2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yeni transferimiz kesinlikle bugün yarın bitecekmiş, hayırlı olsun!

Eyüp abi işallah senin dediğin gibi olur çünkü bir ara biri çıkıp kimdi hatırlayamadım salı gününe kadar transfer tamam demişti bugünlere kadar geldik..

Defalarca söyledim ama anlatamadım sanırım. Bu şekilde mantık kurmayın arkadaşlar. Bajramovic'le alakamız olmadı ki hiç.

Daha once Şazıye transferini yazınca alakamız yok kaynak filan dediniz ama neyse yine yazıyorum Pops Mensah Bonsu ile anlasılmıs sadece alacagı paranın garantisini istiyormus sozlesme sezon sonuna kadar.

Megabasketin haberine göre telekom Bajramovici transfer etmiş. Biz beklemeye devam edelim, adamlar bi gün beklemeden transfer yaptılar.

Emrah Bakın' Alıntı:
İkinci takımın Efes veya Datçka olması zor...
Bence diğer teklif Telekom dan...
Tahminim tuttu ama keşke tutmasaydı da biz alsaydık...
Gerçi zaten hiç ilgilenmemişiz benimki sadece bir istekdi.
Fakat Pops gelirse iyiki almamışız derim...

Şayet Telekom hiçbir pota altı oyuncusunu göndermeden Bajramovic'i transfer ettiyse hata yapmış demektir. Bajramovic iyi oyuncu ama, bir takımda bu denli fazla süre alması gereken oyuncu varsa huzursuzluk çıkar ve oyuncuların randımanı düşer. Haddizatında Eurocup'tan da elendiler!..

Doğan Uçar / Seçkin Hasseli'nin söylediği doğru ise Mensah Bonsu beklentileri karşılayabilecek bir oyuncudur. Hem takıma önemli katkılar sağlar, hem de izleyenlere keyif verir.

Son maçını seyrettim, herhangi bir sakatlık sorunu görünmüyordu. 38 sayı, 18 ribaunt gibi müthiş bir istatistikle oynamıştı. Sevgili Kerem Seçer sakatlık haricinde sorunları olabiliyor demişti fakat, beklenti final oynamak ise böyle bir riske girmek de gerekiyordu...

Dilerim şubede sorunlar yaşanmaz ve huzur ortamı oluşur. Zira huzur ortamına en az Pops Mensah-Bonsu kadar ihtiyacımız var!

Ahmed Salih' Alıntı:
Şayet Telekom hiçbir pota altı oyuncusunu göndermeden Bajramovic'i transfer ettiyse hata yapmış demektir. Bajramovic iyi oyuncu ama, bir takımda bu denli fazla süre alması gereken oyuncu varsa huzursuzluk çıkar ve oyuncuların randımanı düşer. Haddizatında Eurocup'tan da elendiler!..

Doğan Uçar / Seçkin Hasseli'nin söylediği doğru ise Mensah Bonsu beklentileri karşılayabilecek bir oyuncudur. Hem takıma önemli katkılar sağlar, hem de izleyenlere keyif verir.

Son maçını seyrettim, herhangi bir sakatlık sorunu görünmüyordu. 38 sayı, 18 ribaunt gibi müthiş bir istatistikle oynamıştı. Sevgili Kerem Seçer sakatlık haricinde sorunları olabiliyor demişti fakat, beklenti final oynamak ise böyle bir riske girmek de gerekiyordu...

Dilerim şubede sorunlar yaşanmaz ve huzur ortamı oluşur. Zira huzur ortamına en az Pops Mensah-Bonsu kadar ihtiyacımız var!

Ahmed Abi Kennedy Winston Real Madrid e gitti ondan böyle bi transfer yaptılar galiba .Yada bulgar bi oyuncuları vardı(ivanov sanırım) onun yerine de olabilir..

Furkan kardeşim, Kennedy Winston ile Kenan Bajramovic'in mevkii olarak hiçbir alakası yok. Biri tamamen dış oyuncu, diğeri ise iç... Winston gittikten sonra onun boşluğunu doldurmak için aynı pozisyonda oynayan bir oyuncu transfer etmeleri gerekirdi. Kyiv'den ayrılan bir başka oyuncu Clay Tucker gibi...

Wright, Dudley, Lang, Pars gibi kaliteli pota altı oyuncularının olduğu bir takıma Bajramovic transferi ne denli mantıklı? Telekom'un sorunu pota altında değildi ki...

Para çok diye har vurup, harman savuruyorlar. Kendilerinden çok düşük bütçeli Benetton'a iç sahada 32 sayı fark yiyorlar. Bugün de büyük ihtimalle farklı mağlup olurlar.

Ercüment Sunter gibi savunma yaptırmayan/yaptıramayan, oyun içinde kopukluk yaşayan koçlarla 20 milyon euro'luk takım kursalar beyhude...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...