yerine Solomon dusunulebilinir ki Koray'ın bahsetmis oldugu sinif atlatacak oyuncu profiline uygun bir isimdir Solomon.

fb karşılaşmalarında maçın başından sonuna kadar küfür ettiğimiz ve küfürlerin hepsini bnce hak eden bir oyuncuyu bu takımda görmek istemem.

ayrıca ne oluyoruz yaa bjk gibi fenerin artıklarını toplamaya mı başlıyıcaz.aman kalsın.ne solomonu

Sayit Aslan' Alıntı:
fb karşılaşmalarında maçın başından sonuna kadar küfür ettiğimiz ve küfürlerin hepsini bnce hak eden bir oyuncuyu bu takımda görmek istemem.

ayrıca ne oluyoruz yaa bjk gibi fenerin artıklarını toplamaya mı başlıyıcaz.aman kalsın.ne solomonu
ohooooo sizde kimseyi istemiyorsunuz kardeşim, kimi getirelim :)

Ben de kendi adıma konuşayım, Solomon' un gelmesini istemem. Zaten çok yüksek bir ücret isteyeceği için yönetimin de getirmek isteyeceğini düşünmüyorum. Umarım Atkins' te bir sorun olmaz da onunla yolumuza devam ederiz.

Oyun kurucu mevkisine neden transfer düşünülüyor?Öyle zannediyorum ki Rashidin performansından teknik yönetim memnun.Sorun mide problemi mi acaba?Koray Hoca kendisi de Rashid bizim için önemli ve memnun olduğumuz bir oyuncu demişti.Kaldı ki Rashidle yollar ayrılırsa ondan daha iyisini mevcut yapımız ve oyuncular içinde bulamayız.Solomon ismi ise tamamen hayal ürünü bence.Solomon tekrar Türkiyeye dönmek istese bile oyun kurucu mevkisinde bizden daha sıkıntılı olan eski takımı fb ile anlaşır.Bunların dışında pota altına kaliteli, atletik 2.10 civarı bir oyuncu mutlaka alınmalı ve bekliyorum.Bizim transferde öncelliğimiz bu olmalı.Dejan iyilişse bile boyu kısa olduğu için kalıplı ve uzun centerların karşısında çok zorlanıyor.Hüseyin yaşı gereği zaten dalgalı performans göstermesi çok doğal.Cemalden de gereken verimi özellikle hücumda alamadığımız bir ortamda gerçek bir center bilhassa da efes maçına yetişirse çok iyi olur.Yoksa efes mevcut yapısıyla kerem tunçerinin gelişi ve kasunun da dönüşüyle yine 4.periyodu formaliteden oynar.Aman dikkat!!

Atkins'in basketbolu bırakma durumu var sanırm mesele o...
Bu arada Türkiye Kupası da bizim için son derece önemli bence,transfer kupaya yetişir umarım,Aziz Hoca da o şekilde bir beyanat vermiş sanırım...

ufuk koçak' Alıntı:
Sonuçta zizic bizden çok yüksek bi rakam alıyodu onun parasını pops mensah a verirsin atkins ve marshall hiç transfer edilmedi say onların parasını willie solomona verirsin böylece halledersin yani o kadro çokda zor değil hani hiç olmadı biraz daha fedakarlık yapabilir kulüp sonuçta ne kadar zamandır şampiyonluk bekliyoruz

Oyuncuyu hiç transfer edilmedi nasıl sayabiliriz? Bu oyuncular imza atarken para almıyormu sence :) Senin dediğin aylık ücret ama onun harici ödemeler de var, o kadar kolay değildir transfer işi.. Her maç canını dişine takan Hüseyin Beşok gibiler bile aylık parasını alamıyorsa Solomon falan hiç lazım değil bence..

Atkins'le yollar ayrılırsa bu performansından dolayı değil sağlık sorunları nedeniyle olur. Ve henüz bir netlik yokmuş. Ancak benim kafamı karıştıran konu Aziz hocanın 2 transfer hakkı var demesi. O durumda bir yabancımız tribüne gidecek, o durumda kim seçilecek, nasıl motive edilecek? 6 yabancımız olduğunda federasyona artı bir para ödenmesi gerekecek diye biliyorum, havuza aktarılıyordu. Zaten maddi olarak çok iyi olmadığımız bir dönemde tartışılacak bir karar olur bence. Ama tabi bu iki hakkımız var denmesi illa oyuncu yollanmadan iki yabancı alacağız anlamına gelmiyor. Gelişen şartlara göre netlik kazanır fakat akıllarda da böyle bir seçenek var sonuçta.

Solomon gelir veya gelmez onu bilemem ama ortada bir gerçek var ki oda Solomon bu lige gelmiş en kaliteli ve yetenekli oyuncudur.

Başarı istenyorsa ben hayır demezdim .

Aranızda dün gece oynanan Miami - Duke maçını izleyen varmı bilmiyorum ama Miami'de McClinton diye bir oyuncu vardı. Ya böyle bir adam olamaz. Takım oyunu oynuyor ve dışardan manyak etti Duke savunmasını..

Atkins'in gitmesi veya basketbolu bırakması durumunda düşünülebilirmi acaba takıma ?

Ozan Kemal Şen' Alıntı:
bayan takımına Pondexter'ı istemiyoruz, (haber yalan olsada) erkek takımına Solomon'u istiyoruz. (imkansız bir transfer olsada)

ilginc :)

Yooo bayan takımının başarısını Pondexter sağlıyacaksa ben onada karşı değilim.

Ne diyorsunuz beyler biz Baliç'leri,Revivo'ları,Abdullah Ercan'ları almadıkmıda şimdi sıra basket takımlarının başarısına geldiğinde gelenek görenek diyoruz.Üstelik en azından bu ismi geçenler takımlara basamak atlatacak oyuncular.

yok ben sana demedim iki konudaki yorumları okudumda genel olarak konustum :)

ayrıca bende senin gibi dusunenlerdenim benim takımımı kim sampiyonluga goturecekse alınmasından yanayım. (bu z.kalaycıoğlu, pondexter veya solomon olmus bence hic onemli degil.)

Barış Çamur' Alıntı:
Aranızda dün gece oynanan Miami - Duke maçını izleyen varmı bilmiyorum ama Miami'de McClinton diye bir oyuncu vardı. Ya böyle bir adam olamaz. Takım oyunu oynuyor ve dışardan manyak etti Duke savunmasını..

Atkins'in gitmesi veya basketbolu bırakması durumunda düşünülebilirmi acaba takıma ?

gerçekten dehşet bir şeydi adam 14/17 attı 32 sayı süper bir adam basketbolü de çok iyi biliyor

Lofton tek başına Fener'in attığının %57'sini attı.

13/20 üçlük, 47 sayı, kendisine yapılan faul kaç tane bilmiyorum ama o hariç 36 rating puanı.

Gerçekten inanılmaz.

ya bakıyorumda sezon başında şu loftonu almayıpta kariyerli yıldız gibi bi tutkuya düştükleri için çok üzülüyorum adam voleybol çizgisinden atmaya başladı artık zaten ilk geldiğinde belliydi kalitesi mersini kutluyorum türk basketboluna böyle bir kişi izlettirdiği için keşke böylelerini biz izlettirsek ama malesef o zihniyet yok yönetimde:(

sırdaş kasımoğlu' Alıntı:
ya bakıyorumda sezon başında şu loftonu almayıpta kariyerli yıldız gibi bi tutkuya düştükleri için çok üzülüyorum adam voleybol çizgisinden atmaya başladı artık zaten ilk geldiğinde belliydi kalitesi mersini kutluyorum türk basketboluna böyle bir kişi izlettirdiği için keşke böylelerini biz izlettirsek ama malesef o zihniyet yok yönetimde:(
Tek maçla oyuncu beğenilip getirildiği için bu hallere düştük zaten.Eleştirdiğin yönetim zihniyeti yeni yeni terk ediliyor, çokda güzel oluyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...