2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emir Bey mutlaka bir açıklama yapacaktır.

Benim kulüpten aldığım bilgi Bosnalı bir oyuncuyla ilgilenmediğimiz yönünde.

Ferhat Yeşiltaş' Alıntı:
O yazı zaten haber metninde geçmiyor, habere yorum yapan üyelerden birinin yazdığı yazı. Kesin birşey yok yani henüz, yanlış anlaşılmasın..
Bir habere yorum yazan "kiril" bir arkadaşın yorumuna yorum yapan arkadaşa yorum yazıyoruz
transfer topiği değil enigma şifrelerini çözüyoruz
Ferhat bu arada imzan dikkatimi çekti "tiamat" danmı:=)

Eser Atalay' Alıntı:
Bir habere yorum yazan "kiril" bir arkadaşın yorumuna yorum yapan arkadaşa yorum yazıyoruz
transfer topiği değil enigma şifrelerini çözüyoruz
Ferhat bu arada imzan dikkatimi çekti "tiamat" danmı:=)

Evet Tiamat :)

Her gün yeni bir isim ortaya atılıyor ama halen gerçekleşen birşey yok. Gelecek isim kim olursa olsun, bunca süre bekledikten sonra en ufak bir yanlışında "bu kadar süre bunu mu bekledik, level atlatacak oyuncuda bu mu" gibi bir sürü tepki alacağı kesin şimdiden :)

Emir Kalyoncu' Alıntı:
http://www.basketball.ru/news/main/main_17049.html

Eyvah!! BC Kiev dagildi tek anlamiyla. Habere gore Scooniee Penn'e Lietuvos Rytas kanca taktı sezon sonuna kadar.Kenan Bayramovic'e Avrupadan 2 takım,Jovo Stanojevice ise ulkesine veya Almanyaya donecegi konusuluyor.

BC Kiev'li taraftarlar ise tamamen isyan etmis durumda!

Emir Kalyoncu' Alıntı:
!!!! Sanırım Kenan Bayramovic Istanbul yolunda yani demek oluyor ki bu.... :shock:

?????? 20:12 17 ??????? 2009 ?.

????? ?? ????? ????? ?????? ???? ???? ????????? ?????? ????? ?????????? ??????? - ???? ? ???????. ???, ??? ??????? ???????, ????? ???? ? ???? ??????? ???????!(ISTANBUL DEMEK) ???? ? ?????? ???? ?? ??????????. ?????? ??? ??????, ?? ? ?????? ????????. ? ????? ???????? ????????????? ???????????, ?????? ????? ???????, ? ??????... ?? ???? ???? ????? ???????? ?????????? ???? - ????????. ????

http://www.basket.com.ua/index.php?opti ... &Itemid=85

Sevgili Galatasaraylılar,

Bu arkadaşımız maalesef iki haberi de doğru aksettirmemiş ve sansasyon oluşturmaya çalışmış.

Esında iki haber de aynı manayı taşıyor. Özetle yazılan şu: BC Kyiv'in Manuchar Markoishvili dışındaki tüm yabancı oyuncuları takımdan ayrılmış. Antrenör Sasa Obradovic takımda kalmış.

Bu haberlerin hiçbir yeride İstanbul (???????) ibaresi yok. ??????? ifadesini Emir Kalyoncu eklemiş. İlk habere atfettiği cümleler de doğru değil. Oyuncuların ismi geçiyor ama, nereye gidecekleri hakkına herhangi bir bilgi yok.

Şunu hatırlartmak istiyorum...

Doğru olmadığını bildiğiniz veya doğruluğuna emin olmadığınız bilgileri burada paylaşmak size ancak güven kaybettirir.

İnsanların güvenini kaybetmemek lazım!..

Ahmed Salih,bu haberin devami olan bir yeri kestim yapistirdim oraya.Haberin ilk basini siz koymussunuz.Rusca oldugu icinsanirim size karisik gelmis biraz.Haberin orta kisimlarina sayfanın bakın yazılanlari net olarak temiz bir sekilde goreceksiniz.

Haberin devamı diye birşey yok. Haberin altında kullanıcıların yaptıkları yorumlar var.

Karışık gelmesi, yanlış çeviri gibi bir durum söz konusu değildir.

İnsanları kandırmaya çalışmayın!

Kenan Bayramovic gelirse sayet bakalim o zaman bu konuyu tartisiriz.Ayrıca orada Galatasaray ibaresi yok.Istanbul lafı geciyor.Bayramovicin Turkiyeye(Istanbula) kesin gideceginden iddaa ediliyor.Neyse bu konuyu Bayramovic gelene kadar burada noktayı koyuyorum,gelince devam ederiz!

Bajramovic Türkiye'ye doğru!

Maddi sorunlar nedeniyle Ukrayna'nın BC Kyiv takımından ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Bosnalı power forvet/pivot Kenan Bajramovic 'in Türkiye'ye transfer olacağı iddia edildi.

Ukrayna medyasında çıkan haberlere göre uzun süredir BC Kyiv'den alacaklarını tahsil edemeyen ve bu ekipten ayrılması beklenen Bajramovic içinTürkiye'den Galatasaray Cafe Crown başta olmak üzere birkaç kulübün devrede olduğu ifade edildi. Bosnalı oyuncunun da, Türkiye'den gelen tekliflere sıcak baktığı ancak kesinkararını önümüzdeki günlerde vereceği öğrenildi.Öte yandan Kyiv'de forma giyeneski Efes Pilsenli Scoonie Penn 'in, Cajasol'e giden Branko Milisavljevic 'in boşluğunu doldurmak isteyen Lietuvos Rytas ile görüşme halinde olduğu gelen haberler arasında./ MERT GENÇ

Turkbasket

Transfer kupa sonrasına kalmış, geçmiş olsun, belkide en iyisi böyle olması idi....

Su anda bu konuda yogun bir arastirmaya girdim.Dinamo Moskovadaki arkadas ve bir kac kisi yardimiyla Bayramovic'e bizzat sorduracagim bir sekilde.Ama mevcut gelen sinyaller bu oyuncunun transfer edilme olasiliginin % 85-90 civarina olmasi.

Salih GOZMEN' Alıntı:
Bajramovic Türkiye'ye doğru!

Maddi sorunlar nedeniyle Ukrayna'nın BC Kyiv takımından ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Bosnalı power forvet/pivot Kenan Bajramovic 'in Türkiye'ye transfer olacağı iddia edildi.

Ukrayna medyasında çıkan haberlere göre uzun süredir BC Kyiv'den alacaklarını tahsil edemeyen ve bu ekipten ayrılması beklenen Bajramovic içinTürkiye'den Galatasaray Cafe Crown başta olmak üzere birkaç kulübün devrede olduğu ifade edildi. Bosnalı oyuncunun da, Türkiye'den gelen tekliflere sıcak baktığı ancak kesinkararını önümüzdeki günlerde vereceği öğrenildi.Öte yandan Kyiv'de forma giyeneski Efes Pilsenli Scoonie Penn 'in, Cajasol'e giden Branko Milisavljevic 'in boşluğunu doldurmak isteyen Lietuvos Rytas ile görüşme halinde olduğu gelen haberler arasında./ MERT GENÇ

Turkbasket

"Türkiye'den birkaç kulübün devrede olduğu ifade edildi" Kim ifade etti? Kyiv'de oyuncuların takımdan ayrılma hadisesi daha dün yaşandı!

Mert Genç imzası taşıyor ki, bu kişi daha evvel forumda yazı yazıp, buna benzer gerçek dışı haberler veriyordu. Bu haber belli ki burada yazılanlara dayanılarak yazılmış.

Uydurma bilgilerle lüzumsuz beklenti içine girmemek gerek.

3-5 gune kadar kimin Istanbula inecegi belli olur..Benim 2 tahminim var birincisi bayramovic digeride Jankunas bu iki isminde teknik ekibin kafasındaki isimlerden 2 si oldugunu dusunuyorum.

Bugün çok sınırlı katkı sağlayacak P.Miller,Boisa yada İra Clark geleceğine Bajramovic yada Jankunas için beklemeye razıyım.
Özellikle Bajramovic benim çok beğendiğim bir oyuncu.Pota altında büyük güç sağlar.Umarım bu transfer gerçekleşir...

Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım.Bu formu ilk defa bugün gördüm,bana dün fb li bir arkadaş tavsiye etti.Çok kaliteli dedi ama Gsbasket diye ben üye olmadım.Sen Galatasaraylısın,sen git ol dedi.Bende bugün gelip bir kontrol ettim,gerçekten seviyeli güzel bir forum,inşallah beni kabul edersiniz. :) Bende küçüklere abilik,büyüklere kardeşlik yapmış olurum. :p

Forumda okuduğuma göre Jankunas ve Bajramoviç diye isimleri geçiyor genelde forum üyelerinin istedikleri isimler.Şu iki ismden bence en yararlı olacak olan isim Jankunas dır.Hem genç hem de liderlik vasfı olan muhteşem,3 4 5 oynayabilen bir oyuncu.Bajromoviç yaşlı diye bence alınmamalı,ha kalitesine bişey demiyorum ama ben olsam Jankunas ı getiririm. :p

YASİN AYDIN' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar ben foruma yeni katıldım.Bu formu ilk defa bugün gördüm,bana dün fb li bir arkadaş tavsiye etti.Çok kaliteli dedi ama Gsbasket diye ben üye olmadım.Sen Galatasaraylısın,sen git ol dedi.Bende bugün gelip bir kontrol ettim,gerçekten seviyeli güzel bir forum,inşallah beni kabul edersiniz. :) Bende küçüklere abilik,büyüklere kardeşlik yapmış olurum. :p

Forumda okuduğuma göre Jankunas ve Bajramoviç diye isimleri geçiyor genelde forum üyelerinin istedikleri isimler.Şu iki ismden bence en yararlı olacak olan isim Jankunas dır.Hem genç hem de liderlik vasfı olan muhteşem,3 4 5 oynayabilen bir oyuncu.Bajromoviç yaşlı diye bence alınmamalı,ha kalitesine bişey demiyorum ama ben olsam Jankunas ı getiririm. :p

Aramıza hoşgeldin Yasin kardeş.Fenerlilerde biliyor seviyeli bir forum olduğunu ama onlar genelde ziyaretçi olarak takılıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...