2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Yanar' Alıntı:
Harbidende yerli kalmadı yani barış ermişte t.t. da.Bence biz tutku yu almalıyız aksi taktirde kimse kalmadı zaten.

haluk'la tutku'yu telekomdan turkiyede alicak takim yok !!! kesinlikle birakmazlar. biz cenk akyol'u alirsak opupte basimiza koyalim.

Bu tip ekstra katkı verebilecek adamlardan yararlanmamız lazım. Bu tip oyuncular gerek savunmaları ile gerek süpriz katkıları ile önemli katkı yapar. Bekir ve Muratcan gibi oyuncuları almamız rotasyon açısından iyi olabilir...

Beklediğim 3 isim umarım gelir.

1-Kerem Tunçeri
2-Kaya Peker
3-Muratcan Güler

Kenan Inan' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":1rbtgt5s]Beklediğim 3 isim umarım gelir.

1-Kerem Tunçeri
2-Kaya Peker
3-Muratcan Güler

Gökçe bunlar duyum mu yoksa istek mi :)[/quote:1rbtgt5s]
İstek ama kulaklarda iyi duyar. :)

Murat Can a bence gerek yok 2 numarada Murat var , Hite kalabilir veye oraya bir yabancı alabilirler Tufan da 2 numara oynar zaten . Kaya ya öncelik vermek şart , Kaya ve Kerem Tunçeri ye ikisine birden bütçemiz yetmez diye tahmin ediyorum .

Kenan Inan' Alıntı:
Murat Can a bence gerek yok 2 numarada Murat var , Hite kalabilir veye oraya bir yabancı alabilirler Tufan da 2 numara oynar zaten . Kaya ya öncelik vermek şart , Kaya ve Kerem Tunçeri ye ikisine birden bütçemiz yetmez diye tahmin ediyorum .

ulker murat hocayla anlasmazsak bize verecegi butce 3.5 milyon euro olarak vaat etmis eger murat hoca kalsaydi 7 milyon euro verecekmis. yonetim gecen sene cebinden 5.5 milyon euro harcamis bu sene bu articagini soylediler bakalim bekleyip gorucez.

Batıkan Yıldız' Alıntı:
Alabilirsek Bekir Yarangüme çok iyi olurdu bence...
Vay batıkanım sen yaşıyor musun. :) Bekir dediğim gibi çok iyi olur ama fiyatını baya katladı kanımca.

Seckin Hasseli' Alıntı:
[quote="Alper Gülgen":1mlzfo9y][quote="Seckin Hasseli":1mlzfo9y]murat hocayi islettiler , bu bize yakismayan ayiptir. erman kunter yeni kocumuz hayirli ugurlu olsun !!!
kaynak[/quote:1mlzfo9y]

basketbol dergisi[/quote:1mlzfo9y]
keşke oktay mahmuti gelse ya

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Batıkan Yıldız":ia4us5r2]Alabilirsek Bekir Yarangüme çok iyi olurdu bence...
Vay batıkanım sen yaşıyor musun. :) Bekir dediğim gibi çok iyi olur ama fiyatını baya katladı kanımca.[/quote:ia4us5r2]
Doğru fiyatını katladı ama bizde iddialı olmak istiyosak paraya kıyıcaz biraz...

Erman Kunter suan bu ulkenin Aydin Ors'ten sonra bana gore en buyuk hocadir. kisitli butceyle iyi seyler yapar. Herkez gorecektir ki bizim ona sunacagimiz iyi bir butceyle gercekten bizi hedeflerimizin ustune tasiyacaktir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...