2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yunustaylan' Alıntı:
o 2 abd linin arasında GAİNES te varmış :)

şu an serbest değil,transfer için kulübü ile anlaşılırsa bırakıyorlar.

İyi Güzel de Maccabi ile anlaşmadı mı Gaines .

Bu arada alalım BAJRAMOVIC'i kurtulalım.

USA'li adaylar: 1.Lance Allred 2.Cheikh Samb

Hırvat Aday:Ante Tomic

Bosnalı Aday:Nedzad Sinanovic

Litvanyalı Aday:p.Jankunas

Bunlardan birisi bence % 100 gelecek! Cheikh Samb veya Sinanovic diyorum! Jankunas ise bunca beklemenin baslica nedeni!Yarın ki Jankunasın Turk hava yolları ucagina binip binmeme durumuna gore bence 2. 3. adaylardan birine direkt imza attirilacak.

Böyle bir transfer girişimi yok. Bir daha umarım böyle acı şakalara kalkışmaz kimse. Gecenin bir saatinde de insanları bize rahatsız ettirmez.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Böyle bir transfer girişimi yok. Bir daha umarım böyle acı şakalara kalkışmaz kimse. Gecenin bir saatinde de insanları bize rahatsız ettirmez.

Yapılan girişimlerle ilgili birşey söylediler mi peki ?

Bu arada artık kimse emin olmadan birşey yazmasa iyi olacak sanırım .

Ira Clark ismi konuşuluyordu ancak olma ihtimali var mı sizce arkadaşlar ? Mantığınız alıyor mu :p Level atlatacak oyuncu dedikten sonra onun gelmesi imkansız birşey bence.

Benim Jankunas ile ilgili gordugum haber mevcut.Jankunasın sport-express gazetesindeki Avrupadan transfer teklifleri aldigi ve yasanilan mali krizden dolayi Zalgrisin bir cok oyuncusunun Avrupaya transfer olacagi konusuluyordu bundan 15 gun once!

yunustaylan' Alıntı:
ben burda duyduklarımı paylaşıyorum!

Kaspars Kanbala'ya bile teklif götürmüşüz, ama olmamış!

Herkes duyduğunu yazarsa hiçbir yere varamayız.

Umarım bundan sonra kimse kaynak belirtmeden haber vermeye kalkmaz.

Su an için 2 aday var .Almaya da oynamıi K.T..... ve Paul Miller.Ayrıca Benetton da bu pozisyona oyuncu arıyormus Bulleri 'yi aldılar ve Nicevic Italyan vatandasi oldu.(Gerci bunlari zaten Italya dan haberleri veren beyfendi de biliyordur...)Bizim dusunmedigimiz Sloven 2.00 m boyunda ki bir oyuncu ile anlasıcaklar..Piyasa hareketli umarım sansımız yaver gider.

Kemal Aday' Alıntı:
Su an için 2 aday var .Almaya da oynamıi K.T..... ve Paul Miller.Ayrıca Benetton da bu pozisyona oyuncu arıyormus Bulleri 'yi aldılar ve Nicevic Italyan vatandasi oldu.(Gerci bunlari zaten Italya dan haberleri veren beyfendi de biliyordur...)Bizim dusunmedigimiz Sloven 2.00 m boyunda ki bir oyuncu ile anlasıcaklar..Piyasa hareketli umarım sansımız yaver gider.

Kemal Bey haberleri nereden aldığınızı belirtirseniz sevinirim. Özel mesajla da olabilir.

yunustaylan arkadaşımız 2 hafta ceza almıştır. Burada herkes çok heyecanlı, herkes bir yerlerden haber bekliyor ve yazılan haberleri de gerçek sanıyor. Umutlanıyor yada moralini bozuyor. Bundan sonra bu tür girişimlerde bulunmayın lütfen.

Kutay Bey sadece burada yazılanları sordum. Transferle ilgili herhangi bir girişimim olmuyor artık haber almak için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...