2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gurovic bizde ne kadar hayal kırıklığı yarattı ise Winston da Telekom'da o kadar yarattı.
Artık şu transfer işinin biran önce netlik kazanması gerekir. Umarım Eyüp Abi'nin dediği gibi 1-2 günde biter. Gönlümden geçen atletik Pops Mensah ancak Jankunas da bize katkı sağlayabilecek önemli bir oyuncu...

Burası forumdan lise olma yoluna dogru adım attı...Yani adamın yaptıgı şeyde bir anormallik göremedim..Kimse kızmasında yok q,w filan kullandı diye iletiyi silmek kadar saçma birşeyde ben görmedim..

Umut Erdem' Alıntı:
Burası forumdan lise olma yoluna dogru adım attı...Yani adamın yaptıgı şeyde bir anormallik göremedim..Kimse kızmasında yok q,w filan kullandı diye iletiyi silmek kadar saçma birşeyde ben görmedim..
O da bişey mi xD kullandım die konu kitlendi ...

O da bişey mi xD kullandım die konu kitlendi ...[/quote]

Kardeşim bundan sonra abilerimiz istedikleri konuyu açsın bizde izleyelim..Bizim konu açmaya hakkımız yok q,w kullanmaya hakkkımız yok.XD demeye hakkımız yok.. :oops:

xD kullandın diye konu kitlenmedi. Yazılan uyarıyı iyi okumanı tavsiye ederim.

Forum kurallarını kabul ederek bu foruma üye oluyorsunuz. q,w,x gibi harfler Türkçe'de yoktur.

Konu dışına çıkmayın lütfen artık.

Jankunas ilaç gibi gelir. Umarım transfer müjdesini en kısa zamanda alırız.

NOT :Türkçe ye verdiğiniz önem için forum yönetimine sonsuz teşekkür ederim. Konudan şikayetçi olan arkadaşlar için Konfiçyusun bir konuşmasında söylediği sözleri araştırmalarını tavsiye ederim.

Umut Erdem' Alıntı:
Turcemize sahip cikalim. Turkcemizde q,w harfi varmi?
Gayet normal q,w harfli iletilerin silinmesi.

Transfer konusuna gelecek olur isek. Su an en yararli transfer Pops olacak idir. Neden diye soracak olursaniz. Pops'un serbest atis istatistigi 75%.
Orta mesafe sutlarda Zizic kadar etkili. Zizicten daha atletik. Savunmasi iyi. Ribaundlar'da etkili. Taraftari smaclarla costurabilecek bir isim.
Ahmet Dedehayirin bir sozu var idi. Merak etmeyin Zizic gider ise daha iyisini aliriz diye. Eger Pops alinir ise sozunu tutmus olacak. Eger vasat bir oyuncu alinir ise malesef anlik bir talihsizlik olacak Sn Dedehayir adina.

Mustafa artık her yazının sonunda ''xD'' görmek açıkçası çok da anlamlı gelmiyor. Eğer arzuluysan ifadeleri kullanmam sanırım daha iyi olur. Her yerde aynı ifade veya tepki verilmez. Neyse bana düşmez!
Burayı farklı kılan özelliklerinden biri kullanılan dil ve Türkçe'dir. Buna dikkat etmek de bizim görevimizdir...

Forum kuralların xD kullanmayın die bir şeyin geçtiğini sanmıyorum ayrıca bu xD problemini fazla büyütmenin manası yok . Geciken transferden dolayı biraz gerginim . Birilerini kırdıysam özür dilerim .

Pops Mensah Bonsu: Istatistik.
http://www.nba.com/dleague/playerfile/i ... nsah-bonsu

Istatistik dikkatlice bakarsaniz. Son zamanlarsa cektigimiz savunma ribaundlarda'ki sikintilarimiza Pops cozum olacak idir.
Her mac 1-2 tane blok yapiyor. Bu demek oluyorki. Burasi benim alanim ve sen kolay kolay bu sayiyi atamiyacaksin.
Sut yuzdesinde dengeli oynadigi ortaya cikiyor.
Serbest atis cizgisinden dengeli atiyor. Bu onemli bir gelisme cunki bir diger uzunumuz cemal 50% civarlarinda serbest atis yuzdesi ile oynuyor.
26.6 Sayi. 13.00 Ribaund. 2.4 Assist ortamalari ile oynuyor.
Kisaca nerden baksaniz bizim aradigimiz ozelliklere sahip bir oyuncu.

pops menssah bonsu birinci tercih olmalıdır zaten çok yumuşak olan pota altı savunmamızın direncinin yukarı çıkması için pops en iyi tercihtir.
Pops olmazsa beni kenan Bajramovic ihtimali jankunasa göre daha çok heyecanlandırıyor

Ama inşallah Pops-Kenan Bajramovic-paulius Jankunas üçlüsünden birini transfer ederiz bu saatten sonra tombala çekmenin hiç bir anlamı olmaz

Bu arada Eyüp İmzalıyor bu sıralar Falan yazmışsın daha imzalayamadı mı? bir pürüz mü çıktı da bu iş bu kadar uzadı

Ayrıca Salsanın blogunda yorumlarda birisi Kenan Bajramovic Telekoma geliyor yazmış ne kadar doğrudur bilmiyorum

Bana göre bonsu bizi seçmez..Şu an onun arkasında 3-4 tane el 6-7 tane uleb takımı koşarken bize kalmaz...He parayı bastırırsan isterse nba istesin gelir ama yönetimin şu karışıklıkta çıkartıpta çok iyi bi para bonsuya vereceginede ihtimal vermiyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...