2008-2009 Transfer Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Yanar' Alıntı:
act_anthony_tolliver.jpg

Tolliver bu şahış oluyor değil mi?

Evet Anthony Tolliver o kişi. Daha önce Almanya liginde oynadıktan sonra bir süre Spurs ve Hornets formalarıda giydi. Son olarak D-League takımlarından Iowa Energy forması giyiyor.

Timur Saglam' Alıntı:
Tolliver buyuk ihtimal, dilerim kısa surede uyum saglar ve basarılı olur. Pek tanımıyorum ama uzun ve orta mesafe sutu olan, oyun gorusu pas yetenegi olan bir uzun, cusseli de sayılır, boyalı alanda ne yapacagı onemli... Savunmada içeriyi kapatacabilecek gibi duruyor, hucumda da içeriden etkili olabilirse ne ala... Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Hücumda da içerden etkili olabilecekse o zaman herşeyi yapabilen bir oyuncu demektir.Anladığım kadarı ile uyumlu ve profösyonel bir kişiliği var belki de yetenek dışında bu gibi faktörlerde belirleyici olmuştur.Biz kısa vadede faydalı olacak bir oyuncu arıyorduk riske girebilirdik bence.

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Mustafa Kaya":3dsry9li]Acaba baş harfini filan söleyemezmisiniz ?

Arkadaşlar kimse bilmiyor emin olun.İmza atılmış bilinse tereddüt etmeden burada paylaşılırdı zaten.[/quote:3dsry9li]
Yok Arda abi bende bi umutla sordum zaten :) . Yoksa Eyüp abi veya Kerem abiden hiçbir teredütüm yok .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...