2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":g45ronzv]İsim alamadım ama tahminim Jankunas
jankunas sence aradığımız oyuncu mu abi biraz anlatır mısın biliyosan??[/quote:g45ronzv]
Hiç izlemedim ama iyi bir oyuncu olduğu aşikar.

Eğer yöneticiler ve teknik heyet biraz kafayı çalıştırsa şu kupa bizim ellerimizde yükselirdi.
Jankunas 2 hafta önce gelse ne olurdu.
Erdemir maçında değişecek oyuncun olurdu hiç değilse.

Burak Barut' Alıntı:
Eğer yöneticiler ve teknik heyet biraz kafayı çalıştırsa şu kupa bizim ellerimizde yükselirdi.
Jankunas 2 hafta önce gelse ne olurdu.
Erdemir maçında değişecek oyuncun olurdu hiç değilse.

hak vermemek elde değil...

Zizic gideli çok uzun bir zaman oldu.Bu güne kadar bikaç kişinin özverileriyle eksikler kapatılmaya çalışıldı ama her türlü şans faktörünün bizim yanımızda olduğu Türkiye Kupasında gelecek uzunu çok aradık...

Pops Pops Pops. Pops'dan baskasi kesmez bu saaten sonra beni. Dun gece izledikten sonra sampiyonluk icin pops'un gelmesi sart.
Huseyin yeterince dinlenecektir. Eger Pops gelir ise. Eger Pops alacaklar ise 1 ay beklemeye raziyim. Jankunas bilene kesmez beni. Huseyini kim dinlendirecek. Huseyinin yerine adam almis olacakmiyiz?
Yoksa Huseyin yine dili cikana kadar oynayacakmi?
Huseyin kenara geldigi zaman yerine cemalmi oynayacak?
Jankunas hamlesi yanlis olur. Pops hamlesi sampiyonluga bir adim daha yaklastirir bizi.

dipnot: Pops nbdl'de muthis oynuyor. Bizim handikapimiz ne? Savunma ribaundlarindaki zafimiz. Pops ise ribaundlar'da oldukca etkili bu zafimizi kapatacak idir. Skor yukumuzu cekecek idir. Huseyin yeterince dinlenecek idir. Bu saaten sonra en olumlu transfer Pops transferi olur bizim icin.

Jankunas'ın gelmesi çok iyi olur...Ama umarım Guroviç gibi olmaz...Onunda gelmesini çok istiyordum,durum malum....Neyse bence 10 numara transfer olur,Guroviç bu kadar formsuzken 3 oynatılabilir ara sıra...

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Jankunas'ın gelmesi çok iyi olur...Ama umarım Guroviç gibi olmaz...Onunda gelmesini çok istiyordum,durum malum....Neyse bence 10 numara transfer olur,Guroviç bu kadar formsuzken 3 oynatılabilir ara sıra...
Ahmed Salih abinin dedigine gore Jankunas 3 Oynayamaz imis.
Ayaklari 3 numara icin cok yavasmis. Jankunas 4 numarada oynar.
Nadiren 5 numara kayabilen bir oyuncu imis.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yeni transferimiz kesinlikle bugün yarın bitecekmiş, hayırlı olsun!
zizic gittikten sonra mert uyguç açıklamada yaptı.istanbula gidince halledicez yani bir transfer yapıcağız dedi.çok uzun süre oldu hayla bi transfer gelmedi.ben bundan sonrada hiç umutlu değilim

Türk Telekom'da revizyon!

Teknosa Türkiye Kupası'nda çeyrek finalde elenen Türk Telekom'da Kennedy Winston Real Madrid'e transfer oldu.

Eurocup?da Ankara?da yenildiği Benetton?dan rövanşı almak için İtalya?ya gelen Türk Telekom Basketbol Takımı, sözleşmesini karşılıklı olarak fesh ettiği forvet oyuncusu Kennedy?yi İspanya?ya Real Madrid?e gönderdi.
Başkent ekibinin Baş Antrenörü Ercüment Sunter, Teknosa Türkiye Kupası?na erken veda etmenin acısını Benetton? dan çıkarmak istediklerini, bu konuda oyuncularına güvendiğini söyledi. Sunter, ?Rakibimize sahamızda yenilmemiz ölçü değil. Çünkü bizde sezon başında onları İtalya?da yenmiştik. Yeter ki, kendi oyunumuzu oynayıp, özellikle başarılı savunmamızı tekrarlayalım. Ben Avrupa?da Benetton maçından başlamak üzere Zadar ve Kazan karşılaşmalarını kazanacağımıza inanıyorum? şeklinde konuştu.

Öte yandan başkent ekibinin yöneticileri, sezon başı Panathinaikos'tan büyük umutlarla transer etikleri Kennedy?nin yerine en kısa sürede bir forvet alacaklarını, şu anda görüşmelerin sürdüğünü açıkladılar.

basketdergisi.com

Kennedy winstonun Real Madrid'e gidisiyle.
Gurovicin sozlesmesini fesh edip, Quinton Hosley dusunulmezmi?
biraz mantik disi ama Gurovicten hic katki gelmiyor malesef.
Takimda yarardan cok zarari var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...